Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 11.09.2026 06:00 (5 dni)
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026 r. do 31.12.2026 r.
Zamawiający
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOCHŁOWACH
1
63-500 Kochłowy, Wielkopolskie
NIP: 6221638922
REGON: 000295372
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik Nr 2 do SWZ
Załącznik Nr 2 do SWZ .docx
Załącznik Nr 3 do SWZ
Załącznik Nr 3 do SWZ .docx
Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz oferty
Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz oferty .docx
Załącznik Nr 4 do SWZ
Załącznik Nr 4 do SWZ Wzór umowy.docx
SWZ
SWZ Olej 2026 .docx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09135100-5 - Olej opałowy)
Najniższa cena
5 090 PLN
Średnia cena
305 638 PLN
Najwyższa cena
496 270 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| WRC Sp. z o.o. Licheń Stary | 3 | 335 559 PLN | 671 117 PLN |
| Zakład Usługowo Handlowy NAFTOHURT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sompolno | 2 | 496 270 PLN | 496 270 PLN |
| WRC Sp. z o. o. Licheń Stary | 1 | 391 657 PLN | 391 657 PLN |
| T&J Paliwa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kotlin | 1 | - | - |
| PHU PETROMOT Skulsk | 1 | - | - |
| PHU Trans-Oll Jarosław Kwiatkowski Władysławów | 1 | - | - |
| PHU Trans Oll Jarosław Kwiatkowski Władysławów | 1 | - | - |
| PHU Trans-Oll Jarosław Kwiatkowski Władysławów | 1 | 5 090 PLN | - |
| Przedsiebiporstwo Handlowo - Usługowe Trans OLL Władysławów | 1 | 282 285 PLN | 282 285 PLN |
| Firma ABN Rafał Przybył Czarnków | 1 | 293 048 PLN | 293 048 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO L-1
2026-09-01 13:07:06Z
Dostawa oleju opałowego do ogrzewania szkół z terenu gminy Kawęczyn w roku 2026/2027
2026-08-19 13:13:32Z
dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby grzewcze
2026-08-16 17:49:54Z
DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO L-1
2026-07-15 12:58:12Z
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego na cele grzewcze do Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Poznaniu
2026-07-06 08:06:29Z
,,Sukcesywna dostawa wraz z transportem i rozładunkiem oleju opałowego lekkiego do dwóch budynków Szkoły Podstawowej w Lipce w roku 2026’’
2026-06-18 12:25:09Z
Dostawy oleju napędowego do celów opałowych w łącznej ilości 39 000 litrów w sezonie grzewczym 2025/2026 do obiektów Zamawiającego
2026-05-21 08:31:19Z
Dostawa oleju opałowego
2026-05-04 09:42:00Z
Sukcesywne dostawy oleju opałowego typu lekkiego dla potrzeb grzewczych OSRiR Kalisz
2026-04-15 07:31:02Z
DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO L-1
2026-04-10 09:57:03Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417874 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026 r. do 31.12.2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOCHŁOWACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1
1.5.2.) Miejscowość: Kochłowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 732 07 05
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@dpskochlowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpskochlowy.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026 r. do 31.12.2026 r.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-431bb99e-ffb6-4504-98b4-10f0c1fbaa3f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417874
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00161147/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026 r. do 31.12.2026 r.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-431bb99e-ffb6-4504-98b4-10f0c1fbaa3f3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Informacje zawarte w SWZ pkt. XII. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, PRZY UŻYCIU KTÓRYCH ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ SIĘ Z WYKONAWCAMI
ORAZ INFORMACJA O WYMAGANIACH TECHNICZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Tak
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026 r. do 31.12.2026 r. w ilościach i o parametrach zgodnych z wymogami SWZ
4.2.6.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy zgodnie z Ustawą Pzp spełniają następujące warunki udziału w postępowaniu: nie podlegają wykluczeniu,2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp, tj. dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku
w tym zakresie,
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca musi posiadać aktualną koncesję Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu paliwami ciekłymi objętymi zamówieniem, stosownie do art. 32 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo Energetyczne (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 43).
3) sytuacji ekonomicznej i finansowej: Zamawiający wymaga potwierdzenia, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej
z przedmiotem zamówienia.
4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający wymaga potwierdzenia, że Wykonawca dysponuje co najmniej jednym pojazdem przystosowanym do transportu oleju opałowego posiadającym instalację do rozładunku oleju z ważnym świadectwem legalizacji.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Zmiany umowy wymagają dla swojej ważności formy pisemnej.2. Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, strony dopuszczają zamiany w umowie w następujących przypadkach:
a) obniżenia ceny oleju opalowego przez Wykonawcę,
b) ustawowej zmiany stawki podatku VAT.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-11 08:00
8.2.) Miejsce składania ofert: platforma ezamowienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-11 09:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- 11.09.2026 06:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
01.10.2026 - 31.12.2026