Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sukcesywna sprzedaż i dostarczenie zużywalnych materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Centrum Nowych Technologii UW - postępowanie 1
Zamawiający
Uniwersytet Warszawski
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250011266
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| LAB MAVEN Sp. z o.o. | Rzeszów | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LAB MAVEN Sp. z o.o. (Rzeszów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 29 rozstrzygniętych przetargów (CPV 19520000-7)
Najniższa cena
7 690 PLN
Średnia cena
149 207 PLN
Najwyższa cena
597 694 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Alchem Grupa Sp. z o.o. Toruń | 2 | 25 011 PLN | 50 022 PLN |
| SIPEKO GROUP Sp. z o.o. Sp. K. Makowisko 162 | 2 | 597 694 PLN | 597 694 PLN |
| SARSTEDT Sp. zo.o. Warszawa | 2 | - | - |
| Th. Geyer Polska Sp. z o. o. Warszawa | 1 | 51 660 PLN | 51 660 PLN |
| Helplast Bis Joanna Hadasik Orzesze | 1 | 58 620 PLN | 58 620 PLN |
| Helplast Hadasik i wsp. sp.j. Mikołów | 1 | - | - |
| Helplast Bis Joanna Hadasik Orzesze | 1 | 67 735 PLN | 67 735 PLN |
| ZARYS INTERNATIONAL Sp. z o.o. ZABRZE | 1 | - | - |
| PrzedsiębiorstwoHandlowo-Usługowe PJM Jacek Augustyniak Kobyłka | 1 | - | - |
| SIPEKO GROUP Sp.z o.o. Sp. K.; Jarosław | 1 | 218 720 PLN | 218 720 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa worków foliowych dla SP ZZOZ w Kozienicach
2026-07-23 08:45:08Z
Sukcesywna dostawa worków do segregacji odpadów, toreb i rękawów foliowych.
2026-06-17 09:39:27Z
Dostawa materiałów do badań dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
2026-06-16 06:19:45Z
Dostawa materiałów do badań dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
2026-06-16 06:19:45Z
Dostawa materiałów do badań dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
2026-06-16 06:19:45Z
Zakup i dostawa worków foliowych oraz worków na zwłoki dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
2026-06-08 09:28:16Z
Zakup i dostawa worków foliowych oraz worków na zwłoki dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
2026-06-08 09:28:16Z
Sukcesywna sprzedaż i dostarczenie zużywalnych materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Centrum Nowych Technologii UW - postępowanie 1
2026-05-15 09:22:48Z
Sukcesywna sprzedaż i dostarczenie zużywalnych materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Centrum Nowych Technologii UW - postępowanie 1
2026-05-15 09:04:57Z
Sukcesywna sprzedaż i dostarczenie zużywalnych materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Centrum Nowych Technologii UW - postępowanie 1
2026-05-15 08:54:16Z
Cała Polska — 143 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00245689 z dnia 2026-05-15 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna sprzedaż i dostarczenie zużywalnych materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Centrum Nowych Technologii UW - postępowanie 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-927
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@cent.uw.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-324fd68d-0dd6-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245689
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-15
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 26828-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna sprzedaż i dostarczenie zużywalnych materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Centrum Nowych Technologii UW - postępowanie 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż i dostarczenie do siedziby Zamawiającego, Centrum Nowych Technologii UW, zużywalnych materiałów i akcesoriów laboratoryjnych przeznaczonych do celów naukowo–badawczych, wyspecyfikowanych w poszczególnych częściach:
Część I końcówki do pipet automatycznych i specjalistyczne materiały laboratoryjne
3.9.) Główny kod CPV: 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
18 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LAB MAVEN Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 111739,21 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 577089-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wydłużenie terminu obowiązywania umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
wydłużenie terminu obowiązywania umowy o kolejne 6 miesięcy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 56811,19 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 15.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE