Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń Szpitala, pracach pomocniczych przy pacjentach, rozdawanie posiłków oraz transport wewnętrzny.
Zamawiający
Szpital św. Anny w Miechowie
Miechów, Małopolskie
NIP: 6591328869
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Impel Facility Services Sp. z o. o. – lider konsorcjum | Wrocław | 9542250979 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Impel Facility Services Sp. z o. o. – lider konsorcjum (Wrocław) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 60 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90910000-9)
Najniższa cena
61 038 PLN
Średnia cena
354 691 PLN
Najwyższa cena
929 741 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| HEMAG H. Guziak Sp. Jawna Kraków | 2 | - | - |
| CleanTask Konrad Bębenek Mników | 2 | 334 993 PLN | 669 987 PLN |
| Konsorcjum firm: GR System sp. z o.o. – lider konsorcjum; Gorlice | 2 | 929 741 PLN | 929 741 PLN |
| MULTISERVICE Sp. z o.o. Gliwice | 2 | 550 843 PLN | 550 843 PLN |
| Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Miechowie Sp. z o.o. Miechów | 2 | - | 408 348 PLN |
| Solcom-Bayard Sp. z o.o. Poznań | 1 | 650 993 PLN | 650 993 PLN |
| Krystian Misiaszek Firma Usługowa Bejsce | 1 | 138 701 PLN | 138 701 PLN |
| Firma Handlowo-Usługowa ZBYSZKO Ciurej Zbigniew Tarnowiec | 1 | 182 396 PLN | 182 396 PLN |
| CLIMBEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Opole | 1 | - | - |
| ELIT CLEAN EMILIA PIEKARZ, PRZEMYSŁAW PIEKARZ S.C. Nowy Targ | 1 | 362 447 PLN | 362 447 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
usługa kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach oraz wokół obiektów Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie (CPV 90910000-9)
2026-08-24 15:04:46Z
Przedmiotem zamówienia publicznego jest świadczenie usług w zakresie utrzymania prawidłowego stanu sanitarno-higienicznego w Szpitalu
2026-08-18 06:01:38Z
Letnie utrzymanie czystości na ulicach i chodnikach i utrzymanie przystanków autobusowych zlokalizowanych w granicach Miechowa” i „Utrzymanie zieleni na terenie miasta Miechowa
2026-08-17 12:25:45Z
Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń Szpitala, pracach pomocniczych przy pacjentach, rozdawanie posiłków oraz transport wewnętrzny.
2026-08-13 10:32:11Z
Utrzymanie czystości basenu krytego wraz z trybunami, saunarium, siłowni i zaplecza socjalno-biurowego Krytej Pływalni Aqua Planet Miejskiego Zarządu Nieruchomości Sp. z o.o. w Trzebini
2026-07-28 08:49:26Z
Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach MORD w Krakowie, w tym w oddziałach terenowych w Krakowie i Oświęcimiu
2026-07-28 07:06:55Z
Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach MORD w Krakowie, w tym w oddziałach terenowych w Krakowie i Oświęcimiu
2026-07-28 07:06:55Z
Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach MORD w Krakowie, w tym w oddziałach terenowych w Krakowie i Oświęcimiu
2026-07-28 07:06:55Z
Wykonywanie niezbędnych prac porządkowych i naprawczych oraz przeglądów celem przygotowania lokali mieszkalnych do zasiedlenia
2026-07-22 11:58:18Z
Sprzątanie pomieszczeń oraz terenu zewnętrznego budynków Sądu Okręgowego w Nowym Sączu
2026-07-21 09:28:50Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391322 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń Szpitala, pracach pomocniczych przy pacjentach, rozdawanie posiłków oraz transport wewnętrzny.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital św. Anny w Miechowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304384
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Szpitalna 3
1.4.2.) Miejscowość: Miechów
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-200
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpital.miechow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.miechow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-831f90e3-cfa9-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391322
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U./S S35 17/02/2023 103133-2023-PL
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń Szpitala, pracach pomocniczych przy pacjentach, rozdawanie posiłków oraz transport wewnętrzny.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe sprzątanie pomieszczeń Szpitala św. Anny w Miechowie, prace pomocnicze przy pacjentach oraz świadczenie usług transportu wewnętrznego, w szczególności poprzez:
a) utrzymanie w należytym stanie sanitarno-higienicznym pomieszczeń szpitalnych, administracyjnych i ich wyposażenia (szczegółowy opis – załącznik nr 5f „Procedura utrzymania czystości w Szpitalu św. Anny w Miechowie”),
b) wykonywanie prac pomocniczych przy chorych, rozdawanie posiłków,
c) transport wewnętrzny, transport odpadów (zbieranie, zabezpieczanie, opisywanie i wynoszenie z miejsca powstawania do miejsca składowania), transport bielizny (przygotowanie, przekazywanie, rozładunek i ułożenie w szafkach zgodnie ze wskazówkami pielęgniarki oddziałowej).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zakresem zamówienia zawierają Załączniki do SWZ od 5a do 5j.
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-05-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Impel Facility Services Sp. z o. o. – lider konsorcjum
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Hospital Service Sp. z o. o., Optima Cleaning Sp. z o.o
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542250979
4.3.3.) Ulica: ul. Antoniego Słonimskiego 1
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 50-304
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 10906714,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 105-330182
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
konieczność zachowania ciągłości usługi sprzątania
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
konieczność zachowania ciągłości usługi sprzątania
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 14111848,77 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 13.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE