Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 646 980 PLN
Termomodernizacja budynku sportowego A wraz z wymianą źródła ciepła i budynku sportowego B przy ul. Grota Roweckiego 11 w Działoszynie - w formule zaprojektuj i wybuduj
Zamawiający
Miasto i Gmina Działoszyn
Piłsudskiego 21
98-355 Działoszyn, Łódzkie
NIP: 5080026931
REGON: 730934743
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ZRB Jorg S.C. A. G. KUKUŁA | Działoszyn | 5080028114 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ZRB Jorg S.C. A. G. KUKUŁA (Działoszyn) | Umowa podpisana | 646 980 PLN | 646 980 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
61 500 PLN
Średnia cena
1 456 457 PLN
Najwyższa cena
9 151 200 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| USŁUGOWY ZAKŁAD KOMINIARSKI PIOTR ROJEK Konstantynów Łódzki | 5 | - | - |
| EL-MOT Józef Znojek Tuszyn | 2 | 5 300 000 PLN | 5 300 000 PLN |
| AP ELEKTRO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Piotrków Trybunalski | 2 | 135 450 PLN | 270 900 PLN |
| PHU LARIX Lubliniec | 2 | - | - |
| DROG-BET Marcin Głuchowski Sochaczew | 2 | 227 522 PLN | 455 043 PLN |
| WŁODAN Sp. z o.o. Porszewice | 2 | 2 185 562 PLN | 4 371 124 PLN |
| ŚLIW-BRUK Sebastian Śliwiński Sp. z o.o. Małecz | 2 | - | - |
| ''ANDROS'' Andrzej Adamek Barkowice | 2 | 194 494 PLN | 388 988 PLN |
| Usługi Remontowo-Budowlane NICIAK Mirosława Niciak Sięganów | 2 | 252 153 PLN | 504 307 PLN |
| NORM-HAUS Żółtaszek Olesik Spółka Jawna Kolonia Biskupska | 2 | 2 014 000 PLN | 4 028 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Roboty remontowe na Stadionie Miejskim OSiR przy ul. Żwirki 6 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach Programu: "SZATNIA NA MEDAL" - Edycja 2026 Ministerstwa Sportu i Turystyki
2026-09-01 08:54:39Z
Rozbudowa wejścia głównego wraz z przebudową budynku Szkoły Podstawowej w Lututowie oraz modernizacja szatni w budynku Szkoły Podstawowej w Lututowie.
2026-09-01 07:56:22Z
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Konopnica
2026-09-01 06:31:12Z
Termomodernizacja budynku sportowego A wraz z wymianą źródła ciepła i budynku sportowego B przy ul. Grota Roweckiego 11 w Działoszynie - w formule zaprojektuj i wybuduj
2026-09-01 06:07:27Z
Prace adaptacyjno-modernizacyjne budynku przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Poświętnem
2026-08-31 12:58:40Z
„Modernizacja pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub Dziecięcy”
2026-08-31 11:08:05Z
Miejscowa naprawa/wymiana wykładzin podłogowych PVC w obiektach szpitala
2026-08-31 10:23:28Z
Miejscowa naprawa/wymiana wykładzin podłogowych PVC w obiektach szpitala
2026-08-31 10:23:28Z
Przebudowa istniejącego ciągu pieszego wraz z terenami zieleni
2026-08-31 09:26:28Z
Kompleksowy remont dachu nad Oddziałem Onkologii w „Poddębickim Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
2026-08-31 09:19:31Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308738 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku sportowego A wraz z wymianą źródła ciepła i budynku sportowego B przy ul. Grota Roweckiego 11 w Działoszynie - w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Działoszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934743
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 21
1.5.2.) Miejscowość: Działoszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-355
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dzialoszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzialoszyn.logintrade.net
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku sportowego A wraz z wymianą źródła ciepła i budynku sportowego B przy ul. Grota Roweckiego 11 w Działoszynie - w formule zaprojektuj i wybuduj
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-376485b0-9579-4032-900e-bf7179855c32
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308738
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00099654/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Termomodernizacja budynku sportowego A wraz z wymianą źródła ciepła i budynku sportowego B przy ul. Grota Roweckiego 11 w Działoszynie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
dzialoszyn.logintrade.net3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: dzialoszyn.logintrade.net
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
11.2 W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym w szczególności składanie ofert, wymiana informacji, przekazywanie dokumentów i oświadczeń odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy HTTPS. Szyfrowanie danych odbywa się przy pomocy protokołu SSL. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet.
11.3 Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem wyznaczonego terminu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich złożenia/wysłania na Platformie.
11.4 Korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
11.5 Szczegółowe instrukcje dla wykonawców dotyczące w szczególności rejestracji, składania zapytań oraz ofert są dostępne pod linkiem: https://dzialoszyn.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html
11.6 Zamawiający zaleca Wykonawcom uwzględnienie czasu niezbędnego na ewentualną rejestrację w procesie złożenia Oferty w postaci elektronicznej.
Szczegółowe informacje zawiera SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Szczegółowe informacje zawiera SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Szczegółowe informacje zawiera SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak
4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:
Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn. „Termomodernizacja budynku sportowego A wraz z wymianą źródła ciepła i budynku sportowego B przy ul. Grota Roweckiego 11 w Działoszynie”.
Zadanie nr 1 - „Termomodernizacja budynku sportowego A wraz z wymianą źródła ciepła przy ulicy Grota Roweckiego 11 w Działoszynie”
Zadanie nr 2 -„Termomodernizacja budynku sportowego B przy ulicy Grota Roweckiego 11 w Działoszynie”
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
31712331-9 - Fotoogniwa
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość okresu gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
6.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: postępowaniu6.1.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym;
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.
6.1.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów;
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.
6.1.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej;
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.
6.1.4. zdolności technicznej lub zawodowej w zakresie:
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku:
1) Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej dwie roboty budowlane obejmujące budowę, rozbudowę budynku o wartości robót nie mniejszej niż 200 000,00 zł brutto (słownie: dwieście tysięcy złotych brutto) każda robota.
W przypadku wykazania kilku robot za kwoty mniejsze niż wymagana, kwoty wynikające z poświadczeń/referencji nie będą sumowane w celu potwierdzenia spełnienia postawionego warunku.
2) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują lub będą dysponować w okresie wykonywania zamówienia i skierują do jego realizacji:
- Kierownika budowy - co najmniej jedną osobą posiadającą stosowne do zakresu zamówienia uprawnienia budowlane w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 07 lipca 1994 r. - Prawo budowlane upoważnienie do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie tj. upoważnienie do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej,
- Kierownika robót (branża elektryczna) - posiadającego wymagane przez prawo uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Dopuszczalna jest zmiana umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia na zasadach określonych w art. 455 ustawy PZP. Stosownie do treści art. 454 ust. 1 PZP niedopuszczalna jest istotna zmiana zawartej umowy.2. Dokonanie zmian będzie również możliwe w szczególności w przypadku wystąpienia co najmniej jednej z okoliczności wymienionych poniżej, z uwzględnieniem podanych warunków ich wprowadzenia:
1) w zakresie zmiany terminu zakończenia przedmiotu umowy:
a) zmiany spowodowane warunkami atmosferycznymi, w szczególności: klęski żywiołowe lub warunki atmosferyczne odbiegające od typowych, uniemożliwiające prowadzenie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z technologią, uniemożliwiające przeprowadzenie prób i sprawdzeń oraz dokonywanie odbiorów,
b) zmiany spowodowane nieprzewidzianymi w SWZ warunkami geologicznymi, archeologicznymi lub terenowymi, w szczególności: niewypały i niewybuchy, wykopaliska archeologiczne, odmienne od
przyjętych w dokumentacji projektowej warunki geologiczne, odmienne od przyjętych w dokumentacji projektowej warunki terenowe, w szczególności istnienie niezinwentaryzowanych lub błędnie zinwentaryzowanych obiektów budowlanych,
c) zmiany będące następstwem okoliczności leżących po stronie Zamawiającego, a dotyczących konieczności wstrzymania robót przez Zamawiającego lub konieczności wykonania robót nieprzewidzianych,
d) zmiany będące następstwem działania organów administracji, w szczególności spowodowane czynnościami formalno–prawnymi i innych podmiotów o kompetencjach zbliżonych do organów administracji, w tym administratorów infrastruktury,
e) inne przyczyny zewnętrzne niezależne od Zamawiającego oraz Wykonawcy skutkujące niemożnością prowadzenia prac lub wykonania innych czynności przewidzianych umową,
Szczegółowe zapisy zawiera projekt umowy stanowiący załącznik do SWZ
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-10 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: dzialoszyn.logintrade.net
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-10 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.06.2026
- Termin składania ofert
- 10.07.2026 07:00
- Wartość umowy
- 646 980 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
3 miesiące