Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (5 dni)
SZP.261.18.2026 realizacja kampanii outdoor Festiwalu Eufonie w 2026 r.
Numer referencyjny: SZP.26.18.2026
Zamawiający
Narodowe Centrum Kultury
Płocka 13
01-231 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5252358353
REGON: 140468418
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79341000-6 - Usługi reklamowe)
Najniższa cena
53 261 PLN
Średnia cena
250 771 PLN
Najwyższa cena
637 245 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Euvic Media Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 53 261 PLN | 53 261 PLN |
| Warexpo Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 151 216 PLN | 302 432 PLN |
| Fabryka Marketingu Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| POLSKIE PORTY LOTNICZE SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa | 1 | - | - |
| TRAMWAJE WARSZAWSKIE sp. z o.o. Warszawa | 1 | 637 245 PLN | 637 245 PLN |
| Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| STROER TECHNICAL SERVICES sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| RECON Paweł Jabłoński Płock | 1 | - | - |
| BURDA MEDIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 1 | - | - |
| Grupa Eskadra sp. z o.o. Kraków | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Emisja spotu informacyjno-promocyjnego dotyczącego Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021–2027 (FEPŻ) na ekranach LED w środkach komunikacji miejskiej
2026-09-04 07:36:34Z
Realizacja kampanii outdoor Kampanii Polskie Stolice Kultury
2026-08-31 11:13:30Z
Sukcesywne zlecanie i zakup reklam publikowanych na profilach prowadzonych przez Centrum e- Zdrowia w serwisach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Youtube, X, Instagram)
2026-08-27 18:47:06Z
Kompleksowa organizacja dwóch wydarzeń o nazwach: Mazowiecka Mozaika Festiwalowa Gostynin Hip Hop Festiwal.
2026-08-04 10:42:33Z
Kampania informacyjnopromocyjna projektu dotyczącego wdrażania Zinliztegrowanej Strategii Umiejętności (ZSU) na terenie województwa mazowieckiego realizowana w ramach projektu ...
2026-07-22 07:15:43Z
SPONSORING DRUŻYNY RKS RADOMIAK RADOM W SEZONIE ROZGRYWKOWYM 2025/2026
2026-07-09 09:26:19Z
Opracowanie koncepcji i realizacja webinarów dla kandydatów na studia w SGGW w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW ” i „GreenTechEducation ”
2026-07-07 06:06:33Z
Sukcesywne zlecanie i zakup reklam publikowanych na profilach prowadzonych przez Centrum e- Zdrowia w serwisach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Youtube, X, Instagram)
2026-06-26 15:58:24Z
Obsługa w zakresie reklamy na nośnikach zewnętrznych.
2026-06-25 08:44:09Z
Obsługa w zakresie reklamy na nośnikach zewnętrznych.
2026-06-25 08:44:09Z
Cała Polska — 112 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417903 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
SZP.261.18.2026 realizacja kampanii outdoor Festiwalu Eufonie w 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Kultury
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140468418
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płocka 13
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-231
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nck.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SZP.261.18.2026 realizacja kampanii outdoor Festiwalu Eufonie w 2026 r.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08418196-0e8b-45f5-8dda-3b682acfbee5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00062218/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 kampania outdoor Festiwalu Eufonie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13632003.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1363200
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1363200
2. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami w zakresie:
- przesyłania Zamawiającemu pytań do treści SWZ;
- przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia podmiotowych środków dowodowych;
- przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia/poprawienia/uzupełnienia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, podmiotowych środków dowodowych, innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu;
- przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia wyjaśnień dotyczących treści oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 lub złożonych podmiotowych środków dowodowych lub innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu;
- przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia wyjaśnień dot. treści przedmiotowych środków dowodowych;
- przesłania odpowiedzi na inne wezwania Zamawiającego wynikające z ustawy - Prawo zamówień publicznych;
- przesyłania wniosków, informacji, oświadczeń Wykonawcy;
- przesyłania odwołania/inne
odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”.
Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Narodowe Centrum Kultury z siedzibą w Warszawie, ul. Płocka 13 (kod pocztowy: 01-231), tel: 22 21 00 100
2. inspektor ochrony danych osobowych w Narodowym Centrum Kultury: iod@nck.pl;
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 ust. 2 upzp;
4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy Pzp.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6. obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
7. w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
8. posiada Pani/Pan:
na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych ;
na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO;
prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9. nie przysługuje Pani/Panu:
w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: SZP.26.18.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
kampania na nośnikach zewnętrznych tj. citylight lub podświetlonych wiatach przystankowych lub podświetlonych słupach ogłoszeniowych lub słupach ogłoszeniowych w Polsce. Szczegóły w załączniku nr 1 do OPZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 79341000-6 - Usługi reklamowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Zamawiający określa zakres zamówienia realizowanego w prawie opcji (szczegółowy opis elementów kampanii w OPZ):1) citylighty lub podświetlone wiaty przystankowe lub podświetlone słupy ogłoszeniowe w Warszawie – od 1 do 30 szt.,
2) miejsca plakatowe w Warszawie – od 2 do 20 miejsc plakatowych,
3) citylighty lub podświetlone wiaty przystankowe lub podświetlone słupy ogłoszeniowe w Łodzi – od 1 do 10 szt.,
4) citylighty lub podświetlone wiaty przystankowe lub podświetlone słupy ogłoszeniowe w Krakowie – od 1 do 10 szt.,
5) citylighty lub podświetlone wiaty przystankowe lub podświetlone słupy ogłoszeniowe w Gdańsku – od 1 do 10 szt.,
6) citylighty lub podświetlone wiaty przystankowe lub podświetlone słupy ogłoszeniowe w Szczecinie – od 1 do 10 szt.,
7) citylighty lub podświetlone wiaty przystankowe lub podświetlone słupy ogłoszeniowe w Katowicach – od 1 do 10 szt.,
8) citylighty lub podświetlone wiaty przystankowe lub podświetlone słupy ogłoszeniowe w Rzeszowie – od 1 do 10 szt.,
9) citylighty lub podświetlone wiaty przystankowe lub podświetlone słupy ogłoszeniowe w Kołobrzegu – od 1 do 10 szt.,
10) kampania w komunikacji miejskiej w Warszawie – metro (ekrany LiveLine LL),
11) kampania w komunikacji miejskiej w Warszawie – metro (LED Space),
12) kampania w Warszawie – ekran wielkoformatowy LED.
3. Zamawiający jest uprawniony do zlecenia dowolnej liczby nośników (lub nie zlecenia żadnego) w danym mieście opisanych w prawie opcji, np. może zlecić ekspozycję na 1 lub 5 lub 10 citylightach w Rzeszowie itd. – cena jednostkowa za ekspozycję na danym nośniku zawsze będzie tożsama z ceną jednostkową ekspozycji na danym nośniku wskazaną w ofercie wykonawcy.
4. Zamawiający jest uprawniony do zlecenia lub nie zlecenia kampanii w komunikacji miejskiej (ekrany LiveLine LL i LED Space w metrze) i na ekranie LED w Warszawie.
5. Zamawiający jest uprawniony do zlecenia prawa opcji nie później niż 5 dni roboczych od dnia podpisania umowy i w tym terminie poinformuje wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisma podpisanego przez Kierownika Zamawiającego lub przez osobę wskazaną przez Kierownika Zamawiającego w formie elektronicznej Skorzystanie z prawa opcji nie wiąże się z koniecznością zawierania aneksu do umowy.
6. Zamawiający informuje, że skorzystanie z prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem zamawiającego, tzn. wykonawca nie może odmówić zamówienia w oparciu o prawo opcji.
7. Szczegóły płatności i rozliczenia zamówienia realizowanego w ramach opcji zostały opisane w par. 7 IPU).
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-06
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Na podstawie art. 112 ust. 2 pkt 4 ustawy Pzp, zamawiający określa warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej tj. zrealizowanie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy, to w tym okresie, co najmniej 3 usług z zakresu świadczenia kampanii promocyjnych na nośnikach zewnętrznych, tj. citylightach lub podświetlonych wiatach przystankowych lub podświetlonych słupach ogłoszeniowych lub słupach ogłoszeniowych, o wartości co najmniej 100 000,00 złotych brutto każda.5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: wykaz usług, o których mowa w Rozdziale XIV ust. 4, wykonanych w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; Wykonawca w przypadku usług zrealizowanych na rzecz Zamawiającego może wskazać – a nie dołączać – dokumenty potwierdzające należyte wykonanie usług (np. protokół odbioru, referencje lub ogłoszenie o wykonaniu umowy), o ile Zamawiający jest w ich posiadaniu - załącznik nr 4 do SWZ
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.2. W przypadku, o którym mowa w ust.1, wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3. Zamawiający nie może wymagać od wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiadania określonej formy prawnej w celu złożenia oferty lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.
4. Przepisy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
5. Jeżeli została wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1) nie ma możliwości dotrzymania przez Wykonawcę terminu i czasu trwania kampanii wskazanych w OPZ z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, np. przedłużająca się procedura postępowania o udzielenie zamówienia publicznego uniemożliwiająca podpisanie umowy w terminie, który umożliwiałby Wykonawcy realizację kampanii zgodnie z OPZ:a) w takim przypadku Wykonawca będzie zobowiązany do zwiększenia liczby nośników kompensując tym samym krótszy czas ich ekspozycji;
b) nowe nośniki powinny być zgodne z wymaganiami określonymi w OPZ, jeśli jednak nośniki zgodne z OPZ nie będą już dostępne (potwierdzenie meilowe do wglądu Zamawiającego) Wykonawca zaproponuje inne nośniki do akceptacji Zamawiającego;
c) Wykonawca przedstawi nowy szczegółowy kosztorys kampanii uwzględniający krótszy termin ekspozycji i większą liczbą nośników w nowych lokalizacjach do akceptacji Zamawiającego,
d) koszt każdego z nowych nośników może być większy maksymalnie o 20 % od ceny jednostkowej danego rodzaju nośnika (np. citylighty w Warszawie) wskazanego w formularzu ofertowym;
e) Zamawiający może zastrzec, że nowe nośniki powinny być w taki sposób dobrane, by cena kampanii nie wzrosła;
f) Zamawiający zastrzega sobie możliwość weryfikacji kosztów dla nowych nośników wskazanych przez Wykonawcę poprzez weryfikację cen u innych wykonawców lub bezpośrednio u podmiotu wynajmującego nośniki;
g) Zamawiający podpisze z Wykonawcą aneks wskazujący ww. zmiany w zakresie danego elementu kampanii i zmianę wynagrodzenia (jeśli dotyczy);
h) opisany mechanizm dotyczy zarówno zamówienia podstawowego, jak i realizowanego w ramach prawa opcji.
2) wzrośnie zapotrzebowanie Zamawiającego na realizację usług kampanii outdoorowej w wyniku np. otrzymania dodatkowych środków na jej finansowanie:
a) w takim przypadku Zamawiający wystąpi do Wykonawcy o zwiększenie liczby nośników;
b) nowe nośniki powinny być zgodne z wymaganiami określonymi w OPZ, jeśli jednak nośniki zgodne z OPZ nie będą już dostępne (potwierdzenie e-mailem do wglądu Zamawiającego) Wykonawca zaproponuje inne nośniki do akceptacji Zamawiającego;
c) wartość opisywanej zmiany może zwiększyć wartość umowy nie więcej niż 50 % wartości zamówienia podstawowego;
d) Wykonawca przedstawi nowy szczegółowy kosztorys kampanii uwzględniający liczbą nośników w nowych lokalizacjach do akceptacji Zamawiającego,
e) koszt każdego z nowych nośników może być większy maksymalnie o 20 % od ceny jednostkowej danego rodzaju nośnika (np. citylighty w Warszawie) wskazanego w formularzu ofertowym;
f) Zamawiający zastrzega sobie możliwość weryfikacji kosztów dla nowych nośników wskazanych przez Wykonawcę poprzez weryfikację cen u innych wykonawców lub bezpośrednio u podmiotu wynajmującego nośniki;
g) Zamawiający podpisze z Wykonawcą aneks wskazujący ww. zmiany w zakresie danego elementu kampanii i zmianę wynagrodzenia;
h) opisany mechanizm dotyczy zarówno zamówienia podstawowego, jak i realizowanego w ramach prawa opcji.
3) zaistnieje konieczność wprowadzenia zmiany terminu realizacji zamówienia z przyczyn wynikających z działań operacyjnych Zamawiającego lub spowodowana okolicznościami których Zamawiający, działając z należytą starannością nie mógł przewidzieć, przy zachowaniu wynagrodzenia Wykonawcy;
4) wymagana będzie konieczność przerwania lub zawieszenia kampanii w związku ważnym wydarzeniem społecznym, religijnym, państwowym, żałobą narodową, ogłoszeniem stanu klęski żywiołowej, ogłoszeniem stanu wyjątkowego lub innymi tego typu wydarzeniami. W przypadku zawieszenia kampanii wynagrodzenie zostanie wypłacone proporcjonalnie do zrealizowanej kampanii do momentu przekazania informacji o jej zawieszeniu.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1363200
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:05
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3
8.7) Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców:
Zamawiający zaprosi do negocjacji maksymalnie trzech wykonawców, których oferty zgodnie z kryterium określonym w postępowaniu uzyskają największą liczbę punktów.SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzi jakakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 upzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.15
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-12-06