Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sukcesywne świadczenie usług restauracyjnych (cateringowych) podczas realizacji kursów zawodowych dla uczniów w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu
Zamawiający
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W ŻARNOWCU
Żarnowiec, Śląskie
NIP: 6371050018
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Planeta s.c. K. Sobota, B. Kuler, M. Sobota | Charsznica | 6591373930 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Planeta s.c. K. Sobota, B. Kuler, M. Sobota (Charsznica) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 13 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55300000-3)
Najniższa cena
33 120 PLN
Średnia cena
128 133 PLN
Najwyższa cena
231 660 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Krzysztof Cisek, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą "PO ŚWIECIE KUCHNI" Krzysztof Cisek Bielsko - Biała | 2 | - | - |
| Fundacja Wenanty Zabrze | 2 | 126 960 PLN | 507 840 PLN |
| Krzysztof Cisek, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą "PO ŚWIECIE KUCHNI" Krzysztof Cisek, Bielsko - Biała | 1 | - | - |
| Krzysztof Cisek, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą "PO ŚWIECIE KUCHNI" Krzysztof Cisek, Bielsko- Biała | 1 | - | - |
| BIELGAST II Sp. z o.o. Bielsko-Biała | 1 | - | - |
| Raszlo Emanuel Olszar Cieszyn | 1 | 231 660 PLN | 231 660 PLN |
| P.U.H. „IWO” Iwona Garczarek-Ciekot Zabrze, | 1 | - | - |
| Zakład Usług Wielobranżowych Iwona i Mateusz Szura S.C. Czerwionka - Leszczyny | 1 | - | - |
| Zakład Usług Wielobranżowych Iwona i Mateusz Szura S.C. Czerwionka-Leszczyny | 1 | - | - |
| Catering Service Mikołaj Czochara Tomasz Machnicki Spółka Jawna Świętochłowice | 1 | 199 599 PLN | 199 599 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w 2025 r.
2026-08-25 11:05:24Z
Sukcesywne świadczenie usług restauracyjnych, podczas szkolenia organizowanego w ramach projektu pn. „Utworzenie BCU przy ZSCKR w dziedzinie ogrodnictwa
2026-08-09 18:08:34Z
„Sukcesywne świadczenie usług restauracyjnych , obejmujących przygotowanie, dostarczenie oraz podanie posiłków podczas szkolenia dla osób dorosłych w ramach projektu pn. „Utworzenie BCU przy ZSCKR”
2026-08-09 18:00:53Z
Świadczenie usług restauracyjnych (cateringowych), obejmujących przygotowanie, dostarczenie oraz podanie posiłków podczas 7 konferencji / spotkań branżowych.
2026-08-09 17:11:22Z
Świadczenie usług restauracyjnych (cateringowych), obejmujących przygotowanie, dostarczenie oraz podanie posiłków podczas 6 spotkań RADY BCU
2026-08-09 16:56:13Z
Usługa gastronomiczna dla letniej szkoły w Cieszynie
2026-08-05 06:38:47Z
4WOG.1200.2712.38.2026 Świadczenie usługi restauracyjnej w formie przygotowania i dostarczenia czterech posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, kolacja) dla żołnierzy z jednostek wojskowych
2026-07-01 08:37:59Z
4WOG.1200.2712.38.2026 Świadczenie usługi restauracyjnej w formie przygotowania i dostarczenia czterech posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, kolacja) dla żołnierzy z jednostek wojskowych
2026-07-01 08:37:59Z
4WOG.1200.2712.38.2026 Świadczenie usługi restauracyjnej w formie przygotowania i dostarczenia czterech posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, kolacja) dla żołnierzy z jednostek wojskowych
2026-07-01 08:37:59Z
Sukcesywne świadczenie usług restauracyjnych (cateringowych) podczas realizacji kursów zawodowych dla uczniów w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu
2026-06-17 09:15:44Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294311 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Sukcesywne świadczenie usług restauracyjnych (cateringowych) podczas realizacji kursów zawodowych dla uczniów w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W ŻARNOWCU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273579646
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Krakowska 25
1.4.2.) Miejscowość: Żarnowiec
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-439
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.zarnowiec@poczta.fm
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsrzarnowiec.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0d242c4-75d1-461e-832d-2953b163a8de
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294311
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty 130 000 zł (art. 359 pkt 2 ustawy)
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00545512
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Transformacja regionu – wsparcie kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu w ramach wniosku o dofinansowanie realizacji projektu w ramach w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.10.23-IZ.01-023/23.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywne świadczenie usług restauracyjnych (cateringowych) podczas realizacji kursów zawodowych dla uczniów w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług restauracyjnych (cateringowych) składających się z: obiadu/lunchu (zupa i danie główne) oraz przerwy kawowej podczas realizacji kursów zawodowych dla uczniów w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu w ramach realizacji projektu pt. transformacja regionu – wsparcie kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu w ramach wniosku o dofinansowanie realizacji projektu w ramach w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.10.23-IZ.01-023/23. PRIORYTET X Fundusze Europejskie na transformację. DZIAŁANIE 10.23 Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu.
TYP: 1. Upowszechnianie i rozwój kształcenia zawodowego zgodnie z potrzebami transformacji regionu.
Obiad/lunch - 5210 szt., Przerwa kawowa – 5315 szt. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 55400000-4 - Usługi podawania napojów
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Planeta s.c. K. Sobota, B. Kuler, M. Sobota
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6591373930
4.3.3.) Ulica: Żarnowiecka
4.3.4.) Miejscowość: Charsznica
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-250
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 262075 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00608440/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-09
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 262075 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE