Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługa opracowania koncepcji, Programu Funkcjonalno- Użytkowego, projektu technologii medycznej oraz wyceny szacunkowej dla przebudowy i rozbudowy Budynku Dydaktycznego (C) Szpitala .
Numer referencyjny: TP-62/26
Zamawiający
Ginekologiczno - Położniczy Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Polna 33
60-535 Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7811621484
REGON: 000288840
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| A.DO XXI Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością | Poznań | 972-11-50-763 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | A.DO XXI Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 52 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego)
Najniższa cena
7 134 PLN
Średnia cena
170 241 PLN
Najwyższa cena
1 089 165 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Pracownia architektoniczna Exigo Marek Kozieł Puławy | 3 | 62 730 PLN | 188 190 PLN |
| Agencja Budowlana KALDO Paweł Jędraś Leszno | 3 | 42 722 PLN | 128 166 PLN |
| GARTE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Swarzędz | 3 | 112 720 PLN | 338 161 PLN |
| ASIG Igor Kwiatkowski Wrocław | 2 | 11 593 PLN | 23 186 PLN |
| Paweł Jędraś Agencja Budowlana Kaldo Leszno | 2 | - | - |
| Pracownia architektoniczna EXIGO Marek Kozieł Puławy | 2 | 57 810 PLN | 115 620 PLN |
| ARCHENIKA Sp. z o.o. Poznań | 2 | - | - |
| ARCHENIKA Sp. z o.o. Poznań | 1 | - | - |
| Active Line Marcin Taczalski Lublin | 1 | 40 000 PLN | 40 000 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budowlane TEMPUS Sp. z o.o. Lasocice | 1 | 61 500 PLN | 61 500 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Opracowanie niezbędnej dokumentacji dla zadania pn. „Przebudowa dachu Teatru z dostosowaniem do zaleceń ekspertyzy technicznej przeciwpożarowej z modernizacją sceny i widowni”
2026-08-28 21:49:01Z
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej - 4 zadania
2026-08-25 08:15:35Z
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej - 4 zadania
2026-08-25 08:15:35Z
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej - 4 zadania
2026-08-25 08:15:35Z
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej - 4 zadania
2026-08-25 08:15:35Z
Usługa opracowania koncepcji, Programu Funkcjonalno- Użytkowego, projektu technologii medycznej oraz wyceny szacunkowej dla przebudowy i rozbudowy Budynku Dydaktycznego (C) Szpitala .
2026-08-17 13:11:42Z
„Opracowanie audytów energetycznych wraz z kosztorysem prac inwestorskich - 13 audytów Gmina Odolanów"
2026-08-10 07:50:53Z
„Opracowanie audytów energetycznych wraz z kosztorysem prac inwestorskich - 13 audytów Gmina Odolanów"
2026-08-10 07:50:53Z
„Opracowanie audytów energetycznych wraz z kosztorysem prac inwestorskich - 13 audytów Gmina Odolanów"
2026-08-10 07:50:53Z
Sporządzenie dokumentacji projektowej pn.: Budowa Internatu Zespołu Szkół w Rokietnicy.
2026-08-07 12:10:43Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345103 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa opracowania koncepcji, Programu Funkcjonalno- Użytkowego, projektu technologii medycznej oraz wyceny szacunkowej dla przebudowy i rozbudowy Budynku Dydaktycznego (C) Szpitala .
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Ginekologiczno - Położniczy Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna 33
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-535
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miroslawa.forminska@gpsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gpsk.ump.edu.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa opracowania koncepcji, Programu Funkcjonalno- Użytkowego, projektu technologii medycznej oraz wyceny szacunkowej dla przebudowy i rozbudowy Budynku Dydaktycznego (C) Szpitala .
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ac37747-24bd-44ff-bf4d-03d2fd092712
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345103
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013883/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Usługa opracowania koncepcji, Programu Funkcjonalno- Użytkowego, projektu technologii medycznej oraz wyceny szacunkowej dla przebudowy i rozbudowy Budynku Dydaktycznego (C) Szpitala .
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
http://platformazakupowa.pl/pn/gpsk3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: http://platformazakupowa.pl/pn/gpsk
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: określone w SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: TP-62/26
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania koncepcji, Programu Funkcjonalno- Użytkowego, projektu technologii medycznej oraz wyceny szacunkowej dla przebudowy i rozbudowy Budynku Dydaktycznego (C) Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na potrzeby zwiększenia dostępności oraz przepustowości świadczeń w zakresie diagnostyki obrazowej:
I ETAP- sporządzenie i przedłożenie Zamawiającemu opracowania koncepcyjnego oraz wyceny szacunkowej
II ETAP- sporządzenie i przedłożenie Zamawiającemu Programu Funkcjonalno- Użytkowego, projektu technologii medycznej
4.2.6.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-08-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Określone w SWZ.5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
nie dotyczy5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zmiany zostały określone we wzorze umowy - załączniku do SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-24 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Oferty nalezy składac za pomocą środków komunikacji elektronicznej na Platformie Zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/gpsk
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-24 10:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-22
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 15.07.2026
- Termin składania ofert
- 24.07.2026 07:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-08-31