Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 70 762 PLN
Usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta"
Numer referencyjny: POUZ-361/183/2026/WF
Zamawiający
Uniwersytet Warszawski
Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250011266
REGON: 000001258
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Wzór umowy
183.26.wzór umowy.pdf
SWZ
183_26_SWZ.pdf
Edytowalne wersje dokumentów
edytowalne wersje dokumentów.zip
Informacja o kwocie zabezpieczonej na realizację zakupu
183_26_info_o_kwocie-sig.pdf
Protokół z otwarcia ofert
183_26_protokół_z_otwarcia.pdf
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
183_26_wybór_najkorzystniejszej_oferty.pdf
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| „Adam Dąbrowski SILVERPRINT” | Łódź, | 7262155658 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | „Adam Dąbrowski SILVERPRINT” (Łódź,) | Umowa podpisana | 70 762 PLN | 70 762 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 16 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79810000-5 - Usługi drukowania)
Najniższa cena
10 332 PLN
Średnia cena
128 664 PLN
Najwyższa cena
429 968 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| EDC EXPERT DIRECT COMMUNICATION Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski | 3 | 102 521 PLN | 205 041 PLN |
| Grafpol Sp. z o.o. Wrocław | 3 | - | - |
| Top Studio Sp. z o.o. Inowrocław | 2 | 11 870 PLN | 23 739 PLN |
| PRINT FLOW SOLUTIONS M. SIANOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA Warszawa | 1 | - | - |
| Print Flow Solutions M. Sianos sp. k. Warszawa | 1 | - | - |
| Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 429 968 PLN | 664 255 PLN |
| Firma Handlowa REMI Adam Krokowski Bielsko-Biała | 1 | 21 808 PLN | 21 808 PLN |
| Firma Poligraficzno-Introligatorska „UDZIAŁOWIEC” Sp. z o.o. Olsztyn | 1 | 14 440 PLN | 14 440 PLN |
| Poligrafia BRO-KAL s.c. Marcin Kaleta, Agnieszka Brożyna Mąchocice Kapitulne | 1 | 143 244 PLN | 143 244 PLN |
| PRINT FLOW SOLUTIONS M. SIANOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA Warszawa | 1 | 365 277 PLN | 365 277 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Kompleksowa obsługa serwisowa urządzeń drukująco — kopiujących będących własnością Sądu Rejonowego w Radomiu wraz z dostawą i wymianą materiałów eksploatacyjnych.
2026-08-11 07:30:04Z
Usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta"
2026-07-23 13:50:26Z
Sukcesywna dostawa druków akcydensowych, pomocniczych na potrzeby Biura Administracji i Spraw Obywatelskich oraz jego Delegatur w Dzielnicach m.st. Warszawy
2026-06-08 07:46:37Z
Umowa ramowa: Wykonanie druków potwierdzenia odbioru (36 miesięcy)
2026-05-29 09:37:46Z
Wykonanie usługi druku, kopertowania, dostarczenia do operatora pocztowego oraz nadania, spersonalizowanych przesyłek dla świadczeniobiorców Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA, z podziałem na 2 Części
2026-05-19 10:44:43Z
Wykonanie usługi druku, kopertowania, dostarczenia do operatora pocztowego oraz nadania, spersonalizowanych przesyłek dla świadczeniobiorców Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA, z podziałem na 2 Części
2026-05-19 10:44:43Z
Usługa drukowania plakatów, ulotek, plansz okolicznościowych, kopert, naklejek, toreb i kalendarzy
2026-05-13 09:47:53Z
Usługa drukowania plakatów, ulotek, plansz okolicznościowych, kopert, naklejek, toreb i kalendarzy
2026-05-13 09:47:53Z
Usługa drukowania plakatów, ulotek, plansz okolicznościowych, kopert, naklejek, toreb i kalendarzy
2026-05-13 09:47:53Z
Usługa drukowania plakatów, ulotek, plansz okolicznościowych, kopert, naklejek, toreb i kalendarzy
2026-05-13 09:47:53Z
Cała Polska — 79 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305241 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.ciechanska@fuw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75bd1569-9413-45f1-b9dc-43dbed30f9a4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305241
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-75bd1569-9413-45f1-b9dc-43dbed30f9a43.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl, z zastrzeżeniem ust. 2
2. Zamawiający dopuszcza również komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: agnieszka.ciechanska@fuw.edu.pl w następującym zakresie: przekazywanie przez Zamawiającego do Wykonawców wezwań, informacji, powiadomień oraz przekazywanie przez Wykonawców do Zamawiającego odpowiedzi na wezwania, powiadomienia, informacje, w tym – złożenie/uzupełnienie dokumentów podmiotowych i przedmiotowych, wyjaśnień treści oferty oraz innych dokumentów i oświadczeń za wyjątkiem składania ofert w postępowaniu. Składanie ofert odbywa się wyłącznie poprzez platformę eZamówienia.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie https://ezamowienia.gov.pl. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa „Regulamin Platformy e-Zamówienia”, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: POUZ-361/183/2026/WF
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podano w dokumentacji postępowania.
4.2.6.) Główny kod CPV: 79810000-5 - Usługi drukowania
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Szczegółowe informacje o wymaganych podmiotowych środkach dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu podano w dokumentacji postępowania
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Szczegółowe informacje o pozostałych wymaganych oświadczeniach lub dokumentach na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu podano w dokumentacji postępowaniaSEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Szczegółowe wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia podano w dokumentacji postępowania6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia określono szczegółowo w dokumentacji postępowania7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-02 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: oferty należy składać elektronicznie, za pośrednictwem serwisu eZamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-02 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.06.2026
- Termin składania ofert
- 02.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 70 762 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
18 miesiące