Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 515 808 PLN

USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I SKŁADOWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH NA WYSYPISKU, WYTWARZANYCH W PLACÓWKACH „CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.

Rozstrzygnięty Usługi 2025/BZP 00189837

Numer referencyjny: SZP/380/14/2025

Zamawiający

"CENTRUM MEDYCZNE W ŁAŃCUCIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Ignacego Paderewskiego 5

37-100 Łańcut, Podkarpackie

NIP: 8151763728

REGON: 180405906

Opis przedmiotu zamówienia

Odbiór odpadów komunalnych odbywać się będzie transportem WYKONAWCY z placówek „Centrum Medycznego w Łańcucie” Sp. z o. o. ZAMAWIAJĄCEGO w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 14.00.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Zenon Haligowski Strzyżów 690541939

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Zenon Haligowski (Strzyżów) Umowa podpisana 515 808 PLN 515 808 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 9 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90513000-6 - Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne)

Najniższa cena

599 270 PLN

Średnia cena

599 270 PLN

Najwyższa cena

599 270 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Zenon Haligowski Strzyżów 2 - -
Euro-Eko Sp. z o.o. Mielec 2 - -
EKOLINE Usługi Komunalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Orły 1 599 270 PLN 599 270 PLN
PGE ENERGIA CIEPŁA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ ELEKTROCIEPŁOWNIA W RZESZOWIE Warszawa 1 - -
Econ Trader Sp. z o.o. (Econ Trader Sp. z o.o.) Wojkowice 1 - -
PreZero Service Południe Sp. z o. o. Ruda Śląska 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I SKŁADOWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH NA WYSYPISKU, WYTWARZANYCH W PLACÓWKACH „CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Zenon Haligowski -

2026-07-29 09:11:09Z

USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I SKŁADOWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH NA WYSYPISKU, WYTWARZANYCH W PLACÓWKACH „CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.

EKOLINE Usługi Komunalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 599 270 PLN

2026-06-25 05:53:41Z

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 - odzysk termiczny

PGE ENERGIA CIEPŁA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ ELEKTROCIEPŁOWNIA W RZESZOWIE -

2026-05-05 10:05:37Z

USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I SKŁADOWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH NA WYSYPISKU, WYTWARZANYCH W PLACÓWKACH „CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Zenon Haligowski -

2026-04-24 11:09:24Z

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12– frakcja wysokokaloryczna (preRDF) z odpadów wstępnie posegregowanych

Euro-Eko Sp. z o.o. -

2026-04-14 04:48:37Z

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 - frakcja balastowa

PreZero Service Południe Sp. z o. o. -

2026-04-01 07:41:17Z

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 (rozdrobnione wielkogabaryty)

Econ Trader Sp. z o.o. (Econ Trader Sp. z o.o.) -

2026-04-01 06:43:13Z

Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12– frakcja wysokokaloryczna (preRDF) z odpadów komunalnych zmieszanych

Euro-Eko Sp. z o.o. -

2026-03-30 07:17:07Z

Cała Polska — 57 przetargów

Min: 96 228 PLN Średnia: 298 810 PLN Max: 599 270 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I SKŁADOWANIA ODPADÓW
KOMUNALNYCH NA WYSYPISKU, WYTWARZANYCH W PLACÓWKACH
„CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "CENTRUM MEDYCZNE W ŁAŃCUCIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180405906

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ignacego Paderewskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Łańcut

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 2240146

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia2@cm-lancut.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.cm-lancut.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I SKŁADOWANIA ODPADÓW
KOMUNALNYCH NA WYSYPISKU, WYTWARZANYCH W PLACÓWKACH
„CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁAŃCUCIE” SP. Z O. O.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07fbd4a7-af8f-474c-9383-c51ce0af82b4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00189837

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://cm-lancut.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://cm-lancut.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: SZP/380/14/2025

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 624000,00 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odbiór odpadów komunalnych odbywać się będzie transportem WYKONAWCY z placówek „Centrum Medycznego w Łańcucie” Sp. z o. o. ZAMAWIAJĄCEGO w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 14.00.

4.2.6.) Główny kod CPV: 90513000-6 - Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Ocena będzie dokonywana według skali punktowej, przy założeniu, że maksymalna punktacja wynosi 100 punktów.
a) Cena za realizację przedmiotu zamówienia (C) zostanie wyliczona w sposób matematyczny według następującego wzoru:

Najniższa oferowana cena
C = --------------------------------------------------------------------- x 100 x waga kryterium (100%)
Cena oferty badanej
Jednostka miary tego kryterium – PLN

Cena (brutto) za poszczególny pakiet (zadanie) musi uwzględniać wszelkie koszty, jakie Wykonawca poniesie w związku z realizacją przedmiotu zamówienia.


Punktacja przyznawana ofertom w kryterium oceny ofert będzie liczona
z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
Realizacja zamówienia w poszczególnym pakiecie zostanie powierzona Wykonawcy, którego oferta uzyska najwyższą liczbę punktów.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zgodnie z zapisami SWZ.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zgodnie z zapisami SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z zapisami SWZ.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zgodnie z zapisami SWZ.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Zgodnie z zapisami SWZ.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Zgodnie z zapisami SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z opisem zawartym w SWZ.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia został opisany w projektowanych postanowieniach umowy w paragrafie 8 w (załączniku 10) do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-04-23 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Centrum Medyczne w Łańcucie Sp. z o. o. https://cm-lancut.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-04-23 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2025-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
14.04.2025
Termin składania ofert
23.04.2025 08:00
Wartość umowy
515 808 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 90513000-6 - Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
90513000-6 (Usługi obróbki i usuwania odpadów które nie są niebezpieczne) 90500000-2 (Usługi związane z odpadami) 90512000-9 (Usługi transportu odpadów) 90533000-2 (Usługi gospodarki odpadami) 90500000-2 - Usługi związane z odpadami 90512000-9 - Usługi transportu odpadów 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

Okres realizacji

12 miesiące