Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 70 762 PLN

Usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta"

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00305241

Numer referencyjny: POUZ-361/183/2026/WF

Zamawiający

Uniwersytet Warszawski

Krakowskie Przedmieście 26/28

00-927 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5250011266

REGON: 000001258

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podano w dokumentacji postępowania.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
„Adam Dąbrowski SILVERPRINT” Łódź, 7262155658

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 „Adam Dąbrowski SILVERPRINT” (Łódź,) Umowa podpisana 70 762 PLN 70 762 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 16 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79810000-5 - Usługi drukowania)

Najniższa cena

10 332 PLN

Średnia cena

128 664 PLN

Najwyższa cena

429 968 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
EDC EXPERT DIRECT COMMUNICATION Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 3 102 521 PLN 205 041 PLN
Grafpol Sp. z o.o. Wrocław 3 - -
Top Studio Sp. z o.o. Inowrocław 2 11 870 PLN 23 739 PLN
PRINT FLOW SOLUTIONS M. SIANOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA Warszawa 1 - -
Print Flow Solutions M. Sianos sp. k. Warszawa 1 - -
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 429 968 PLN 664 255 PLN
Firma Handlowa REMI Adam Krokowski Bielsko-Biała 1 21 808 PLN 21 808 PLN
Firma Poligraficzno-Introligatorska „UDZIAŁOWIEC” Sp. z o.o. Olsztyn 1 14 440 PLN 14 440 PLN
Poligrafia BRO-KAL s.c. Marcin Kaleta, Agnieszka Brożyna Mąchocice Kapitulne 1 143 244 PLN 143 244 PLN
PRINT FLOW SOLUTIONS M. SIANOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA Warszawa 1 365 277 PLN 365 277 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Kompleksowa obsługa serwisowa urządzeń drukująco — kopiujących będących własnością Sądu Rejonowego w Radomiu wraz z dostawą i wymianą materiałów eksploatacyjnych.

Globo Group - Jacek Kania -

2026-08-11 07:30:04Z

Usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta"

„Adam Dąbrowski SILVERPRINT” 70 762 PLN

2026-07-23 13:50:26Z

Sukcesywna dostawa druków akcydensowych, pomocniczych na potrzeby Biura Administracji i Spraw Obywatelskich oraz jego Delegatur w Dzielnicach m.st. Warszawy

Poligrafia BRO-KAL s.c. Marcin Kaleta, Agnieszka Brożyna 143 244 PLN

2026-06-08 07:46:37Z

Umowa ramowa: Wykonanie druków potwierdzenia odbioru (36 miesięcy)

SAMINDRUK Sp. z o.o. 228 165 PLN

2026-05-29 09:37:46Z

Wykonanie usługi druku, kopertowania, dostarczenia do operatora pocztowego oraz nadania, spersonalizowanych przesyłek dla świadczeniobiorców Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA, z podziałem na 2 Części

EDC EXPERT DIRECT COMMUNICATION Sp. z o.o. 114 882 PLN

2026-05-19 10:44:43Z

Wykonanie usługi druku, kopertowania, dostarczenia do operatora pocztowego oraz nadania, spersonalizowanych przesyłek dla świadczeniobiorców Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA, z podziałem na 2 Części

EDC EXPERT DIRECT COMMUNICATION Sp. z o.o. 90 159 PLN

2026-05-19 10:44:43Z

Usługa drukowania plakatów, ulotek, plansz okolicznościowych, kopert, naklejek, toreb i kalendarzy

Firma Handlowa REMI Adam Krokowski 21 808 PLN

2026-05-13 09:47:53Z

Usługa drukowania plakatów, ulotek, plansz okolicznościowych, kopert, naklejek, toreb i kalendarzy

Firma Poligraficzno-Introligatorska „UDZIAŁOWIEC” Sp. z o.o. 14 440 PLN

2026-05-13 09:47:53Z

Usługa drukowania plakatów, ulotek, plansz okolicznościowych, kopert, naklejek, toreb i kalendarzy

Top Studio Sp. z o.o. 13 407 PLN

2026-05-13 09:47:53Z

Usługa drukowania plakatów, ulotek, plansz okolicznościowych, kopert, naklejek, toreb i kalendarzy

Top Studio Sp. z o.o. 10 332 PLN

2026-05-13 09:47:53Z

Cała Polska — 79 przetargów

Min: 1 376 PLN Średnia: 95 121 PLN Max: 559 870 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.ciechanska@fuw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75bd1569-9413-45f1-b9dc-43dbed30f9a4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305241

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-75bd1569-9413-45f1-b9dc-43dbed30f9a4

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl, z zastrzeżeniem ust. 2
2. Zamawiający dopuszcza również komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: agnieszka.ciechanska@fuw.edu.pl w następującym zakresie: przekazywanie przez Zamawiającego do Wykonawców wezwań, informacji, powiadomień oraz przekazywanie przez Wykonawców do Zamawiającego odpowiedzi na wezwania, powiadomienia, informacje, w tym – złożenie/uzupełnienie dokumentów podmiotowych i przedmiotowych, wyjaśnień treści oferty oraz innych dokumentów i oświadczeń za wyjątkiem składania ofert w postępowaniu. Składanie ofert odbywa się wyłącznie poprzez platformę eZamówienia.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie https://ezamowienia.gov.pl. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa „Regulamin Platformy e-Zamówienia”, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: POUZ-361/183/2026/WF

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podano w dokumentacji postępowania.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79810000-5 - Usługi drukowania

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Szczegółowe informacje o wymaganych podmiotowych środkach dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu podano w dokumentacji postępowania

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Szczegółowe informacje o pozostałych wymaganych oświadczeniach lub dokumentach na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu podano w dokumentacji postępowania

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Szczegółowe wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia podano w dokumentacji postępowania

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia określono szczegółowo w dokumentacji postępowania

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-02 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: oferty należy składać elektronicznie, za pośrednictwem serwisu eZamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-02 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.06.2026
Termin składania ofert
02.07.2026 08:00
Wartość umowy
70 762 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79810000-5 - Usługi drukowania
79810000-5 (Usługi drukowania)

Okres realizacji

18 miesiące