Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

umowa wykonawcza na dostawę stacji dokujących

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00403031

Zamawiający

Śląski Urząd Wojewódzki

Katowice, Śląskie

NIP: 9541727830

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

65-410 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Galaxy Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Zielona Góra 929-185-78-84

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Galaxy Systemy Informatyczne Sp. z o.o. (Zielona Góra) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 168 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)

Najniższa cena

5 135 PLN

Średnia cena

145 352 PLN

Najwyższa cena

1 097 790 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
NETLAND COMPUTERS Sp. z o.o. Kalisz 4 64 169 PLN 128 338 PLN
Małgorzata Szczepanik-Grzywocz prowadząca działalność pod nazwą PWH WIP – Małgorzata Szczepanik-Grzywocz Rybnik 3 228 344 PLN 456 688 PLN
Grupa E Sp. z o.o. Tychy 3 109 419 PLN 328 257 PLN
INTEL S.C. ADAM TROFIMCZUK MARCIN TROFIMCZUK RACIBÓRZ 2 214 020 PLN 214 020 PLN
CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. Radom 2 46 797 PLN 93 593 PLN
Tomasz Goraus PHU „REAL COMPUTER” Pszczyna 2 23 680 PLN 23 680 PLN
INTEL s.c. Adam Trofimczuk Marcin Trofimczuk Racibórz 2 161 977 PLN 161 977 PLN
Perceptus Sp. z o.o. Zielona Góra 2 76 568 PLN 76 568 PLN
NETLAND COMPUTERS sp. z o.o. Kalisz 2 39 450 PLN 39 450 PLN
Galaxy Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Zielona Góra 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 526 PLN Średnia: 186 930 PLN Max: 1 617 778 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
umowa wykonawcza na dostawę stacji dokujących

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Śląski Urząd Wojewódzki

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514259

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Jagiellońska 25

1.4.2.) Miejscowość: Katowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 40-032

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniauw@katowice.uw.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.katowice.uw.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7721131b-da4a-4206-99bb-8939204c5927

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403031

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 119759

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

umowa wykonawcza na dostawę stacji dokujących

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

umowa wykonawcza na dostawę stacji dokujących

3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Galaxy Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 929-185-78-84

4.3.3.) Ulica: Fabryczna 13 lok 1

4.3.4.) Miejscowość: Zielona Góra

4.3.5.) Kod pocztowy: 65-410

4.3.6.) Województwo: lubuskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 5756,40 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 764076-2025 OJ S 222/2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5756,40 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 30200000-1
30200000-1 (Urządzenia komputerowe)