Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 211 250 PLN

Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków do ZSCKR w Rudnej w roku szkolnym 2026/2027

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00367635

Numer referencyjny: ZSCKR.261.21.2026

Zamawiający

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W RUDNEJ

ul. Kolejowa 5

59-305 Rudna, Dolnośląskie

NIP: 6922377377

REGON: 391066993

Opis przedmiotu zamówienia

Usługa polegająca na przygotowywaniu i dostarczaniu posiłków w roku szkolnym 2026/2027 dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudnej

Kryteria oceny ofert

Cena 90%
Dedykowane termoporty 10%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
BARUŚ S.C. Krystyna Bednarska, Wiktor Bednarski Lubin 6922520685

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 BARUŚ S.C. Krystyna Bednarska, Wiktor Bednarski (Lubin) Umowa podpisana 211 250 PLN 211 250 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 29 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków)

Najniższa cena

2 695 PLN

Średnia cena

88 594 PLN

Najwyższa cena

412 200 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
CATERING Michał Wójcik Wrocław 3 6 560 PLN 19 680 PLN
P.P.H.U Ewa Zając Jelcz-Laskowice 3 256 845 PLN 770 535 PLN
BREWICZ A.K. Kaniewscy Spółka Jawna Rawicz 2 3 780 PLN 7 560 PLN
Kanzeon Wrocławski Catering Sp. z o.o. Wrocław 2 10 638 PLN 21 276 PLN
Beperfect Joanna Janwoska-Giedz Wrocław 1 - -
Firma Usługowo Handlowa Konrad Socha Zgorzelec 1 - -
BARUŚ S.C. Krystyna Bednarska, Wiktor Bednarski Lubin 1 211 250 PLN 211 250 PLN
,,MOGADOR" s.c. Głogów 1 7 920 PLN 7 920 PLN
Krajowe Centrum Realizacji sp. z o.o. Lublin 1 8 382 PLN 8 382 PLN
Catering Michał Wójcik Wrocław 1 9 180 PLN 9 180 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup usł.wynaj.sali konf. wraz z usł.catering. dla łączn.liczby50uczest. z operacji pt Nowoczesna i opłacal.hodowla bydła mięsnego,genetyka,żywienie,pastwiska i technologie w służbie lepszych wyników

CATERING Michał Wójcik 6 278 PLN

2026-09-02 11:52:23Z

Zakup usł.wynaj.sali konf. wraz z usł.catering. dla łączn.liczby50uczest. z operacji pt Nowoczesna i opłacal.hodowla bydła mięsnego,genetyka,żywienie,pastwiska i technologie w służbie lepszych wyników

CATERING Michał Wójcik 6 278 PLN

2026-09-02 11:52:23Z

Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków do ZSCKR w Rudnej w roku szkolnym 2026/2027

BARUŚ S.C. Krystyna Bednarska, Wiktor Bednarski 211 250 PLN

2026-08-31 17:57:24Z

ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH NA RZECZ UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO WE WROCŁAWIU – ZADANIA (Zadanie nr 1)

WROCŁAWSKIE EVENTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3 207 PLN

2026-08-26 19:28:26Z

ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH NA RZECZ UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO WE WROCŁAWIU - ZADANIA

Impel Catering Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością 4 979 PLN

2026-08-26 19:15:52Z

ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH NA RZECZ UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO WE WROCŁAWIU - ZADANIA

SAMBOR Luxury Moments Bartłomiej Sambor 2 695 PLN

2026-08-26 19:15:52Z

Świadczenie usługi cateringowej w zakresie przygotowania i dostawy jednodaniowych posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze

Restauracja-Pizzeria Piotr Matyszczak 190 820 PLN

2026-08-06 06:06:02Z

Zakup usł.catering.podczas 5 spotkań realiz.w ramach grupy doradczej o tematyce Główne założenia rolnictwa ekolog.oraz źr.finan.i sposoby pozysk.nowocz.rozwiązań technolog., wspier. ekolog. produkcję

Krajowe Centrum Realizacji sp. z o.o. 8 382 PLN

2026-07-30 09:39:48Z

Sporządzanie i dostarczanie dla dzieci gorącego posiłku w postaci dwudaniowego obiadu, dostarczonego do Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie

Firma Usługowo Handlowa Konrad Socha -

2026-07-28 11:29:27Z

Przygotowanie i dostarczenie posiłków: zupa - w ramach art. 106a. [Gorący posiłek w szkole] Prawo oświatowe - w formie usługi cateringowej do Szkoły Podstawowej nr 2 w Siechnicach.

Marcin Kmieciak -

2026-07-28 09:05:28Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 16 PLN Średnia: 339 575 PLN Max: 6 910 816 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków do ZSCKR w Rudnej w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W RUDNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 391066993

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Rudna

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-305

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsckr-rudna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/zsckr-rudna

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków do ZSCKR w Rudnej w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7a06a84-e9ac-4069-a9c2-154878cfa65a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367635

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017873/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków do ZSCKR w Rudnej

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a7a06a84-e9ac-4069-a9c2-154878cfa65a

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia.
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
4. Można przeglądać i pobierać publiczne treści bez logowania i posiadania konta, ale do komunikacji z Zamawiającym konieczne jest założenie konta i zalogowanie się w systemie, przy czym do zadawania pytań wystarczy konto uproszczone.
5. Komunikacja (wnioski o wyjaśnienie treści SWZ, przekazywanie wezwań i zawiadomień) będzie prowadzona za pomocą Formularza do komunikacji. Za pomocą Formularza do komunikacji nie można skutecznie złożyć oferty.
6. Do Formularza do komunikacji można również dołączyć załącznik.
7. Jeśli załączany dokument musi być zgodnie z przepisami opatrzony podpisem elektronicznym, dokument musi być podpisany przed jego załączeniem. Jeśli Wykonawca korzysta z podpisu zewnętrznego, musi pamiętać o dołączeniu pliku podpisu.
8. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 25 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
9. Wykonawca powinien z odpowiednim wyprzedzeniem przetestować możliwość prawidłowego wykorzystania wybranej metody podpisania plików oferty.
10. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
11. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZSCKR.261.21.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa polegająca na przygotowywaniu i dostarczaniu posiłków w roku szkolnym 2026/2027 dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudnej

4.2.6.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-09-01 do 2027-06-25

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Dedykowane termoporty

4.3.6.) Waga: 10,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Formularz „Oferta” – załącznik nr 3 do SWZ.
Oświadczenie (wzór – załącznik nr 4 do SWZ)
Odpis lub informację z KRS lub CEIDG (lub innego właściwego rejestru).
Wykonawca może też wskazać w Formularzu ofertowym dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
Pełnomocnictwo (jeśli reprezentacja nie wynika z KRS/CEIDG)
Pełnomocnictwo lub inny dokument (np. umowa) wskazujący pełnomocnika do reprezentowania członków konsorcjum

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia (tworzyć konsorcjum). W takim przypadku Wykonawcy muszą ustanowić pełnomocnika, który będzie ich reprezentował w postępowaniu lub również w zawarciu umowy.
2. Żaden z członków konsorcjum nie może podlegać wykluczeniu z postępowania.
3. Każdy członek konsorcjum składa własne oświadczenie o niewykluczeniu z postępowaniu i podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie braku wykluczenia (jeśli są przewidziane). Wzór oświadczenia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ.
4. W przypadku warunków udziału w postępowaniu członek konsorcjum składa oświadczenie i podmiotowe środki dowodowe w takim zakresie, w jakim ten konsorcjant powołuje się na dany warunek.
5. Jeśli w postępowaniu postawione są warunki dotyczące wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, można polegać na zdolnościach tego członka konsorcjum, który faktycznie zrealizuje daną część zamówienia. W takim przypadku do oferty trzeba dołączyć oświadczenie, z którego będzie wynikać, jakie usługi lub roboty wykonają poszczególni członkowie konsorcjum. Wzór oświadczenia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
6. Wykonawca może polegać na zdolnościach lub sytuacji innego podmiotu, który nie jest wykonawcą ani członkiem konsorcjum – jest to podmiot udostępniający zasoby. W takim przypadku trzeba wraz z ofertą złożyć zobowiązanie takiego podmiotu do oddania Wykonawcy niezbędnych zasobów. Można również złożyć inny podmiotowy środek dowodowy, ale musi z niego wynikać, że Wykonawca będzie dysponował takimi zasobami.
7. Z tych dokumentów musi wynikać, że stosunek łączący Wykonawcę z podmiotem udostępniającym zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów. Zobowiązanie musi zawierać:
a. zakres udostępnianych zasobów,
b. sposób i okres udostępnienia i wykorzystania zasobów przy wykonywaniu zamówienia,
c. jeśli poleganie na zasobach dotyczy warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia – czy taki podmiot zrealizuje roboty budowlane lub usługi, których dotyczą wskazane zdolności.
8. Przykładowe zobowiązanie znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.
9. Wraz z ofertą należy także złożyć oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o braku podstaw wykluczenia i spełnieniu warunków w odpowiednim zakresie. Wzór oświadczenia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ.
10. Zamawiający oceni, czy udostępniane zasoby zdolności techniczne lub zawodowe lub ich sytuacja finansowa lub ekonomiczna, pozwalają na wykazanie przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z zapisami PPU stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-06 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-06 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-04

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
29.07.2026
Termin składania ofert
10.08.2026 08:00
Wartość umowy
211 250 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków)

Okres realizacji

01.09.2026 - 25.06.2027