Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Ubezpieczenie mienia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie
Zamawiający
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie
Lublin, Lubelskie
NIP: 7122429274
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A | Warszawa | NIP 526-025-10-49 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 29 rozstrzygniętych przetargów (CPV 66510000-8)
Najniższa cena
22 254 PLN
Średnia cena
179 380 PLN
Najwyższa cena
433 500 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| INTERRISK TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA VIENNAINSURANCE GROUP S. A. Warszawa | 1 | - | - |
| Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA Warszawa | 1 | 352 338 PLN | 352 338 PLN |
| Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Warszawa | 1 | - | - |
| SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Sopot | 1 | - | - |
| Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Sopot | 1 | 22 254 PLN | 22 254 PLN |
| TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| SALTUS TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH Sopot | 1 | - | 1 503 PLN |
| UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie Warszawa | 1 | 267 044 PLN | 267 044 PLN |
| Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA Vienna Insurance Group Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Kompleksowe ubezpieczenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku
2026-07-31 08:21:31Z
Kompleksowe ubezpieczenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku
2026-07-31 08:21:31Z
Ubezpieczenie mienia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie
2026-07-28 10:21:23Z
UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY ŁAZISKA
2026-07-24 11:40:24Z
UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY ŁAZISKA
2026-07-24 11:40:24Z
UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY ŁAZISKA
2026-07-24 11:40:24Z
Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim
2026-05-20 08:48:22Z
Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim
2026-05-20 08:48:22Z
Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim
2026-05-20 08:48:22Z
Usługa ubezpieczenia Instytutu Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki - 2 części
2026-05-04 09:52:44Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365384 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Ubezpieczenie mienia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029234
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Staszica 16
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-081
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mzubala@spsk1.lublin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spsk1.ezamawiajacy.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-536e4c35-c427-11ee-a84d-d63fc4d19e65
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365384
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00091690
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Ubezpieczenie mienia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Ubezpieczenie mienia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie.
2. Rodzaj zamówienia: usługa.
Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe.
66515000-3 (usługa ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty)
3. Przedmiot zamówienia został nie został podzielony na części:
- ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
4. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
5. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji.
6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp w wysokości do 10 % podstawowego wynagrodzenia wykonawcy.
3.9.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 526-025-10-49
4.3.3.) Ulica: ul. Al. Jana Pawła II 24
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-133
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 427461,32 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00107755/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 427461,32 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE