Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 581 105 PLN

Sprzątanie pomieszczeń oraz terenu zewnętrznego budynków Sądu Okręgowego w Nowym Sączu

Rozstrzygnięty Usługi 2025/BZP 00132447

Numer referencyjny: AG.261.3.2025

Zamawiający

SĄD OKRĘGOWY W NOWYM SĄCZU

Pijarska 3

33-300 Nowy Sącz, Małopolskie

NIP: 7341057192

REGON: 000684033

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń i otoczenia zewnętrznego budynków Sądu Okręgowego w Nowym Sączu przy ul. Pijarskiej 3 oraz przy ul. Strzeleckiej 1a.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Jakość oferowanych środków 30%
Częstotliwość mycia okien 10%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Clar System SA Poznań 7781027841

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Clar System SA (Poznań) Umowa podpisana 581 105 PLN 581 105 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 60 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90910000-9 - Usługi sprzątania)

Najniższa cena

61 038 PLN

Średnia cena

354 691 PLN

Najwyższa cena

929 741 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
HEMAG H. Guziak Sp. Jawna Kraków 2 - -
CleanTask Konrad Bębenek Mników 2 334 993 PLN 669 987 PLN
Konsorcjum firm: GR System sp. z o.o. – lider konsorcjum; Gorlice 2 929 741 PLN 929 741 PLN
MULTISERVICE Sp. z o.o. Gliwice 2 550 843 PLN 550 843 PLN
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Miechowie Sp. z o.o. Miechów 2 - 408 348 PLN
Solcom-Bayard Sp. z o.o. Poznań 1 650 993 PLN 650 993 PLN
Krystian Misiaszek Firma Usługowa Bejsce 1 138 701 PLN 138 701 PLN
Firma Handlowo-Usługowa ZBYSZKO Ciurej Zbigniew Tarnowiec 1 182 396 PLN 182 396 PLN
CLIMBEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Opole 1 - -
ELIT CLEAN EMILIA PIEKARZ, PRZEMYSŁAW PIEKARZ S.C. Nowy Targ 1 362 447 PLN 362 447 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

usługa kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach oraz wokół obiektów Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie (CPV 90910000-9)

IMPEL FACILITY SERVICES SP. Z O.O. -

2026-08-24 15:04:46Z

Przedmiotem zamówienia publicznego jest świadczenie usług w zakresie utrzymania prawidłowego stanu sanitarno-higienicznego w Szpitalu

Konsorcjum firm: GR System sp. z o.o. – lider konsorcjum; -

2026-08-18 06:01:38Z

Letnie utrzymanie czystości na ulicach i chodnikach i utrzymanie przystanków autobusowych zlokalizowanych w granicach Miechowa” i „Utrzymanie zieleni na terenie miasta Miechowa

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Miechowie Sp. z oo -

2026-08-17 12:25:45Z

Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń Szpitala, pracach pomocniczych przy pacjentach, rozdawanie posiłków oraz transport wewnętrzny.

Impel Facility Services Sp. z o. o. – lider konsorcjum -

2026-08-13 10:32:11Z

Utrzymanie czystości basenu krytego wraz z trybunami, saunarium, siłowni i zaplecza socjalno-biurowego Krytej Pływalni Aqua Planet Miejskiego Zarządu Nieruchomości Sp. z o.o. w Trzebini

CleanTask Konrad Bębenek 519 995 PLN

2026-07-28 08:49:26Z

Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach MORD w Krakowie, w tym w oddziałach terenowych w Krakowie i Oświęcimiu

Ochrona Mienia Kraków Sp. z o.o. 212 758 PLN

2026-07-28 07:06:55Z

Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach MORD w Krakowie, w tym w oddziałach terenowych w Krakowie i Oświęcimiu

Security & Cleaning System Sp. z o.o. 61 038 PLN

2026-07-28 07:06:55Z

Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach MORD w Krakowie, w tym w oddziałach terenowych w Krakowie i Oświęcimiu

Hemag H. Guziak Sp. J. 68 544 PLN

2026-07-28 07:06:55Z

Wykonywanie niezbędnych prac porządkowych i naprawczych oraz przeglądów celem przygotowania lokali mieszkalnych do zasiedlenia

Brisa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 508 925 PLN

2026-07-22 11:58:18Z

Sprzątanie pomieszczeń oraz terenu zewnętrznego budynków Sądu Okręgowego w Nowym Sączu

Clar System SA -

2026-07-21 09:28:50Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 11 080 PLN Średnia: 214 442 PLN Max: 811 933 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Sprzątanie pomieszczeń oraz terenu zewnętrznego budynków
Sądu Okręgowego w Nowym Sączu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD OKRĘGOWY W NOWYM SĄCZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000684033

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pijarska 3

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 184482146

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapoblicze@nowysacz.so.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.so.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Wymiar sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprzątanie pomieszczeń oraz terenu zewnętrznego budynków
Sądu Okręgowego w Nowym Sączu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de175022-0e01-40df-acd6-1df9715204ff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00132447

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00119744/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Sprzątanie pomieszczeń oraz terenu zewnętrznego budynków Sądu Okręgowego w Nowym Sączu

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-de175022-0e01-40df-acd6-1df9715204ff

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wszystkie informacje zawiera dział XIV. SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z przepisami art. 18 ust. 1 oraz art. 74 ustawy PZP postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego oraz protokół postępowania wraz z załącznikami jest jawny. na mocy przepisu art. 74 ust. 4 ustawy PZP zasada jawności nie ma zastosowania jedynie do danych szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, dalej określanego jako „Rozporządzenia 2016/679”. Oznacza to, że Zamawiający, na wniosek każdego zainteresowanego ma obowiązek udostępnić mu protokół wraz z załącznikami, według trybu określonego w § 5 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 18 grudnia 2020 r. w sprawie protokołów postępowania oraz dokumentacji postepowania o udzielenie zamówienia publicznego (Dz. U. z 2020 r. poz. 2434).

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: AG.261.3.2025

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń i otoczenia zewnętrznego budynków Sądu Okręgowego w Nowym Sączu przy ul. Pijarskiej 3 oraz przy ul. Strzeleckiej 1a.

4.2.6.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1) Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, polegającego na zwiększeniu zakresu zamówienia poprzez: wydłużenie terminu realizacji zamówienia o minimum 1 (jeden) miesiąc i maksymalnie o 2 (dwa) miesiące.
2) Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać albo skorzystać jedno lub dwukrotnie z zachowaniem ciągłości świadczenia usługi stanowiącej przedmiot zamówienia. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego z tego tytułu, w tym o zapłatę odszkodowania.
3) Uruchomienie opcji uzależnione będzie od bieżących potrzeb Zamawiającego w zakresie świadczenia usługi sprzątania budynków oraz otoczenia. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego o realizacji opcji ze wskazaniem jej zakresu.
4) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt 3, Zamawiający przekaże Wykonawcy w terminie nie krótszym niż 30 dni przed rozpoczęciem realizacji zamówienia objętego opcją.
5) Zasady i sposób realizacji zamówienia objętego opcją będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji podstawowego zakresu zamówienia. Zamawiający zastrzega również, że cena jednostkowa netto za jeden miesiąc podana przez Wykonawcę w ofercie dla podstawowego zakresu zamówienia, będzie obowiązywać także dla zakresu realizowanego w ramach opcji, z uwzględnieniem ewentualnych zmian wysokości tej ceny wprowadzonych w trakcie realizacji zamówienia na mocy postanowień zawartej umowy w sprawie zamówienia.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2025-05-01 do 2026-04-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1) Cena (C) - waga kryterium 60 %;
2) Jakość oferowanych środków (J): waga 30% (maksymalnie 30 punktów)
3) Częstotliwość mycia okien (M): waga 10% (maksymalnie 10 punktów).

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Jakość oferowanych środków

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Częstotliwość mycia okien

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że:
w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonuje co najmniej 2 (dwie) usługi kompleksowego sprzątania pomieszczeń, z których każda:
 polegała na sprzątaniu budynku lub budynków użyteczności publicznej o powierzchni co najmniej 6500 m2 przy czym przynajmniej jedna z wykazanych usług była wykonana w budynku biurowym,
 była świadczona przez okres co najmniej 12 miesięcy na podstawie odrębnych umów w sposób ciągły,
W przypadku usług obecnie wykonywanych (nie zakończonych) na poczet wymaganej wiedzy i doświadczenia zostanie zaliczona wyłącznie jej zrealizowana część przed upływem terminu składania ofert.
 miała wartość nie mniejszą niż 500 000,00 zł brutto rocznie - jeśli usługa jest nadal wykonywana, to podana wartość odnosi się do już wykonanej części. Nie można sumować zamówień o mniejszej wartości, aby uzyskać wartość 500 000,00 zł.
W przypadku rozliczeń w walucie obcej (innej niż PLN) przeliczając wartość na PLN, należy stosować przelicznik według średniego kursu NBP z dnia wszczęcia niniejszego postępowania, a jeżeli w tym dniu nie będzie opublikowany średni kurs NBP, należy przyjąć kurs średni z ostatniej tabeli przed wszczęciem postępowania.
W przypadku gdy Wykonawca wykonał w ramach jednego kontraktu/umowy większy zakres prac, dla potrzeb zamówienia powinien wyodrębnić i podać zakres i wartość każdego zamówienia, o którym mowa powyżej.
Jeżeli w ramach umowy Wykonawca świadczył usługi utrzymania czystości zarówno pomieszczeń biurowych i innych typów pomieszczeń (np. hal produkcyjnych, pomieszczeń handlowych itp.) pomieszczenia biurowe powinny mieć powierzchnię nie mniejszą niż 6 500 m2.
Warunek dotyczący powierzchni i wartości musi być spełniony równocześnie. Nie można sumować zamówień o mniejszej wartości i mniejszej powierzchni, aby uzyskać wartość 500 000 zł brutto i 6 500m2.
Jeżeli Wykonawca wykazuje doświadczenie nabyte w ramach kontraktu (zamówienia/umowy) realizowanego przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum), Zamawiający nie dopuszcza by Wykonawca polegał na doświadczeniu grupy wykonawców, której był członkiem, jeżeli faktycznie i konkretnie nie wykonywał wskazanego zakresu prac. Zmawiający zastrzega możliwość zwrócenia się do wykonawcy o wyjaśnienia w zakresie faktycznie i konkretnie wykonywanego zakresu prac oraz przedstawienia stosownych dowodów np. umowy konsorcjum, z której wynika zakres obowiązków czy wystawianych przez wykonawcę faktur.
*) Zamawiający przyjmuje, że:
Budynek użyteczności publicznej” to budynek przeznaczony na potrzeby administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, wychowania, opieki zdrowotnej, społecznej lub socjalnej, obsługi bankowej, handlu, gastronomii, usług, w tym usług pocztowych lub telekomunikacyjnych, turystyki, sportu, obsługi pasażerów w transporcie kolejowym, drogowym, lotniczym, morskim lub wodnym śródlądowym, oraz inny budynek przeznaczony do wykonywania podobnych funkcji; za budynek użyteczności publicznej uznaje się także budynek biurowy lub socjalny (zgodne z definicją wskazaną
w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie).
Budynek biurowy – budynek mieszczący biura i inne pomieszczenia służące za miejsce wykonywania pracy umysłowej.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
2) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Prawo zamówień publicznych sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
3) wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, w okresie 3 lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz z załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości 8 000,00 zł.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zamawiający najpóźniej w dniu zawarcia umowy wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 3% ceny całkowitej brutto podanej w ofercie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy PZP oraz wskazanym we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-03-13 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-03-13 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2025-03-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
05.03.2025
Termin składania ofert
13.03.2025 08:00
Wartość umowy
581 105 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 90910000-9 - Usługi sprzątania
90910000-9 (Usługi sprzątania) 90919200-4 (Usługi sprzątania biur) 90914000-7 (Usługi sprzątania parkingów) 90620000-9 (Usługi odśnieżania) 90919200-4 - Usługi sprzątania biur 90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów 90620000-9 - Usługi odśnieżania

Okres realizacji

01.05.2025 - 30.04.2026