Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sukcesywny odbiór transportem Wykonawcy i przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 11 z PSZOK w Płocochowie gmina Pułtusk.
Zamawiający
ECO PUŁTUSK PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Adama Mickiewicza 39
06-100 Pułtusk, Mazowieckie
NIP: 5681636054
REGON: 541720592
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Senda Centrala Sp. z o.o. | Warszawa | 9522268195 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Senda Centrala Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 30 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90533000-2)
Najniższa cena
6 005 PLN
Średnia cena
794 931 PLN
Najwyższa cena
6 412 520 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Błysk-Bis Sp. z o.o. Maków Mazowiecki | 3 | 6 005 PLN | 6 005 PLN |
| Senda Centrala Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | - |
| EKO SELEKT Michał Okupski Kutno | 2 | - | 94 187 PLN |
| Senda Centrala Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| Zakład Gospodarki Komunalnej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o. Chrzanów Duży | 2 | - | - |
| Zakład Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego sp. z o.o. Radzyń Podlaski | 1 | 6 412 520 PLN | 641 250 PLN |
| Green Petrol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "FART-BIS" Sp. z o.o. Kielce | 1 | 248 940 PLN | 248 940 PLN |
| Remondis Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Olia Recykling Sp. z o.o. Maków Mazowiecki | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywny odbiór transportem Wykonawcy i przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 11 z PSZOK w Płocochowie gmina Pułtusk.
2026-09-03 09:58:49Z
Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028”
2026-09-02 12:28:57Z
Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028”
2026-09-02 12:28:57Z
Usługi odbioru odpadów komunalnych w podległych jednostkach IAS w latach 2027-2028”
2026-09-02 12:28:57Z
„Transport i zagospodarowanie odpadów z Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o. – 4 części”
2026-08-14 13:09:42Z
„Transport i zagospodarowanie odpadów z Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o. – 4 części”
2026-08-14 13:09:42Z
„Transport i zagospodarowanie odpadów z Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o. – 4 części”
2026-08-14 13:09:42Z
„Transport i zagospodarowanie odpadów z Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o. – 4 części”
2026-08-14 13:09:42Z
„Sukcesywny odbiór transportem Wykonawcy i przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją z PSZOK w Płocochowie gmina Pułtusk”
2026-08-07 08:07:36Z
„Sukcesywny odbiór transportem Wykonawcy i przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją z PSZOK w Płocochowie gmina Pułtusk”
2026-08-07 08:07:36Z
Cała Polska — 131 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420534 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywny odbiór transportem Wykonawcy i przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 11 z PSZOK w Płocochowie gmina Pułtusk.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ECO PUŁTUSK PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział ZP
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 541720592
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 39
1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@ecopultusk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ecopultusk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ecopultusk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywny odbiór transportem Wykonawcy i przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 11 z PSZOK w Płocochowie gmina Pułtusk.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e382671d-a78c-4b47-99fd-0c907d259cd0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420534
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego albo przetargu ograniczonego nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo wszystkie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu zostały odrzucone na podstawie art. 146 ust. 1 pkt 2 albo nie zostały złożone żadne oferty albo wszystkie
oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub, ze względu na ich niezgodność z opisem przedmiotu
zamówienia, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione;
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.3.2026/P
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 28600 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Sukcesywny odbiór transportem Wykonawcy i przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 11 z PSZOK w Płocochowie gmina Pułtusk w ilości 22 Mg"
4.5.3.) Główny kod CPV: 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30888 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30888 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30888 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Senda Centrala Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522268195
7.3.3) Ulica: Strzygłowska 67FK
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-872
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30888 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE