Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 160 254 PLN

Rozebranie komina oraz docieplenie stropodachu nad pomieszczeniem byłej kotłowni w Zespole Szkół Technicznych w Kłodzku

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00263210

Zamawiający

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH

ul. Bohaterów Getta 6

57-300 Kłodzko, Dolnośląskie

NIP: 8831387098

REGON: 000197333

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Rozebranie komina oraz docieplenie stropodachu nad pomieszczeniem byłej kotłowni w Zespole Szkół Technicznych w Kłodzku

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Gwarancja 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Usługi Budowlane Adam Kasza Bystrzyca Kłodzka 8811001836

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Usługi Budowlane Adam Kasza (Bystrzyca Kłodzka) Umowa podpisana 160 254 PLN 160 254 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe)

Najniższa cena

160 254 PLN

Średnia cena

892 095 PLN

Najwyższa cena

1 992 914 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Wyburz to sp. z o.o. Wrocław 2 176 136 PLN 176 136 PLN
MALARSTWO-MURARSTWO-DEKARSTWO BOGDAN REMEZ LUBAŃ 2 - -
Esbud Sławomir Świat Niemcza 2 - -
ECO COOL sp. z o. o. Kędzierzyn-Koźle 1 - -
Usługi Budowlane Adam Kasza Bystrzyca Kłodzka 1 160 254 PLN 160 254 PLN
Z.U.H. „MEGA-POL” Daniel Podsiedlik Turów, ul. Długa 27B 42-256 Olsztyn NIP: 9491868616 Turów 1 1 992 914 PLN 1 992 914 PLN
BUDMAX BIS Sp. z o.o. Boguszów-Gorce 1 1 767 756 PLN 1 767 756 PLN
Michał Grygiel – Firma Ogólnobudowlana Włoszakowice 1 928 650 PLN 928 650 PLN
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Vicbud Sp. z o.o. ul. Czarny Bór 1 326 858 PLN 326 858 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Rozbiórka budynków mieszkalnych przy ul. Opolskiej 25-37 we Wrocławiu, budynków oznaczonych jako inne niemieszkalne, transportu, elementów infrastruktury technicznej

Z.U.H. „MEGA-POL” Daniel Podsiedlik Turów, ul. Długa 27B 42-256 Olsztyn NIP: 9491868616 1 992 914 PLN

2026-07-21 11:08:19Z

Adaptacja pomieszczeń na utworzenie 12 miejsc opieki nad dziećmi w klubie dziecięcym wraz z wyposażeniem w m. Kondratowice przy ul. Chmielowej 1A – etap I: wykonanie robót budowl., sanit. oraz elektr.

Esbud Sławomir Świat -

2026-07-17 07:39:52Z

Roboty rozbiórkowe na nieruchomości położonej w Stroniu Śląskim przy ul. Sudeckiej

Wyburz to sp. z o.o. -

2026-07-16 06:24:52Z

Rewitalizacja placu i modernizacja ogrodzenia przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 5 w Wałbrzychu

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Vicbud Sp. z o.o. ul. 326 858 PLN

2026-07-15 07:30:05Z

Rozebranie komina oraz docieplenie stropodachu nad pomieszczeniem byłej kotłowni w Zespole Szkół Technicznych w Kłodzku

Usługi Budowlane Adam Kasza 160 254 PLN

2026-07-03 10:57:35Z

MODERNIZACJA BOISKA SPORTOWEGO W PLATERÓWCE

MALARSTWO-MURARSTWO-DEKARSTWO BOGDAN REMEZ -

2026-05-18 08:14:19Z

Adaptacja pomieszczeń na utworzenie 12 miejsc opieki nad dziećmi w klubie dziecięcym wraz z wyposażeniem w m. Kondratowice przy ul. Chmielowej 1A – etap I: wykonanie robót budowl., sanit. oraz elektr.

Esbud Sławomir Świat -

2026-05-05 09:17:00Z

Poprawa efektywności energetycznej budynku Ratusza zlokalizowanego przy Placu Magistrackim 1 w Wałbrzychu (2)

BUDMAX BIS Sp. z o.o. 1 767 756 PLN

2026-04-14 08:29:06Z

Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Głównej 87 w Wójcicach

Michał Grygiel – Firma Ogólnobudowlana 928 650 PLN

2026-03-20 09:47:47Z

MODERNIZACJA BOISKA SPORTOWEGO W PLATERÓWCE

MALARSTWO-MURARSTWO-DEKARSTWO BOGDAN REMEZ -

2026-03-10 12:58:33Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 25 602 PLN Średnia: 1 108 494 PLN Max: 8 897 245 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Rozebranie komina oraz docieplenie stropodachu nad pomieszczeniem byłej kotłowni w Zespole Szkół Technicznych w Kłodzku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000197333

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Getta 6

1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748672413

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zst.klodzko@ng.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zst.klodzko.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozebranie komina oraz docieplenie stropodachu nad pomieszczeniem byłej kotłowni w Zespole Szkół Technicznych w Kłodzku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0c32446-0882-4e26-b50d-eab112f7c95e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263210

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00256658/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozebranie komina oraz docieplenie stropodachu nad pomieszczeniem byłej kotłowni w Zespole Szkół Technicznych w Kłodzku

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0c32446-0882-4e26-b50d-eab112f7c95e

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: www.ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
2. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami prowadzona jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r,
o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 344 z póź zm.) za pośrednictwem platformy: https://ezamowienia.gov.pl
3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „ Wykonawca” na Platformie e- Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-zamowienia.gov.pl określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https:// ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „ Centrum Pomocy”.
4. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania
z usług Platformy e- Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego pod numerem telefonu (22) 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie https://ezamowienia.gov.pl w zakładce Zgłoś problem.
5. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem Formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce Formularze.
6. Możliwość korzystania z Formularzy do komunikacji w pełnym zakresie wymaga posiadania konta Wykonawcy oraz zalogowania się.
7. Do korzystania z Formularzy do komunikacji służących do zadawania pytań dotyczących treści SWZ wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego.
8. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem Formularzy do komunikacji wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
9. Korzystanie z Systemu przez Wykonawców jest bezpłatne.
10. W sytuacji awarii Systemu elektronizacji lub przerwy technicznej działania Systemu Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres: a.landowska@zsp1.ng.pl lub w.knopek@zsp1.ng.pl (nie dotyczy składania ofert).
11. Za datę przekazania oferty, wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem
w postaci papierowej oraz innych informacji przyjmuje się datę ich przekazania do Systemu elektronizacji.
12. Sposób sporządzenia podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny
z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. 2020 poz.2452).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Szkół Technicznych w Kłodzku, ul. Bohaterów Getta 6, 57-300 Kłodzko, tel. 74 867 24 13
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, jest nim Pan Tomasz Koptyra, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail bhp@koptyra.pl tel 602 137 897
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy P.Z.P.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 P.Z.P. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisanych ustawy P.Z.P., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Rozebranie komina oraz docieplenie stropodachu nad pomieszczeniem byłej kotłowni w Zespole Szkół Technicznych w Kłodzku

4.2.6.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Ocena ofert nastąpi na podstawie "Formularza ofertowego" przy uwzględnieniu dwóch kryteriów: ceny i gwarancji

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani.
2. W przypadku zamówień na roboty budowlane, które mają być wykonane w miejscu podlegającym bezpośredniemu nadzorowi zamawiającego, zamawiający żąda, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia wykonawca podał nazwy, dane kontaktowe oraz przedstawicieli, podwykonawców zaangażowanych w takie roboty budowlane, jeżeli są już znani. Wykonawca zawiadamia zamawiającego o wszelkich zmianach w odniesieniu do informacji o których mowa w zdaniu pierwszym, w trakcie realizacji zamówienia, a także przekazuje wymagane informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację robót budowlanych.
3. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty - dokument stwierdzający umocowanie do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, wystawiony przez upoważniony podmiot w formie elektronicznej lub cyfrowe odwzorowanie dokumentu wystawionego w postaci papierowej poświadczonego za zgodność cyfrowego odwzorowania odpowiednio przez wykonawcę, wykonawcę wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia lub notariusza.
4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Pzp , składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
5. W przypadku oferty wspólnej:
Wykonawcy ustanowią pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego ofertę składa (oraz podpisuje) pełnomocnik (np. Lider Konsorcjum) w imieniu wszystkich Wykonawców, stosowne pełnomocnictwo w oryginale w formie elektronicznej przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym; lub kopii poświadczonej notarialnie opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. uprawniające do wykonania określonych czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
Jeżeli oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (tj. Wykonawców określonych w art. 58 ust. 1 uPzp), zostanie wybrana, jako najkorzystniejsza, Zamawiający może zażądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Wszystkie zmiany do. umowy w SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-10 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-09

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.05.2026
Termin składania ofert
10.06.2026 08:00
Wartość umowy
160 254 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111300-1 (Roboty rozbiórkowe) 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne) 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Okres realizacji

50 dni