Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 434 331 PLN

Usługa sprzątania modułów mieszkalnych w Domach Studenta „Sarna” „Rogaś” „Jelonek” położonych przy ulicy Konarskiego w Warszawie Dzielnica Bemowo po przeprowadzonym remoncie (2 części).

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00305015

Numer referencyjny: WNP-009/2026

Zamawiający

Zarząd Mienia Skarbu Państwa

Chmielna 85/87

00-805 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 140001459

REGON: 140001459

Opis przedmiotu zamówienia

5.1.1 Część nr 1 - usługa sprzątania modułów mieszkalnych w Domu Studenta „Sarna” przy ul. Konarskiego 4A i Domu Studenta „Rogaś” przy ul. Konarskiego 3;zlokalizowanych na terenie Osiedla Akademickiego „Przyjaźń” w Warszawie w Dzielnicy Bemowo.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
zatrudnienie osób niepełnosprawnych 40%

Część 2

Cena 60%
zatrudnienie osób niepełnosprawnych 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
ICM INVEST Sp. z o.o. Bronisze 5223202602
ICM INVEST Sp. z o.o. Bronisze 5223202602

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 ICM INVEST Sp. z o.o. (Bronisze) Umowa podpisana 291 695 PLN 291 695 PLN
2 ICM INVEST Sp. z o.o. (Bronisze) Umowa podpisana 142 637 PLN 142 637 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 49 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90911200-8 - Usługi sprzątania budynków)

Najniższa cena

18 304 PLN

Średnia cena

385 905 PLN

Najwyższa cena

907 308 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Piotr Jakubowski MIKO Warszawa, 2 - -
ICM INVEST Sp. z o.o. Bronisze 2 217 166 PLN 434 331 PLN
Anna Kania AKAN Borowie 2 - -
ATUT Nieruchomości Agata Marciniak Warszawa 2 18 304 PLN 348 706 PLN
Barbara Jakubczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą P.U. SOS Barwit Barbara Jakubczak Warszawa 2 585 824 PLN 585 824 PLN
Dorota Świderska Firma Usługowa GARDEN Zakroczym 2 - -
AMLUX SP. z o.o. Warszawa 1 - -
AWIMA SP. JAWNA B.WIŚNIEWSKI Krajowy numer identyfikacyjny: REGON 016067546 Józefów 1 - -
Omerto Sp. z o.o. Gdynia 1 837 000 PLN 837 000 PLN
JAK-BUD Jakub Budziński Wola Podłężna 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługi utrzymania czystości (własny sprzęt, środki czyszczące i higieniczne) w budynkach Sądu Rejonowego w Mławie

Eco-Clean Olga Wrzeszcz 336 722 PLN

2026-08-28 07:01:13Z

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA TERENIE PŁYWALNI „WODNE PIASKI” PRZY UL. PIASKOWEJ 1A ORAZ PŁYWALNI PRZY UL. KRÓLOWEJ JADWIGI W LEGIONOWIE

Omerto Sp. z o.o. 837 000 PLN

2026-08-26 06:51:45Z

Usługa sprzątania modułów mieszkalnych w Domach Studenta „Sarna” „Rogaś” „Jelonek” położonych przy ulicy Konarskiego w Warszawie Dzielnica Bemowo po przeprowadzonym remoncie (2 części).

ICM INVEST Sp. z o.o. 291 695 PLN

2026-08-24 09:01:09Z

Usługa sprzątania modułów mieszkalnych w Domach Studenta „Sarna” „Rogaś” „Jelonek” położonych przy ulicy Konarskiego w Warszawie Dzielnica Bemowo po przeprowadzonym remoncie (2 części).

ICM INVEST Sp. z o.o. 142 637 PLN

2026-08-24 09:01:09Z

Sprzątanie wnętrz budynków Urzędu Dzielnicy Mokotów oraz sprzątanie i odśnieżanie terenów zewnętrznych wokół budynku Urzędu przy ul. Rakowieckiej 25/27

Barwit Barbara Jakubczak 907 308 PLN

2026-08-17 07:00:50Z

Sprzątanie nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o.

OSTIN SPÓŁKA CYWILNA 618 338 PLN

2026-08-07 13:33:15Z

Sprzątanie nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o.

D.Z. Profesjonalne Sprzatanie Emilian Typek -

2026-08-07 13:33:15Z

„Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w budynkach Instytutu Pileckiego w Augustowie”

Pawlukowski Łukasz Usługi dla biznesu 217 415 PLN

2026-07-16 11:31:15Z

Usługa kompleksowego sprzątania, doczyszczania i bieżącego utrzymania czystości w siedzibie Urzędu Dzielnicy Bemowo w Warszawie, przy ul. Powstańców Śląskich 70 wraz z przyległym terenem zewnętrznym

AMLUX SP. z o.o. -

2026-07-10 12:19:14Z

Sprzątanie powierzchni wewnętrznych nieruchomości administrowanych przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy

ATUT Nieruchomości Agata Marciniak -

2026-07-10 08:14:22Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 4 539 PLN Średnia: 324 565 PLN Max: 907 308 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa sprzątania modułów mieszkalnych w Domach Studenta „Sarna” „Rogaś”
„Jelonek” położonych przy ulicy Konarskiego w Warszawie Dzielnica Bemowo po przeprowadzonym remoncie (2 części).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Skarbu Państwa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140001459

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chmielna 85/87

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-805

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zmsp@zmsp.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zmsp.warszawa.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa sprzątania modułów mieszkalnych w Domach Studenta „Sarna” „Rogaś”
„Jelonek” położonych przy ulicy Konarskiego w Warszawie Dzielnica Bemowo po przeprowadzonym remoncie (2 części).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-129ae81f-5b8c-434c-92cf-7f904c29c064

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305015

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030762/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Sprzątanie modułów mieszkalnych w domach studenckich: SARNA, ROGAŚ, JELONEK

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zmsp.eb2b.com.pl/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 Ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://zmsp.eb2b.com.pl/ która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp.
12.3
Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na Platformie Zakupowej. Zarejestrowanie i utrzymywanie konta na Platformie Zakupowej oraz korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
12.4
Wymagania techniczne i organizacyjne korzystania z Platformy Zakupowej określa Regulamin Platformy Zakupowej (dostępny pod adresem internetowym https://zmsp.eb2b.com.pl/user/terms.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 12.8
Zamawiający dopuszcza przesyłanie plików w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17
12
lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (tj. Dz. U. z 2017 r. poz. 570 z późn. zm.), tj. rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (tj.. Dz. U. z 2017 r. poz. 2247) – w szczególności w formatach: .pdf, .doc, .docx, .rtf lub .odt., xades. Zamawiający zaleca przesyłanie plików w formacie .pdf.
12.9
Zalecenia zamawiającego odnośnie do kwalifikowanego podpisu elektronicznego:
12.9.1
odnośnie do kwalifikowanego podpisu elektronicznego:
-dla dokumentów w formacie „pdf” zaleca się podpis w formatem PAdES,
-dokumenty w formacie innym niż „pdf” zaleca się podpisywać formatem XAdES.
12.9.2
odnośnie do podpisu osobistego:
-dla dokumentów w formacie „pdf” lub „xml” zaleca się podpis wewnętrzny (otoczony),
-dokumenty w formacie innym niż „pdf” zaleca się podpisywać podpisem zewnętrznym lub otaczającym.
12.9.3
odnośnie do podpisu zaufanego:
-wielkość dokumentów nie może przekraczać 10 MB, dostępny format podpisu „xml”.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Załącznik nr 3 do SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: WNP-009/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1.1
Część nr 1 - usługa sprzątania modułów mieszkalnych w Domu Studenta „Sarna” przy ul. Konarskiego 4A i Domu Studenta „Rogaś” przy ul. Konarskiego 3;zlokalizowanych na terenie Osiedla Akademickiego „Przyjaźń” w Warszawie w Dzielnicy Bemowo.

4.2.6.) Główny kod CPV: 90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-09-05 do 2026-09-11

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 18.1.1 Oceny ofert będzie dokonywała Komisja Przetargowa.
18.1.2
Oferty oceniane będą w 2 etapach:
18.1.2.1 I etap: ocena w zakresie wymagań formalnych i kompletności oferty.
Oferty nie spełniające wymagań określonych ustawą Pzp i SWZ zostaną odrzucone, a w przypadku ujawnienia podstaw do wykluczenia składającego ofertę, oferty te zostaną pozostawione bez dalszego rozpatrywania.
18.1.2.2
II etap: ocena merytoryczna według kryteriów określonych poniżej;
W II etapie rozpatrywane będą oferty nie podlegające odrzuceniu, złożone przez Oferentów nie podlegających wykluczeniu.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: zatrudnienie osób niepełnosprawnych

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1.2 Część nr 2 - usługa sprzątania modułów mieszkalnych w Domu Studenta „Jelonek” przy ul. Konarskiego 1
zlokalizowanych na terenie Osiedla Akademickiego „Przyjaźń” w Warszawie w Dzielnicy Bemowo

4.2.6.) Główny kod CPV: 90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-11-02 do 2026-11-27

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 18.1.1 Oceny ofert będzie dokonywała Komisja Przetargowa.
18.1.2
Oferty oceniane będą w 2 etapach:
18.1.2.1 I etap: ocena w zakresie wymagań formalnych i kompletności oferty.
Oferty nie spełniające wymagań określonych ustawą Pzp i SWZ zostaną odrzucone, a w przypadku ujawnienia podstaw do wykluczenia składającego ofertę, oferty te zostaną pozostawione bez dalszego rozpatrywania.
18.1.2.2
II etap: ocena merytoryczna według kryteriów określonych poniżej;
W II etapie rozpatrywane będą oferty nie podlegające odrzuceniu, złożone przez Oferentów nie podlegających wykluczeniu.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: zatrudnienie osób niepełnosprawnych

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

9.3 Zdolności technicznej lub zawodowej polegającej na:
9.3.1 Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że wykonał a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej dwóch usług kompleksowego sprzątania budynków użyteczności publicznej o wartości minimum 200.000 zł łącznie. Warunek musi zostać spełniony w przypadku złożenia oferty na jedną część lub wszystkie części zamówienia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 15.3.3 Oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy, zgodne ze wzorem zawartym w załączniku nr 9 do SWZ,
15.3.3.3 oświadczenie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. (Dz. U. z 13 kwietnia 2023 r. poz. 1497 ze zm.) o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu prowadzonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. zgodne ze wzorem zawartym w załączniku nr 9 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 11.1.1
Dla części nr 1 i nr 2 (łącznie lub oddzielnie) - wykazu wykonania co najmniej dwóch usług kompleksowego sprzątania budynków użyteczności publicznej o wartości minimum 200.000 zł łącznie, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy. Wzór wykazu stanowi załącznik nr 5 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

14.1 Wysokość wadium.
Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości:
14.1.1 dla części nr 1 – 3.000,00 zł
14.1.2 dla części nr 2 – 1.500,00 zł
14.2 Forma wadium.
Wadium może być wniesione w:
14.2.1 pieniądzu;
14.2.2 gwarancjach bankowych;
14.2.3 gwarancjach ubezpieczeniowych;
14.2.4 poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2020 r. poz. 299 oraz z 2022 r. poz. 807 i 1079).
14.3 Termin i miejsce wniesienia wadium.
14.3.1 w przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu ustaloną kwotę należy wpłacić na konto Zamawiającego Nr 02 1030 1508 0000 0005 5004 0085 (decyduje data polecenia przelewu). Potwierdzenie w formie dokumentu elektronicznego dowodu wpłaty należy dołączyć do oferty.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

4.5 Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia, z uwzględnieniem wymagań określonych w przepisach ustawy, w tym wymagań wskazanych w art. 58 i art. 117 ustawy Pzp. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają oświadczenie zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-02 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: platforma zakupowa pod adresem https://zmsp.eb2b.com.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-02 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-31

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.06.2026
Termin składania ofert
02.07.2026 08:00
Wartość umowy
434 331 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90911200-8 (Usługi sprzątania budynków)

Okres realizacji

05.09.2026 - 11.09.2026