Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Trzewiki ocieplane

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00338544

Zamawiający

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

NIP: 7390207177

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

39-400 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
ZOL TAGART Sp. z o. o. - Lider konsorcjum Tarnobrzeg 867 000 77 06

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 ZOL TAGART Sp. z o. o. - Lider konsorcjum (Tarnobrzeg) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Warmińsko-mazurskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 18800000-7)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ZOL TAGART Sp. z o. o. - Lider konsorcjum Tarnobrzeg 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 28 przetargów

Min: 3 344 PLN Średnia: 57 899 PLN Max: 252 326 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Trzewiki ocieplane

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych

1.2.) Oddział zamawiającego: ZPUH

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511001691

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Marii Zientary Malewskiej 51/53

1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 10-307

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zpuh@olsztyn.lasy.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zpuh.olsztyn.lasy.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2c03b53-1701-44d7-bb48-80e00322603a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338544

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJ S 63/2025 poz. 203002-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Trzewiki ocieplane

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są Trzewiki ocieplane z membraną w kolorze oliwkowym - 1200 par
— stanowi załącznik nr 39 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r.

3.9.) Główny kod CPV: 18800000-7 - Obuwie

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-12-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZOL TAGART Sp. z o. o. - Lider konsorcjum

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Narzędzia dla Leśnictwa GRUBE Sp. z. o.o. - Partnerer konsorcjum

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 867 000 77 06

4.3.3.) Ulica: ul. Mieszka I 4

4.3.4.) Miejscowość: Tarnobrzeg

4.3.5.) Kod pocztowy: 39-400

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1025820,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: OJ S 103/2025 poz. 349836-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-12

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1906315,50 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
13.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 18800000-7
18800000-7 (Obuwie)