Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 70 264 PLN

SUKCESYWNE DOSTAWY PROFESJONALNEJ CHEMII GOSPODARCZEJ DO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH POWIATU KOSZALIŃSKIEGO NA ROK 2026

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00317697

Numer referencyjny: DZP.620.1.2026

Zamawiający

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH POWIATU KOSZALIŃSKIEGO

ul. Racławicka 13

75-620 Koszalin, Zachodniopomorskie

NIP: 6692569209

REGON: 523431235

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są: „Sukcesywne dostawy profesjonalnej chemii gospodarczej do jednostek organizacyjnych Powiatu Koszalińskiego na rok 2026”. Szczegółowy rodzaj, nazwa asortymentu oraz przewidziane ilości określa Załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Rozdziale V SWZ oraz załączniku nr 2 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
termin płatności 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
HOTEL SERWIS Sp. z o.o. Budzistowo 6711821421

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 HOTEL SERWIS Sp. z o.o. (Budzistowo) Umowa podpisana 70 264 PLN 70 264 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Zachodniopomorskie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące)

Najniższa cena

36 506 PLN

Średnia cena

286 643 PLN

Najwyższa cena

865 571 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Merida Sp. z o.o. Wrocław 2 334 700 PLN 334 700 PLN
MAXMED ZUH MARCIN MURZYN ORLE 1 36 506 PLN 36 506 PLN
HOTEL SERWIS Sp. z o.o. Budzistowo 1 70 264 PLN 70 264 PLN
SIMBHP Sp. z o.o. Słupsk 1 224 815 PLN 224 815 PLN
Merida spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wrocławiu 1 311 397 PLN 311 397 PLN
Delko Esta Sp. z o.o Stargard 1 - 163 251 PLN
Delko Esta Sp. z o.o. Stargard 1 163 251 PLN 219 213 PLN
Delko Esta Sp. z o. o. Stargard 1 - -
SUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Koszalin 1 865 571 PLN 865 571 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 151 PLN Średnia: 82 162 PLN Max: 865 571 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
SUKCESYWNE DOSTAWY PROFESJONALNEJ CHEMII GOSPODARCZEJ DO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH POWIATU KOSZALIŃSKIEGO NA ROK 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH POWIATU KOSZALIŃSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523431235

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Racławicka 13

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-620

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 714 02 71

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@powiat.koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cuwkoszalin.bip.gov.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

obsługa ekonomiczno-administracyjna i organizacyjna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SUKCESYWNE DOSTAWY PROFESJONALNEJ CHEMII GOSPODARCZEJ DO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH POWIATU KOSZALIŃSKIEGO NA ROK 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3dae201c-4d3b-4282-91b4-3a683a700ac8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317697

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00377051/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 SUKCESYWNE DOSTAWY PROFESJONALNEJ CHEMII GOSPODARCZEJ DO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH POWIATU KOSZALIŃSKIEGO NA ROK 2026

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333593

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcą w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, odbywa się w języku polskim za pośrednictwem Platformy zakupowej tj.: platformazakupowa.pl (zwanej dalej w treści: Platforma) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/cuwkoszalin
1) Zamawiający rekomenduje, aby wszelka komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą odbywała się za pośrednictwem Platformy. Zamawiający dopuszcza opcjonalnie komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres poczty elektronicznej Zamawiającego: joanna.jakubowska@powiat.koszalin.pl. Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków pełna treść informacji w XIII Rozdziale SWZ.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych dotyczące korespondencji elektronicznej opisane zostały: w Regulaminie Platformy i Instrukcjach korzystania z Platformy dostępnych pod adresem: platformazakupowa.pl w zakładkach „Regulamin” i „Instrukcje” oraz w Rozdziale XIII Specyfikacji Warunków Zamówienia dotyczącej prowadzanego postępowania.
Komunikacja poprzez przycisk „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” umożliwia dodanie do treści wysyłanej wiadomości plików lub spakowanego folderu. Limit ilości i objętości plików lub spakowanych folderów wynosi:
a) ilość plików lub spakowanych folderów: maksymalnie 10.
b) objętość plików lub spakowanych folderów: maksymalnie 500 MB.
Sposób pakowania plików znajduje się w Instrukcji „Jak pakować pliki o dużym rozmiarze” zamieszczonej na Platformie pod adresem: platformazakupowa.pl w zakładce „Instrukcje”.
Wykonawca składa ofertę, przygotowaną zgodnie z opisem wskazanym w rozdziale XVII niniejszej SWZ, za pośrednictwem „Formularza” do składania oferty dostępnego na Platformie. Wykonawca składa ofertę wraz z załącznikami wymaganymi w niniejszej SWZ.
Informacje dotyczące wymogu użycia podpisu elektronicznego znajdują się w Rozdziale XIII Specyfikacji Warunków Zamówienia dotyczącej prowadzanego postępowania.
Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków pełna treść informacji w XIII Rozdziale SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny w dokumentach zamówienia, tj. w Rozdziale XXXIV Specyfikacji Warunków Zamówienia dotyczącej prowadzonego postępowania.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny w dokumentach zamówienia, tj. w Rozdziale XXXIV Specyfikacji Warunków Zamówienia dotyczącej prowadzonego postępowania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DZP.620.1.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są: „Sukcesywne dostawy profesjonalnej chemii gospodarczej do jednostek organizacyjnych Powiatu Koszalińskiego na rok 2026”.
Szczegółowy rodzaj, nazwa asortymentu oraz przewidziane ilości określa Załącznik nr 2 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Rozdziale V SWZ oraz załączniku nr 2 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

