Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 77 795 PLN

Sukcesywna dostawa odczynników do wysoko wyspecjalizowanych metod badawczych

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00402414

Zamawiający

Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy

Al. Partyzantów 57

24-100 Puławy, Lubelskie

NIP: 7160010761

REGON: 000080252

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
LGC Standards Sp. z o.o. Kiełpin PL5240004477

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 LGC Standards Sp. z o.o. (Kiełpin) Umowa podpisana - 77 795 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 153 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33696500-0)

Najniższa cena

732 PLN

Średnia cena

77 911 PLN

Najwyższa cena

946 929 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ALCHEM Grupa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Toruń 7 3 101 PLN 21 708 PLN
PPH Eskulap Sp.j Gliwice 4 - -
IMOGENA Sp. z o. o. Poznań 3 49 901 PLN 149 702 PLN
Googlab Scientific Sp. z o. o. Rokocin 3 4 251 PLN 12 752 PLN
QIAGEN Polska Sp. z o. o. Wrocław 3 38 939 PLN 116 817 PLN
Alfachem Sp. z o.o. Poznań 3 4 576 PLN 13 727 PLN
BioMaxima Spółka akcyjna Lublin 3 9 274 PLN 18 548 PLN
PPH Eskulap M. Furyk J. Matłosz Sp. j. Gliwice 2 - 13 889 PLN
VWR International Sp. z o.o. Gdańsk 2 9 932 PLN 19 865 PLN
Syngen Biotech sp. z o.o. Wrocław 2 9 376 PLN 9 376 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Sukcesywna dostawa odczynników do wysoko wyspecjalizowanych metod badawczych

LGC Standards Sp. z o.o. 61 115 PLN

2026-08-21 11:08:52Z

Sukcesywna dostawa odczynników do wysoko wyspecjalizowanych metod badawczych

LGC Stangards Sp. z o.o. 135 254 PLN

2026-08-21 11:01:05Z

Sukcesywna dostawa odczynników do wysoko wyspecjalizowanych metod badawczych

LGC Standards Sp. z o.o. 77 795 PLN

2026-08-21 10:50:42Z

Dzierżawa analizatora i zakup odczynników do szybkiej lekowrażliwości na potrzeby COZL

Argenta Spółka z o.o. -

2026-08-20 08:00:48Z

Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rzecz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie – 6 części

ALCHEM Grupa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 4 483 PLN

2026-08-20 07:24:16Z

Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rzecz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie – 6 części

Syngen Biotech Sp. z o.o. 2 764 PLN

2026-08-20 07:24:16Z

Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rzecz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie – 6 części

EURx Sp. z o.o. 3 414 PLN

2026-08-20 07:24:16Z

Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rzecz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie – 6 części

BIO-RAD POLSKA Sp. z o.o. 4 843 PLN

2026-08-20 07:24:16Z

Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rzecz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie – 6 części

Life Technologies Polska Sp. z o.o. 3 306 PLN

2026-08-20 07:24:16Z

Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rzecz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie – 6 części

GenoPlast Biotech S.A. 1 323 PLN

2026-08-20 07:24:16Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 421 PLN Średnia: 100 265 PLN Max: 936 101 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa odczynników do wysoko wyspecjalizowanych metod badawczych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000080252

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Partyzantów 57

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@piwet.pulawy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piwet.pulawy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


weterynaria

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa odczynników do wysoko wyspecjalizowanych metod badawczych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81045452-3d91-4629-ac31-3b3d2d60e47f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402414

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W pierwotnie prowadzonym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji (ozn. postępowania DZP-23/104/26, zadanie nr 18) nie wpłynęła ani jedna oferta.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-b66cd3b0-331e-40cb-8692-e4b0cdd50653

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-23/111/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do wysoko wyspecjalizowanych metod badawczych wymienionych w załączniku nr 1, tj. opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LGC Standards Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5240004477

7.3.4) Miejscowość: Kiełpin

7.3.5) Kod pocztowy: 05-092

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77795,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
77 795 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 33696500-0
33696500-0 (Odczynniki laboratoryjne)