Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Uporządkowanie gospodarki ściekowej części Nietkowic dla zlewni nr 5 oraz przebudowa oczyszczalni ścieków w Dobrzęcinie”.
Zamawiający
Gmina Czerwieńsk
Czerwieńsk, Lubuskie
NIP: 9290015775
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ZPB Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o. | Zielona Góra | 9291871909 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ZPB Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o. (Zielona Góra) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubuskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7)
Najniższa cena
26 637 PLN
Średnia cena
1 551 487 PLN
Najwyższa cena
14 603 149 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| "IDEA DOM" Piotr Mytnik Dobroszów Mały | 4 | - | - |
| "INTER-ELBUD" - PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAN CZUBIENIAK Gorzów Wielkopolski | 4 | 76 317 PLN | 305 268 PLN |
| BLACH-DEK sp. z o.o. sp. k. Wolsztyn | 4 | 282 250 PLN | 1 129 002 PLN |
| EUROBUD Sp. z o.o. Nowogród Bobrzański | 3 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Drogowe Bud-Dróg Sp. z o.o. Podbrzezie Dolne | 3 | - | - |
| PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE BUD-DRÓG Sp. z o.o. Podbrzezie Dolne | 2 | 304 225 PLN | 608 450 PLN |
| BDB Sp. z o.o. Jarosław | 2 | 233 416 PLN | 466 832 PLN |
| STB Spółka z o.o. Myślibórz | 2 | 649 711 PLN | 1 299 421 PLN |
| AMS-BUD Michał Sobierajski Zielona Góra | 2 | 4 275 469 PLN | 4 275 469 PLN |
| Zakład Budownictwa Ogólnego H. i J. Kowalczykowscy s.c. Wschowa | 2 | 319 798 PLN | 319 798 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Uporządkowanie gospodarki ściekowej części Nietkowic dla zlewni nr 5 oraz przebudowa oczyszczalni ścieków w Dobrzęcinie”.
2026-09-04 07:00:53Z
Budowa boiska sportowego przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach
2026-09-03 11:39:25Z
Remont sal dydaktycznych wraz z ciągami komunikacyjnymi w budynku CKZiU przy ul. Armii Krajowej 75-realizacja zaleceń SANEPID
2026-09-03 10:19:13Z
Remont obiektu magazynowego na terenie Targowiska Miejskiego w Strzelcach Krajeńskich służącego do przechowywania wielkogabarytowych zasobów ochrony ludności i obrony cywilnej
2026-09-03 10:11:00Z
Budowa cmentarza komunalnego
2026-09-03 10:07:55Z
Roboty budowlane w Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. przy ul. Jagiellończyka 8
2026-09-03 10:00:59Z
Budowa odcinka drogi powiatowej nr 1176F ul. Sadowa w Płotach
2026-09-02 11:45:17Z
Prace remontowo – adaptacyjne w OPS
2026-09-02 10:45:08Z
Budowa ul. Drzonków-Zamkowa w Zielonej Górze w ramach zadania „Przebudowa i rozbudowa sieci dróg na terenie Miasta Zielona Góra"
2026-09-02 09:43:44Z
Remont i przebudowa budynku Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich
2026-09-02 08:32:02Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00422143 z dnia 2026-09-04 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Uporządkowanie gospodarki ściekowej części Nietkowic dla zlewni nr 5 oraz przebudowa oczyszczalni ścieków w Dobrzęcinie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwieńsk
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528793
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 25
1.4.2.) Miejscowość: Czerwieńsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 66-016
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwiensk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwiensk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3198e5c4-f2aa-11ee-b016-82aaee56c84c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00422143
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-04
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00273891
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Uporządkowanie gospodarki ściekowej części Nietkowic dla zlewni nr 5 oraz przebudowa oczyszczalni ścieków w Dobrzęcinie”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest uporządkowanie gospodarki ściekowej części Nietkowic dla zlewni nr 5 oraz przebudowa oczyszczalni ścieków w Dobrzęcinie. Zamówienie obejmuje dwa zadania:
1) ZADANIE 1:
Uporządkowanie gospodarki ściekowej dla części miejscowości Nietkowic poprzez wykonanie kanalizacji sanitarnej i tłocznej z przepompownią ścieków dla zlewni nr 5. Zadanie obejmuje:
a) Budowę sieci kanalizacyjnej grawitacyjnej na odcinku około 2387 mb;
b) Budowę sieci kanalizacji tłocznej na odcinku około 222 mb wraz z przepompownią nr P5;
c) Budowę przyłączy o długości około 614 mb
d) Roboty ziemne i drogowe w zakresie rozbiórek i odtworzeń po trasie rurociągu kanalizacji;
e) Wykonanie przyłącza wodociągowego i energetycznego do przepompowni;
f) Opracowanie i wykonanie tymczasowej organizacji ruchu,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie zadania uporządkowanie gospodarki ściekowej dla części miejscowości Nietkowice poprzez wykonanie kanalizacji sanitarnej i tłocznej z przepompownią ścieków dla zlewni nr 5 zawiera złącznik nr 1A do SWZ – dokumentacja projektowa w skład, której wchodzi:
Projekt budowlany pn.: „Uporządkowanie gospodarki ściekowej dla części miejscowości Nietkowice poprzez wykonanie kanalizacji sanitarnej i tłocznej z przepompownią ścieków dla zlewni nr 5”;
Uzgodnienia z zarządem Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze w zakresie lokalizacji sieci kanalizacyjnej w drodze wojewódzkiej oraz w zakresie lokalizacji zjazdu;
Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót;
Przedmiar robót.
Decyzje pozwolenia na budowę wydane przez Lubuski Urząd Wojewódzki : Decyzja nr 10/11 z dnia 31.05.2011 roku, Decyzja nr 2/2014 z dnia 07.01.2014 roku oraz Decyzja nr 92/2021 z dnia 01.07.2024 roku.
Decyzje pozwolenia na budowę wydane przez Starostę Zielonogórskiego: Decyzja nr 1212/10 z dnia 06.12.2010 roku, Decyzja 1131/11 z dnia 21.10.2011 roku oraz decyzję przenoszącą ww. decyzje na rzecz Gminy Czerwieńsk znak AB-CZ.6740.3.6.2021 z dnia 24.05.2021 roku.
2) ZADANIE 2:
Przebudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Dobrzęcin. Zadanie obejmuje:
a) Opracowanie dokumentacji projektowej z wszystkimi wymaganymi prawem pozwoleniami na realizacje zamierzenia budowlanego w zakresie przebudowy oczyszczalni ścieków w miejscowości Dobrzęcin zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym część dokumentacji projektowej –załącznika nr 1B do niniejszej SWZ;
b) Wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie przebudowy oczyszczalni ścieków w miejscowości Dobrzęcin zawiera złącznik nr 1B do SWZ – dokumentacja w skład, której wchodzi:
Program Funkcjonalno-Użytkowy
Przedmiar robót
UWAGA: Ofertą musi obejmować całość zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza dzielenia zamówienia na poszczególne zadania.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
18 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZPB Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9291871909
4.3.3.) Ulica: Foluszowa 108a
4.3.4.) Miejscowość: Zielona Góra
4.3.5.) Kod pocztowy: 65-786
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5627250,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00338888/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
termin realizacji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy w terminie do 19 miesięcy od dnia podpisania umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5627250,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE