Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługa codziennego sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi.
Zamawiający
PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY OKRĘGOWY INSPEKTORAT PRACY
Łódź, Łódzkie
NIP: 7251365783
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PM Serwis Piotr Prokop | Kazimierza Wielka | 6621476446 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PM Serwis Piotr Prokop (Kazimierza Wielka) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 46 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90910000-9)
Najniższa cena
24 354 PLN
Średnia cena
356 925 PLN
Najwyższa cena
1 161 675 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| CSGroup Grzegorz Maj Piotrków Trybunalski | 4 | 297 868 PLN | 893 603 PLN |
| "ARES" Punkt Usługowy s.c. Bożena i Adam Kostrzewscy Łódź | 3 | - | - |
| INWEMER Serwis sp. z o.o. Łódź | 2 | 203 904 PLN | 203 904 PLN |
| JAK-BUD Jakub Budziński Wola Podłężna | 2 | - | - |
| PM Serwis Piotr Prokop Kazimierza Wielka | 2 | 31 034 PLN | 38 400 PLN |
| BBM Prestige Bartłomiej Biłek Swolszewice Małe | 2 | 43 461 PLN | 86 922 PLN |
| INWEMER Serwis Sp. z o.o. Łódź | 2 | - | - |
| CLAR SYSTEM S.A. Poznań | 2 | 463 434 PLN | 463 434 PLN |
| CSGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Piotrków Trybunalski | 2 | 25 079 PLN | 56 838 PLN |
| Izan+ Sp. z o.o. Kraków | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usług utrzymania czystości w trzech obiektach Sądu Rejonowego w Kutnie
2026-09-04 10:06:37Z
Sprzątanie terenów zewnętrznych wokół budynków przy ulicach: Niska, Topolowa, Akacjowa, Zagajnikowa w Tomaszowie Mazowieckim.
2026-08-27 12:09:41Z
Usługa codziennego sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi.
2026-08-25 10:53:09Z
Usługa kompleksowa sprzątania terenów zewnętrznych i zieleni wokół budynków przy ul. Topolowa – Niska -Akacjowa – Zagajnikowa
2026-08-07 14:12:48Z
Usługa kompleksowa sprzątania klatek schodowych w budynkach administrowanych i własnych Tomaszowskiego TBS Spółka z o.o.
2026-08-05 13:58:05Z
Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi w Oddziale w Skierniewicach
2026-08-05 07:58:14Z
Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi oraz w Oddziałach w Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu i Skierniewicach
2026-08-04 07:04:43Z
Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi oraz w Oddziałach w Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu i Skierniewicach
2026-08-04 07:04:43Z
Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi oraz w Oddziałach w Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu i Skierniewicach
2026-08-04 07:04:43Z
Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi oraz w Oddziałach w Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu i Skierniewicach
2026-08-04 07:04:43Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406112 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa codziennego sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY OKRĘGOWY INSPEKTORAT PRACY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000870416
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: al. Kościuszki 123
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 90-441
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.7.) Numer telefonu: 426362313
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@lodz.pip.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lodz.pip.gov.pl/pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6330266d-3481-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406112
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00392903
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa codziennego sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa codziennego sprzątania pomieszczeń biurowych zajmowanych przez Państwową Inspekcję Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi, mieszczących się w budynku przy al. Kościuszki 123 w Łodzi o łącznej powierzchni 352,57 m2 (w tym 314,73 m2 pokoje biurowe, 37,84 m2 toalety).
2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia opisany jest także we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
4. Zamówienie nie zostało podzielone na części. Przedmiot zamówienia jest niepodzielny, stanowi jedną całość. Zamawiana usługa stanowi kompleksowe rozwiązanie niezbędne w całości do wykonania przez jednego Wykonawcę. Dokonanie podziału zamówienia nie jest możliwe, biorąc pod uwagę jednolity przedmiot zamówienia jego podział byłby nieefektywny i bezcelowy, groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi, nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia, ale również potrzebą skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia co mogłoby zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia.
5. Zakres praw i obowiązków związanych z realizacją niniejszego zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ – stanowiący wzór umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 90919200-4 - Usługi sprzątania biur
90919100-3 - Usługi czyszczenia urządzeń biurowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PM Serwis Piotr Prokop
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6621476446
4.3.3.) Ulica: Wesoła 29
4.3.4.) Miejscowość: Kazimierza Wielka
4.3.5.) Kod pocztowy: 28-500
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 70582,32 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00466756/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 70017,68 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
- w dniu 20.06.2025 r.
- w dniu 16.04.2026 r.
- w dniach 23 - 24.04.2026 r.
Suma kar nie przekroczyła 10% wartości ceny ofertowej.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE