Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych dla jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Zamawiający
Gdański Uniwersytet Medyczny
Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5840955985
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Handlowe VINC Andrzej Jurkiewicz | Wiślina | 5860206985 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Handlowe VINC Andrzej Jurkiewicz (Wiślina) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33696300-8)
Najniższa cena
98 PLN
Średnia cena
8 181 PLN
Najwyższa cena
151 593 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ALCHEM GRUPA Sp. z o.o., ul. Forteczna 13 lok. 8, 87-100 Toruń | 10 | 1 527 PLN | 23 794 PLN |
| IDALIA LUDWIKOWSCY sp. j., ul. Marii Fołtyn 10, 26-615 Radom | 6 | 1 295 PLN | 13 649 PLN |
| TH. GEYER POLSKA Sp. z o.o., ul. Czeska 22A, 03-902 Warszawa | 5 | 5 808 PLN | 5 236 PLN |
| VWR INTERNATIONAL Sp. z o.o., ul. płk. Jana Pałubickiego 2, 80-175 Gdańsk | 5 | 1 873 PLN | 27 844 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO HANDLOWE CHEMLAND MARIUSZ BARTCZAK, ul. Usługowa 3, 73-110 Stargard | 4 | 880 PLN | 13 167 PLN |
| LGC Standards Sp.z o.o., Ogrodowa 27/29 Kiełpin, 05-092 Łomianki | 4 | 1 235 PLN | 1 759 PLN |
| MERCK LIFE SCIENCE Sp. z o.o., ul. Pastelowa 8, 61-626 Poznań | 4 | 593 PLN | 28 475 PLN |
| TH. GEYER POLSKA Sp. z o.o., ul. Czeska 22A, 03-902 Warszawa Warszawa | 3 | 4 061 PLN | 4 111 PLN |
| HACH LANGE Sp. z o.o., ul. Krakowska 119, 50-428 Wrocław | 3 | 1 237 PLN | 11 373 PLN |
| ANCHEM PLUS MARIUSZ MALCZEWSKI, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 56, 03-982 Warszawa | 2 | 817 PLN | 3 100 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych do Magazynu Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej
2026-09-01 10:18:16Z
Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych do Magazynu Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej
2026-09-01 10:18:16Z
Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań badawczych na potrzeby Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej
2026-07-24 09:47:25Z
Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych do realizacji prac B+R
2026-07-16 10:27:31Z
Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych do realizacji prac B+R powtórne
2026-07-06 10:35:53Z
GUM2026ZP0063 - Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych do badań dydaktycznych i usługowych na potrzeby Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
2026-06-22 09:56:44Z
Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych dla jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
2026-05-07 10:34:34Z
Dostawa odczynników i drobnego sprzętu laboratoryjnego w podziale na 68 zadania
2026-04-24 07:53:33Z
Dostawa odczynników i drobnego sprzętu laboratoryjnego w podziale na 68 zadania
2026-04-24 07:53:33Z
Dostawa odczynników i drobnego sprzętu laboratoryjnego w podziale na 68 zadania
2026-04-24 07:53:33Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00233168 z dnia 2026-05-07 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych dla jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gdański Uniwersytet Medyczny
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288627
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 3a
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-210
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.7.) Numer telefonu: 583491234
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gumed.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gumed.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-168c9a33-749b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233168
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-07
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00465299
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych dla jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych dla jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
3.9.) Główny kod CPV: 33696300-8 - Odczynniki chemiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Handlowe VINC Andrzej Jurkiewicz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5860206985
4.3.3.) Ulica: Gdańska 2 Bystra
4.3.4.) Miejscowość: Wiślina
4.3.5.) Kod pocztowy: 83-021
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 129445,07 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00551575/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
ZMIANA STAWKI VAT
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
ZMIANA STAWKI VAT
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
WYDŁUŻENIE TERMINU
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
WYDŁUŻENIE TERMINU DO 15 MC
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
ZMIANA STAWKI VAT
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
ZMIANA STAWKI VAT
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 64500,73 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE