Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Sprzedaż i dostawa zestawu nagłośnieniowego, oświetlenia scenicznego i rampy montażowej niezbędnego dla przedsięwzięcia pt. „Inwestycje CM UR do celów kształcenia przedklinicznego i klinicznego”

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00317679

Zamawiający

Uniwersytet Rzeszowski

Rzeszów, Podkarpackie

NIP: 8133238822

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

05-270 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
PARAMEDYK Sp. z o.o. Marki -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 PARAMEDYK Sp. z o.o. (Marki) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 32000000-3)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PARAMEDYK Sp. z o.o. Marki 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 60 przetargów

Min: 24 723 PLN Średnia: 269 985 PLN Max: 698 550 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sprzedaż i dostawa zestawu nagłośnieniowego, oświetlenia scenicznego i rampy montażowej niezbędnego dla przedsięwzięcia pt. „Inwestycje CM UR do celów kształcenia przedklinicznego i klinicznego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Rzeszowski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691560040

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: al. Rejtana 16c

1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.4.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: jtoczek@ur.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ur.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ecb2a80-fc25-4082-8403-708aae0e585a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317679

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Numer publikacji ogłoszenia: 324435-2026 Numer wydania Dz.U. S: 91/2026 Data publikacji: 12/05/2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dofinansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Umowa nr KPOD.07.05-IP.10-0004/25/KPO/1784/2025/212, w ramach komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sprzedaż i dostawa zestawu nagłośnieniowego, oświetlenia scenicznego i rampy montażowej niezbędnego dla przedsięwzięcia pt. „Inwestycje CM UR do celów kształcenia przedklinicznego i klinicznego”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostawa zestawu nagłośnieniowego, oświetlenia scenicznego i rampy montażowej dla przedsięwzięcia pt. „Inwestycje Collegium Medicum Uniwersytetu Rzeszowskiego do celów kształcenia przedklinicznego i klinicznego” do realizacji projektu nr 2 – Budowa nowego budynku, modernizacja istniejącego budynku i wyposażenie w ramach Centrum Symulacji Medycznej w obszarze bazy dydaktycznej wykorzystywanej do edukacji przedklinicznej.

3.9.) Główny kod CPV: 32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

21 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PARAMEDYK Sp. z o.o.

4.3.4.) Miejscowość: Marki

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-270

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 227550,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Numer publikacji ogłoszenia: 452636-2026 Numer wydania Dz.U. S: 124/2026 Data publikacji: 01/07/2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 227550,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 32000000-3
32000000-3 (Sprzęt radiowy telewizyjny komunikacyjny telekomunikacyjny i podobny)