Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 780 288 PLN
Sukcesywne dostawy preparatów dezynfekcyjnych, antyseptycznych, kosmetyków i środków czystości dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Zamawiający
Zespół Opieki Zdrowotnej
Jeleniogórska, 4
59-700 Bolesławiec, Dolnośląskie
NIP: 6121542507
REGON: 000310338
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Centrum Zaopatrzenia Medycznego „CEZAL” S. A. | Wrocław | 8990107208 |
| Euro Trade Technology sp. z o.o. | Piła | 7642399823 |
| Polskie Centrum Czystości K. Słotta i A. Wiatr sp. j. | Wrocław | 8992689491 |
| Polskie Centrum Czystości K. Słotta i A. Wiatr sp. j. | Wrocław | 8992689491 |
| Polskie Centrum Czystości K. Słotta i A. Wiatr sp. j. | Wrocław | 8992689491 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Centrum Zaopatrzenia Medycznego „CEZAL” S. A. (Wrocław) | Umowa podpisana | 555 074 PLN | 555 074 PLN |
| 2 | Euro Trade Technology sp. z o.o. (Piła) | Umowa podpisana | 16 583 PLN | 16 583 PLN |
| 3 | Polskie Centrum Czystości K. Słotta i A. Wiatr sp. j. (Wrocław) | Umowa podpisana | 96 392 PLN | 96 392 PLN |
| 4 | Polskie Centrum Czystości K. Słotta i A. Wiatr sp. j. (Wrocław) | Umowa podpisana | 38 611 PLN | 38 611 PLN |
| 5 | Polskie Centrum Czystości K. Słotta i A. Wiatr sp. j. (Wrocław) | Umowa podpisana | 73 628 PLN | 73 628 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 60 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33631600-8)
Najniższa cena
252 PLN
Średnia cena
41 115 PLN
Najwyższa cena
1 036 504 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 32 | 11 546 PLN | 222 237 PLN |
| HENRY KRUSE SP. Z O.O. BIELANY WROCŁAWSKIE | 14 | 3 033 PLN | - |
| Schulke Polska Sp. z o.o. Warszawa | 8 | 26 944 PLN | 175 134 PLN |
| Medi-Pro Sp. z o.o. Warszawa | 7 | 5 068 PLN | 22 081 PLN |
| Medilab Sp. z o.o. Białystok | 6 | 14 513 PLN | - |
| P.P.H.U."DORPLAST" DOROTA WENSKER Świdnica | 6 | 43 338 PLN | 260 029 PLN |
| MEDILAB Sp. z o.o. Białystok | 4 | 50 836 PLN | 134 389 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 4 | 20 925 PLN | 83 699 PLN |
| Biachem Sp. z o.o. Ogrodniczki | 3 | 9 118 PLN | 56 968 PLN |
| MEDI-PRO Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 16 436 PLN | 49 307 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywne dostawy preparatów dezynfekcyjnych, antyseptycznych, kosmetyków i środków czystości dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
2026-08-26 09:46:45Z
Sukcesywne dostawy preparatów dezynfekcyjnych, antyseptycznych, kosmetyków i środków czystości dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
2026-08-26 09:46:45Z
Sukcesywne dostawy preparatów dezynfekcyjnych, antyseptycznych, kosmetyków i środków czystości dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
2026-08-26 09:46:45Z
Sukcesywne dostawy preparatów dezynfekcyjnych, antyseptycznych, kosmetyków i środków czystości dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
2026-08-26 09:46:45Z
Sukcesywne dostawy preparatów dezynfekcyjnych, antyseptycznych, kosmetyków i środków czystości dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
2026-08-26 09:46:45Z
Dostawa środków dezynfekcyjnych dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
2026-08-26 09:42:33Z
Dostawa środków dezynfekcyjnych dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
2026-08-26 09:42:33Z
Dostawa środków dezynfekcyjnych dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
2026-08-26 09:42:33Z
Dostawa środków dezynfekcyjnych dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
2026-08-26 09:42:33Z
Dostawa środków dezynfekcyjnych dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
2026-08-26 09:42:33Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407864 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy preparatów dezynfekcyjnych, antyseptycznych, kosmetyków i środków czystości dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jeleniogórska, 4
1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpitalboleslawiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalboleslawiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.szpitalboleslawiec.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy preparatów dezynfekcyjnych, antyseptycznych, kosmetyków i środków czystości dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16967605-9b58-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407864
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042465/48/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Sukcesywne dostawy środków czystości i dezynfekujących dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00052480
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/PN/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 831289,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1 – Preparaty dezynfekujące4.5.3.) Główny kod CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
4.5.5.) Wartość części: 656310 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2 – Gaziki4.5.3.) Główny kod CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
4.5.5.) Wartość części: 15770 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 3 – Środki czystości ogólnego zastosowania4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 71696,95 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 4 – Środki czystości o przeznaczeniu kuchennym4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 30441,30 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 5 – Środki piorąco- czyszczące4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 57071,11 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 555073,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 555073,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 555073,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Zaopatrzenia Medycznego „CEZAL” S. A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8990107208
7.3.3) Ulica: Widna
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-543
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 555073,81 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2023-02-07 do 2023-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16583,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16583,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16583,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Euro Trade Technology sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7642399823
7.3.3) Ulica: Siemiradzkiego
7.3.4) Miejscowość: Piła
7.3.5) Kod pocztowy: 64-920
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16583,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2023-02-07 do 2023-12-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96391,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 96391,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96391,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polskie Centrum Czystości K. Słotta i A. Wiatr sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992689491
7.3.3) Ulica: Międzyleska
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-514
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96391,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2023-02-07 do 2023-12-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38610,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38610,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38610,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polskie Centrum Czystości K. Słotta i A. Wiatr sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992689491
7.3.3) Ulica: Międzyleska
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-514
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38610,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2023-02-08 do 2023-12-31Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73628,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73628,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73628,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polskie Centrum Czystości K. Słotta i A. Wiatr sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992689491
7.3.3) Ulica: Międzyleska
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-514
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73628,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2023-02-08 do 2023-12-31Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 831 289 PLN
- Wartość umowy
- 780 288 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Wartości szacunkowe (części)
- Część 1 71 697 PLN
- Część 2 30 441 PLN
- Część 3 57 071 PLN