39830000-9 - Środki czyszczące

39831000-6 - Preparaty piorące

39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg

39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zgodnie z zapisami zawartymi w Rozdziale XXVI SWZ dotyczącej prowadzonego postępowania.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia w niniejszym postępowaniu podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia w niniejszym postępowaniu podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Wraz z ofertą na którą składa się:
a) Formularz ofertowy – wzór zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ
b) Szczegółowe Zestawienie Ilościowe Przedmiotu Zamówienia – Załączniki nr 2 do SWZ
należy złożyć :
a) Oświadczenia Wykonawcy, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, o niepodleganiu wykluczeniu w zakresie określonym przez Zamawiającego sporządzone na/wg Załącznika nr 3 do SWZ – w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym Wykonawcy lub osoby/osób umocowanej/umocowanych do reprezentowania Wykonawcy. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (dotyczy również wspólników spółki cywilnej) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania składa oddzielnie każdy Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia.
b) W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia jest umocowana do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający żąda od Wykonawcy: odpowiednio Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający żąda od Wykonawcy:
• odpis lub informacja z krajowego rejestru sądowego lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej lub z innego właściwego rejestru lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego /jeżeli występuje/ wystawiony przez upoważniony podmiot:
 w przypadku wystawienia go jako dokument elektroniczny, przekazuje się ten dokument,
 w przypadku wystawienia go jako dokument w postaci papierowej, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym odpowiednio Wykonawcy, Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia, w zakresie dokumentów które każdego z nich dotyczą.
Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa powyżej, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów np. wskazał adresy internetowe ogólnodostępnych i bezpłatnych baz danych.
• pełnomocnictwo /jeżeli występuje/ wystawione przez Wykonawcę, Wykonawcę wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
c) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia pełnomocnictwo lub inny dokument podpisany przez każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego stosownie do treści art. 58 ust. 2 ustawy Pzp wynika ustanowienie pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
DOKUMENTY PODMIOTÓW ZAGRANICZNYCH: Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, składa w niniejszym postępowaniu wraz z ofertą takie same dokumenty/oświadczenia jak Wykonawca polski (oświadczenia/dokumenty wymienione w pkt 9 powyżej).
Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków pełna treść informacji zawarta w Rozdziale XVII SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są stosownie do treści art. 58 ust. 2 ustawy Pzp, ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Ustanowienie pełnomocnika musi być potwierdzone stosownym pełnomocnictwem lub innym dokumentem (np. umowa konsorcjum, umowa spółki cywilnej, uchwała wspólników spółki cywilnej) podpisanym przez każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika umocowanie pełnomocnika do reprezentowania tych Wykonawców w prowadzonym postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2. Ofertę składaną przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia podpisują wszyscy Wykonawcy lub ustanowiony pełnomocnik, który został umocowany do ich reprezentowania.
W przypadku podpisania oferty przez pełnomocnika wraz z ofertą należy złożyć pełnomocnictwo lub inny dokument (np. umowa konsorcjum, umowa spółki cywilnej, uchwała wspólników spółki cywilnej), z którego wynika umocowanie do samodzielnej reprezentacji.
3. Zgodnie z art. 445 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy.
4. Wypełniając formularz ofertowy w miejscu do podania danych Wykonawcy należy podać dane dotyczące wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, a nie tylko dane pełnomocnika.
5. Wszelka korespondencja będzie prowadzona z ustanowionym pełnomocnikiem.
6. Każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (dotyczy również wspólników spółki cywilnej) musi złożyć odrębnie oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (zgodnie z rozdziałem XVII pkt 9 pkt 1) niniejszej SWZ).

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Szczegółowe zapisy rodzaju i zakresu zmian umowy oraz warunkach ich wprowadzenia opisane są w Rozdziale XXIX SWZ oraz zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4 do SWZ)

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-10 08:30

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę w przedmiotowym postępowaniu za pośrednictwem platformy zakupowej tj.: platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333593

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-10 08:40

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Zamawiający wykluczy wykonawcę z postępowania w zakresie krajowych podstaw wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514)
2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.07.2026
Termin składania ofert
10.07.2026 06:30
Wartość umowy
70 264 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
39800000-0 (Środki czyszczące i polerujące) 39830000-9 (Środki czyszczące) 39831000-6 (Preparaty piorące) 39831300-9 (Środki do czyszczenia podłóg) 39832000-3 (Produkty do zmywania naczyń) 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne) 33631600-8 (Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne) 39830000-9 - Środki czyszczące 39831000-6 - Preparaty piorące 39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg 39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

Okres realizacji

do 2026-12-31