Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 393 660 PLN
USŁUGA PRZEGLĄDU POGWARANCYJNEGO KOMORY HIPERBARYCZNEJ (ZYRON 12), KOMPRESORA NISKIEGO CIŚNIENIA RENNER, KOMPRESORA NISKIEGO CIŚNIENIA COLTRI, ORAZ KOMPRESORA WYSOKIEGO CIŚNIENIA BAUER
Zamawiający
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Osiedle Złotej Jesieni 1
31-826 Kraków, Małopolskie
NIP: 6783105119
REGON: 121188694
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Hyperbaric Safety Management Grzegorz Roman | Łódź | REGON 100638892 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hyperbaric Safety Management Grzegorz Roman (Łódź) | Umowa podpisana | 393 660 PLN | 393 660 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 121 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50400000-9)
Najniższa cena
106 PLN
Średnia cena
9 567 PLN
Najwyższa cena
393 660 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Medic Service s.c. Kraków | 17 | 1 227 PLN | 20 866 PLN |
| Zakłady Techniki Medycznej Sp. z o.o. Kraków | 15 | 1 115 PLN | 16 729 PLN |
| ZTM INNOVATIONS Sp. z o.o. Poznań | 9 | 1 672 PLN | 15 044 PLN |
| Optilus – Rafał Siadak Koszalin | 9 | 959 PLN | 8 631 PLN |
| Zakłady Techniki Medycznej Sp. z o.o. Kraków | 7 | 12 881 PLN | - |
| PLS SERVICES SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Białystok | 7 | - | - |
| SK-MED Systems Sp. z o.o. Poznań | 4 | 106 PLN | 424 PLN |
| MEDIKOM – Jacek Kobiałka Warszawa | 3 | 1 897 PLN | 5 691 PLN |
| Tadeusz Basta Naprawa Aparatury Medycznej "SERVMED" Kraków | 3 | 8 700 PLN | - |
| Optilus Rafał Siadak Koszalin | 3 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
USŁUGA PRZEGLĄDU POGWARANCYJNEGO KOMORY HIPERBARYCZNEJ (ZYRON 12), KOMPRESORA NISKIEGO CIŚNIENIA RENNER, KOMPRESORA NISKIEGO CIŚNIENIA COLTRI, ORAZ KOMPRESORA WYSOKIEGO CIŚNIENIA BAUER
2026-07-29 10:12:51Z
Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego
2026-07-22 10:38:18Z
Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego
2026-07-22 10:38:18Z
Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego
2026-07-22 10:38:18Z
Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego
2026-07-22 10:38:18Z
Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego
2026-07-22 10:38:18Z
Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego
2026-07-22 10:38:18Z
Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego
2026-07-22 10:38:18Z
Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego
2026-07-22 10:38:18Z
Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnego
2026-07-22 10:38:18Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367797 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGA PRZEGLĄDU POGWARANCYJNEGO KOMORY HIPERBARYCZNEJ (ZYRON 12), KOMPRESORA NISKIEGO CIŚNIENIA RENNER, KOMPRESORA NISKIEGO CIŚNIENIA COLTRI, ORAZ KOMPRESORA WYSOKIEGO CIŚNIENIA BAUER
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121188694
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Osiedle Złotej Jesieni 1
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-826
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: msiwun@rydygierkrakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalrydygier.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Szpital Sp. z o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
USŁUGA PRZEGLĄDU POGWARANCYJNEGO KOMORY HIPERBARYCZNEJ (ZYRON 12), KOMPRESORA NISKIEGO CIŚNIENIA RENNER, KOMPRESORA NISKIEGO CIŚNIENIA COLTRI, ORAZ KOMPRESORA WYSOKIEGO CIŚNIENIA BAUER2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e509b1b0-2842-418c-8c07-172f22d445bb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367797
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Firma Hyperbaric Safety Management Grzegorz Roman jest wyłącznym przedstawicielem Hipertech Sp. z o.o. na terytorium Polski (dla wszystkich produktów i usług oferowanych przez Hipertech Ltd.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 83/ZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeglądu pogwarancyjnego komory hiperbarycznej (zyron 12), kompresora
niskiego ciśnienia renner, kompresora niskiego ciśnienia coltri, oraz kompresora wysokiego ciśnienia bauer, wraz
z urządzeniami towarzyszącymi (systemy osuszające i filtrujące), przez 36 miesięcy do siedziby Zamawiającego
zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1 do nin. Zaproszenia.
2. Oferta nie posiadająca pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostanie odrzucona.
3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393660,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393660,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393660,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hyperbaric Safety Management Grzegorz Roman
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100638892
7.3.3) Ulica: ul. Wacława 7A/11,
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 93-118
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393660,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 393 660 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE