Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Transport pacjentów dializowanych (w pozycji siedzącej na trasie: miejsce zamieszkania – Ośrodek Dializ USK-2 –miejsce zamieszkania).
Zamawiający
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP: 9551908958
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Trans4all Sp. z o.o. | Golczewo | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Trans4all Sp. z o.o. (Golczewo) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 35 rozstrzygniętych przetargów (CPV 60130000-8)
Najniższa cena
16 698 PLN
Średnia cena
231 210 PLN
Najwyższa cena
874 140 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| VanTour ZBIGNIEW PIETROŃ Kalisz Pomorski | 2 | 27 179 PLN | 54 358 PLN |
| Argos Sp. z o.o. Lubiszyn | 2 | - | - |
| Paramedic24 Sp. z o.o. Szczecin | 2 | 249 816 PLN | 499 632 PLN |
| Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Szczecin | 2 | 198 325 PLN | 543 496 PLN |
| Embus Jacek Pakuła Stróżewo | 2 | 346 268 PLN | 692 536 PLN |
| Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Szczecin | 2 | 874 140 PLN | 874 140 PLN |
| PAWMAN TRANS sp. z o.o. Czaplinek | 2 | 97 210 PLN | 97 210 PLN |
| STYL-BUS Przewozy Autobusem Eugeniusz Dyba Stargard | 1 | - | - |
| Zakład Usług Komunalnych i Cmentarnych - Administracja Helios Sp. z o.o. Szczecin | 1 | 143 540 PLN | 143 540 PLN |
| Zakład Usług Komunalnych i Cmentarnych - Administracja Helios Sp. z o.o. Szczecin | 1 | 101 782 PLN | 101 782 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Transport pacjentów dializowanych (w pozycji siedzącej na trasie: miejsce zamieszkania – Ośrodek Dializ USK-2 –miejsce zamieszkania).
2026-09-03 11:12:16Z
„Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych wraz z opieką zamieszkałych na terenie Gminy Lipiany do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 i 2027/2028 w dni nauki szkolnej”.
2026-08-27 10:22:16Z
„Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych wraz z opieką zamieszkałych na terenie Gminy Lipiany do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 i 2027/2028 w dni nauki szkolnej”.
2026-08-27 10:22:16Z
Dowozy dzieci niepełnosprawnych do placówek edukacyjnych w Radowie Wielkim i Siedlicach w latach 2026-2029
2026-08-26 09:25:31Z
Świadczenie usług przewozowych uczniów niepełnosprawnych do i ze szkół specjalnych oraz ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych i socjoterapeutycznych w okresie od 01.09.2026r. do 30.06.2027r.
2026-08-19 12:04:21Z
Dowóz osób niepełnosprawnych do placówek oświatowych
2026-08-05 05:47:01Z
Dowóz osób niepełnosprawnych do placówek oświatowych
2026-08-05 05:37:52Z
Wykonywanie usług przewozowych uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Rewal w roku szkolnym 2026/2027
2026-07-20 06:06:39Z
Usługi transportu sanitarnego dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie
2026-07-17 10:40:25Z
Przewóz zwłok lub szczątków ludzkich na zlecenie prokuratur z obszaru właściwości Prokuratury Okręgowej w Szczecinie
2026-07-13 11:22:29Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420942 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Transport pacjentów dializowanych (w pozycji siedzącej na trasie: miejsce zamieszkania – Ośrodek Dializ USK-2 –miejsce zamieszkania).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
1.2.) Oddział zamawiającego: USK-2
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288900
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72
1.4.2.) Miejscowość: Szczecin
1.4.3.) Kod pocztowy: 70-111
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: e.koladynska@usk2.szczecin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk2.szczecin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-001d0aab-182e-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420942
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/S 102-313437
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Transport pacjentów dializowanych (w pozycji siedzącej na trasie: miejsce zamieszkania – Ośrodek Dializ USK-2 –miejsce zamieszkania).
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu w pozycji siedzącej pacjentówdializowanych z miejsca zamieszkania do Ośrodka Dializ znajdującego się na terenie siedziby Zamawiającego wSzczecinie przy Al. Powstańców Wlkp. 72 ( wyjazd od ulicy Szpitalnej ) oraz z Ośrodka Dializ do miejsca zamieszkaniapacjentów. 2.Szczegółowy opis wymagań dotyczący przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji zawierarozdział II SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Trans4all Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Golczewo
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1103880,96 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/S 176-541943
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1103880,96 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE