Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sukcesywne dostawy etykiet i kalek do druku
Zamawiający
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
Kraków, Małopolskie
NIP: 6782726055
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| LIBELI Janusz Biś | Pyskowice | 240054458 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LIBELI Janusz Biś (Pyskowice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30199760-5)
Najniższa cena
367 819 PLN
Średnia cena
367 819 PLN
Najwyższa cena
367 819 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| LIBELI Janusz Biś Pyskowice | 1 | - | - |
| Drukarnia PEGWAN Lubartów | 1 | - | - |
| Drukarnia PEGWAN , Lubartów | 1 | 367 819 PLN | 367 819 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywne dostawy etykiet i kalek do druku
2026-07-10 10:11:09Z
„Dostawa drukowanych etykiet foliowych na butelki PET o poj. 1,5 l, 1,0 l i 0,5 l dla Spółki Akcyjnej Uzdrowisko Krynica-Żegiestów ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój”
2026-05-14 06:53:56Z
„Dostawa drukowanych etykiet foliowych na butelki PET o poj. 1,5 l i 0,5 l dla Spółki Akcyjnej Uzdrowisko Krynica-Żegiestów ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój”
2026-05-05 10:45:42Z
Cała Polska — 12 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336178 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywne dostawy etykiet i kalek do druku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297282
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rzeźnicza 11
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-540
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.7.) Numer telefonu: +48 122618820
1.4.8.) Numer faksu: +48 12 2618822
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rckik.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rckik.krakow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d30095c0-3ab0-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336178
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00353430
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywne dostawy etykiet i kalek do druku
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy etykiet i kalek do druku. Szczegółowe wymagania dotyczące prognozowanych ilości, wymogi jakościowe zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 30199760-5 - Etykiety
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 30192800-9 - Etykiety samoprzylepne
30199130-0 - Kalka inna niż maszynowa
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LIBELI Janusz Biś
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240054458
4.3.3.) Ulica: Nasienna 3
4.3.4.) Miejscowość: Pyskowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 44-120
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 83386,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00430776/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-12-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej LIBELI Janusz Biś do spółki pod nazwą LIBELI Sp. z o.o.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wykonawcą została spółka LIBELI
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Potrzeba zabezpieczenia Zamawiającego w dodatkowe ilości etykiet i kalek do druku
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zwiększenie ilości wybranych artykułów z umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 8201,62
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 84679,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 10.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE