Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 152 553 PLN

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00319035

Numer referencyjny: PZP.271.36.2026

Zamawiający

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. OLOFA PALMEGO

ul. Mickiewicza 11

05-420 Józefów, Mazowieckie

NIP: 5321604810

REGON: 011326339

Opis przedmiotu zamówienia

Mrożonki i ryby

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 100%

Część 2

Cena 100%

Część 3

Cena 100%

Część 4

Cena 100%

Część 5

Cena 100%

Część 6

Cena 100%

Część 7

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko Wysokie Mazowieckie 722 102 71 36
SKLEP MIĘSNO-WĘDLINIARSKI I ARTYKUŁY SPOŻYWCZE GÓRSKA ZOFIA Otwock 532 103 50 22
ALMAX-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. Panieńszczyzna 713 269 53 79
-
-
PIEROŻEK JANUSZ URBANIAK Sp. z o.o. Słopsk 762 202 81 24
Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko Wysokie Mazowieckie 722 102 71 36

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko (Wysokie Mazowieckie) Umowa podpisana 93 659 PLN 92 657 PLN
2 SKLEP MIĘSNO-WĘDLINIARSKI I ARTYKUŁY SPOŻYWCZE GÓRSKA ZOFIA (Otwock) Umowa podpisana 59 897 PLN 59 897 PLN
3 ALMAX-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. (Panieńszczyzna) Umowa podpisana - -
4 - Unieważniono - -
5 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 2 ustawy
6 PIEROŻEK JANUSZ URBANIAK Sp. z o.o. (Słopsk) Umowa podpisana - -
7 Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko (Wysokie Mazowieckie) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 198 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne)

Najniższa cena

2 954 PLN

Średnia cena

65 384 PLN

Najwyższa cena

568 955 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Hurt-Detal Art. Spoż.-Rolne Anna Siekierko Wysokie Mazowieckie 11 27 429 PLN 302 712 PLN
Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko Wysokie Mazowieckie 5 90 066 PLN 269 208 PLN
Hurtownia Owoców i Warzyw Kasiak Sławomir Płońsk 5 31 750 PLN 158 751 PLN
Hurt-Detal Art. Spoż.-Rolne Anna Siekierko Wysokie Mazowieckie 5 20 912 PLN 104 561 PLN
PHU TOPAZ SP Z O.O. Sokołów Podlaski 3 14 946 PLN 75 237 PLN
Firma Handlowo-Usługowa Danuta Będkowska Wolbrom 3 - -
P.H.U. LenPol Tomasz Serafin Piaseczno 3 64 063 PLN 256 534 PLN
PHU TOPAZ SP. Z O.O. Sokołów Podlaski 3 35 614 PLN 106 843 PLN
Bruno Tassi Sp. z o. o. Warszawa 3 22 404 PLN 67 213 PLN
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Zdzisław Zielonkowski Stary Garwarz 3 34 501 PLN 103 504 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko 93 659 PLN

2026-09-01 12:53:50Z

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

SKLEP MIĘSNO-WĘDLINIARSKI I ARTYKUŁY SPOŻYWCZE GÓRSKA ZOFIA 59 897 PLN

2026-09-01 12:53:50Z

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

ALMAX-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. -

2026-09-01 12:53:50Z

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

PIEROŻEK JANUSZ URBANIAK Sp. z o.o. -

2026-09-01 12:53:50Z

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko -

2026-09-01 12:53:50Z

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Romualda Traugutta w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko 47 779 PLN

2026-09-01 09:28:19Z

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Romualda Traugutta w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko 128 760 PLN

2026-09-01 09:28:19Z

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Romualda Traugutta w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

BRUNO TASSI Sp. z o.o. 19 376 PLN

2026-09-01 09:28:19Z

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Romualda Traugutta w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko -

2026-09-01 09:28:19Z

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Romualda Traugutta w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

ZEMAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. -

2026-09-01 09:28:19Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 493 PLN Średnia: 65 280 PLN Max: 785 309 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. OLOFA PALMEGO

1.3.) Oddział zamawiającego: Szkoła Podstawowa Nr 1

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011326339

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 11

1.5.2.) Miejscowość: Józefów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48 227790039

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.fiedukowicz@jozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp1.jozefow.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54baf195-2e23-43fd-88c8-67900cc6c200

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jozefow.ezamawiajacy.pl/pn/jozefow/demand/302549/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://jozefow.ezamawiajacy.pl/pn/jozefow/demand/302549/notice/public/details

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W przedmiotowym postępowaniu
Zamawiający dopuszcza możliwość przekazywania sobie przez strony postępowania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz
informacji: Elektronicznie za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem:
https://jozefow.ezamawiajacy.pl
Dokładna informacja o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z
wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji
elektronicznej. została określona w SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Ochrona danych osobowych osób fizycznych i
klauzula informacyjna z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwane dalej
„rozporządzeniem 2016/679”.
Dalej w SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą , z uprawnienia do sprostowania
lub uzupełnienia o których mowa w art 16 rozporządzenia 2016/679 , nie może skutkować zmiana wyniku postępowania o udzielenie
zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawa8.W postępowaniu
o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania , o którym mowa w art 18 ust 1 rozporządzenia 206/679,
nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: PZP.271.36.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 7

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mrożonki i ryby

4.2.6.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

15221000-3 - Ryby mrożone

15229000-9 - Mrożone produkty rybne

15331170-9 - Warzywa mrożone

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mięso i wędliny

4.2.6.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

15110000-2 - Mięso

15111000-9 - Mięso wołowe

15112000-6 - Drób

15113000-3 - Wieprzowina

15131400-9 - Produkty wieprzowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Artykuły ogólnospożywcze

4.2.6.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

14410000-8 - Sól kamienna

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

15871000-4 - Ocet; sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy; gotowa musztarda

15871270-7 - Mieszanki przypraw

15872000-1 - Zioła i przyprawy korzenne

15871200-6 - Sosy, mieszanki przypraw i mieszanki przypraw korzennych

15851100-9 - Makaron niegotowany

03211300-6 - Ryż

15612000-1 - Mąka zbożowa lub roślinna i podobne produkty

15612200-3 - Mąki zbożowe

15613000-8 - Produkty z ziaren zbóż

15613300-1 - Produkty zbożowe

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

15331000-7 - Warzywa przetworzone

15331100-8 - Warzywa świeże lub mrożone

15331130-7 - Fasola, groch, papryki, pomidory i pozostałe warzywa

15331134-5 - Pomidory przetworzone

15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Warzywa i owoce

4.2.6.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

03221000-6 - Warzywa

03221100-7 - Warzywa korzeniowe i bulwiaste

03221110-0 - Warzywa korzeniowe

03221120-3 - Warzywa bulwiaste

03221200-8 - Warzywa owocowe

03221300-9 - Warzywa liściaste

03221400-0 - Warzywa kapustne

03222000-3 - Owoce i orzechy

03222110-7 - Owoce tropikalne

03222200-5 - Owoce cytrusowe

03222300-6 - Owoce inne niż tropikalne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pieczywo

4.2.6.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

15811000-6 - Pieczywo

15821000-9 - Pieczywo tostowe i wyroby piekarskie

15821100-0 - Pieczywo tostowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 6

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wyroby garmażeryjne

4.2.6.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15894300-4 - Dania gotowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 7

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mleko i przetwory mleczne

4.2.6.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15500000-3 - Produkty mleczarskie

15510000-6 - Mleko i śmietana

15530000-2 - Masło

15540000-5 - Produkty serowarskie

03142500-3 - Jaja

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Strony dopuszczają zamiany istotnych postanowień niniejszej umowy, zgodnie z art. 455 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, w przypadku wystąpienia następujących okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawierania niniejszej umowy, polegające na:
a) zmianie powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu zamówienia w tym ustawowe zmiany stawki podatku od towarów i usług VAT;
b) zamianie terminu, częstotliwości dostaw i sposoby wykonywania umowy w przypadku, gdy niezbędna jest zmiana sposobu wykonywania lub terminu, częstotliwości realizacji przedmiotu umowy, o ile zamiana taka jest korzystna dla Zamawiającego oraz konieczna w celu prawidłowego wykonania umowy;
c) w zakresie rzeczowym przedmiotu umowy tj. zaprzestania wytwarzania produktu objętego umową, pod warunkiem iż odpowiednik jest tej samej lub wyższej jakości, za cenę nie wyższą niż cena produktu objętego umową.
d) przedłożeniu przez wykonawcę oferty korzystniejszej dla Zamawiającego, pod warunkiem iż odpowiednik jest tej samej lub wyższej jakości za cenę nie wyższą niż cena produktu objętego umową;
e) wprowadzeniu do sprzedaży przez producenta zmodyfikowanego/udoskonalonego produktu powodującego wycofanie dotychczasowego za cenę nie wyższą niż cena produktu objętego umową;
f) zmian umowy w zakresie numeru katalogowego, nazwy produktu, wielkości opakowania przy zachowaniu jego parametrów – w przypadku wprowadzenia niniejszych zmian przez producenta potwierdzonych odpowiednimi dokumentami.
g) zmianie cen jednostkowych netto w przypadku zmiany ceny netto producenta lub dystrybutora o więcej niż 5% w okresie jednego kwartału lub narastająco o więcej niż 10% w okresie od zawarcia umowy do wystąpienia tej okoliczności.
2. W przypadku zmian określonych powyżej strony dopuszczają możliwość waloryzacji ceny Wykonawcy wyłącznie w przypadku, gdy łącznie spełnione zostaną następujące warunki:
a) na pisemny wniosek Wykonawcy lub Zamawiającego, z tym że obydwie strony mają 14 dni na rozpatrzenie wniosku,
b) nie wcześniej niż po upływie trzech miesięcy obowiązywania umowy a następnie nie częściej niż raz na kwartał,
c) w zakresie niezrealizowanej części zamówienia,
d) w oparciu o wykazaną odpowiednimi dokumentami (wskaźniki cenowe GUS) i dowodami wartość zmiany cen producenta tylko w zakresie, w jakim wykazany zostanie jej wpływ na wysokości ceny,
e) w sposób uniemożliwiający wielokrotną waloryzację z tego samego tytułu.
3. Dopuszcza się zmiany w treści niniejszej umowy, gdy zmiany te są nieistotne w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy.
4. Maksymalna zmiana umowy nie może przekroczyć 15% jej wartości.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-10 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://jozefow.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-10 09:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-08

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji:

Część 1 : Tak

Część 2 : Tak

Część 3 : Tak

Część 4 : Tak

Część 5 : Tak

Część 6 : Tak

Część 7 : Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę na podstawie art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.07.2026
Termin składania ofert
16.07.2026 07:00
Wartość umowy
152 553 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
15000000-8 (Żywność napoje tytoń i produkty pokrewne) 15220000-6 (Ryby mrożone filety rybne i pozostałe mięso ryb) 15221000-3 (Ryby mrożone) 15229000-9 (Mrożone produkty rybne) 15331170-9 (Warzywa mrożone) 15896000-5 (Produkty głęboko mrożone) 15100000-9 (Produkty zwierzęce mięso i produkty mięsne) 15110000-2 (Mięso) 15111000-9 (Mięso wołowe) 15112000-6 (Drób) 15113000-3 (Wieprzowina) 15131400-9 (Produkty wieprzowe) 14410000-8 (Sól kamienna) 15870000-7 (Przyprawy i przyprawy korzenne) 15871000-4 (Ocet; sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy; gotowa musztarda) 15871270-7 (Mieszanki przypraw) 15872000-1 (Zioła i przyprawy korzenne) 15871200-6 (Sosy mieszanki przypraw i mieszanki przypraw korzennych) 15851100-9 (Makaron niegotowany) 03211300-6 (Ryż) 15612000-1 (Mąka zbożowa lub roślinna i podobne produkty) 15612200-3 (Mąki zbożowe) 15613000-8 (Produkty z ziaren zbóż) 15613300-1 (Produkty zbożowe) 15330000-0 (Przetworzone owoce i warzywa) 15331000-7 (Warzywa przetworzone) 15331100-8 (Warzywa świeże lub mrożone) 15331130-7 (Fasola groch papryki pomidory i pozostałe warzywa) 15331134-5 (Pomidory przetworzone) 15331400-1 (Warzywa konserwowane i/lub puszkowane) 03221000-6 (Warzywa) 03221100-7 (Warzywa korzeniowe i bulwiaste) 03221110-0 (Warzywa korzeniowe) 03221120-3 (Warzywa bulwiaste) 03221200-8 (Warzywa owocowe) 03221300-9 (Warzywa liściaste) 03221400-0 (Warzywa kapustne) 03222000-3 (Owoce i orzechy) 03222110-7 (Owoce tropikalne) 03222200-5 (Owoce cytrusowe) 03222300-6 (Owoce inne niż tropikalne) 15810000-9 (Pieczywo świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie) 15811000-6 (Pieczywo) 15821000-9 (Pieczywo tostowe i wyroby piekarskie) 15821100-0 (Pieczywo tostowe) 15894300-4 (Dania gotowe) 15500000-3 (Produkty mleczarskie) 15510000-6 (Mleko i śmietana) 15530000-2 (Masło) 15540000-5 (Produkty serowarskie) 03142500-3 (Jaja) 15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb 15221000-3 - Ryby mrożone 15229000-9 - Mrożone produkty rybne 15331170-9 - Warzywa mrożone 15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

Okres realizacji

10 miesiące