Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

SPONSORING DRUŻYNY RKS RADOMIAK RADOM W SEZONIE ROZGRYWKOWYM 2025/2026

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00332786

Zamawiający

ENEA Wytwarzanie sp. z o.o.

Świerże Górne, Mazowieckie

NIP: 8120005470

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

26-600 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
RADOMIAK S.A. Radom -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 RADOMIAK S.A. (Radom) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79341000-6)

Najniższa cena

53 261 PLN

Średnia cena

250 771 PLN

Najwyższa cena

637 245 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Euvic Media Sp. z o.o. Warszawa 2 53 261 PLN 53 261 PLN
Warexpo Sp. z o.o. Warszawa 2 151 216 PLN 302 432 PLN
Fabryka Marketingu Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
POLSKIE PORTY LOTNICZE SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa 1 - -
TRAMWAJE WARSZAWSKIE sp. z o.o. Warszawa 1 637 245 PLN 637 245 PLN
Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. Warszawa 1 - -
STROER TECHNICAL SERVICES sp. z o.o. Warszawa 1 - -
RECON Paweł Jabłoński Płock 1 - -
BURDA MEDIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 1 - -
Grupa Eskadra sp. z o.o. Kraków 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Emisja spotu informacyjno-promocyjnego dotyczącego Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021–2027 (FEPŻ) na ekranach LED w środkach komunikacji miejskiej

BUSINESS CONSULTING Sp. z o.o. 346 375 PLN

2026-09-04 07:36:34Z

Realizacja kampanii outdoor Kampanii Polskie Stolice Kultury

Fabryka Marketingu Sp. z o.o. -

2026-08-31 11:13:30Z

Sukcesywne zlecanie i zakup reklam publikowanych na profilach prowadzonych przez Centrum e- Zdrowia w serwisach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Youtube, X, Instagram)

Euvic Media Sp. z o.o. -

2026-08-27 18:47:06Z

Kompleksowa organizacja dwóch wydarzeń o nazwach: Mazowiecka Mozaika Festiwalowa Gostynin Hip Hop Festiwal.

RECON Paweł Jabłoński -

2026-08-04 10:42:33Z

Kampania informacyjnopromocyjna projektu dotyczącego wdrażania Zinliztegrowanej Strategii Umiejętności (ZSU) na terenie województwa mazowieckiego realizowana w ramach projektu ...

Grupa Eskadra sp. z o.o. -

2026-07-22 07:15:43Z

SPONSORING DRUŻYNY RKS RADOMIAK RADOM W SEZONIE ROZGRYWKOWYM 2025/2026

RADOMIAK S.A. -

2026-07-09 09:26:19Z

Opracowanie koncepcji i realizacja webinarów dla kandydatów na studia w SGGW w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW ” i „GreenTechEducation ”

KGH.EC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-07 06:06:33Z

Sukcesywne zlecanie i zakup reklam publikowanych na profilach prowadzonych przez Centrum e- Zdrowia w serwisach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Youtube, X, Instagram)

Euvic Media Sp. z o.o. 53 261 PLN

2026-06-26 15:58:24Z

Obsługa w zakresie reklamy na nośnikach zewnętrznych.

Warexpo Sp. z o.o. 167 895 PLN

2026-06-25 08:44:09Z

Obsługa w zakresie reklamy na nośnikach zewnętrznych.

Warexpo Sp. z o.o. 134 537 PLN

2026-06-25 08:44:09Z

Cała Polska — 112 przetargów

Min: 2 681 PLN Średnia: 107 845 PLN Max: 836 524 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
SPONSORING DRUŻYNY RKS RADOMIAK RADOM W SEZONIE ROZGRYWKOWYM 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: ENEA Wytwarzanie sp. z o.o.

1.2.) Oddział zamawiającego: ENEA Wytwarzanie sp. z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670908367

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Al. Józefa Zielińskiego 1

1.4.2.) Miejscowość: Świerże Górne

1.4.3.) Kod pocztowy: 26-900

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: adrian.makosa@enea.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.enea.pl/pl/enea-wytwarzanie

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - energia elektryczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8f67171-0dca-4836-b3f2-a1ff017f0555

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332786

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie sektorowe

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 388 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

SPONSORING DRUŻYNY RKS RADOMIAK RADOM W SEZONIE ROZGRYWKOWYM 2025/2026

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

SPONSORING DRUŻYNY RKS RADOMIAK RADOM W SEZONIE ROZGRYWKOWYM 2025/2026

3.9.) Główny kod CPV: 79341000-6 - Usługi reklamowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-18

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-05-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RADOMIAK S.A.

4.3.3.) Ulica: ANDRZEJA STRUGA 63

4.3.4.) Miejscowość: Radom

4.3.5.) Kod pocztowy: 26-600

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 3690000 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 526348-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3690000 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 388 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
09.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
2.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 79341000-6
79341000-6 (Usługi reklamowe)