Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 33 600 PLN
Usługa szkoleniowa polegająca na przeprowadzeniu dwóch szkoleń z zakresu zachowań przedsiębiorczych
Numer referencyjny: OR.261.1.7.2026/MW
Zamawiający
POWIATOWY URZĄD PRACY W RZESZOWIE
PARTYZANTÓW
35-242 Rzeszów, Podkarpackie
NIP: 8131463070
REGON: 690692621
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
SWZ
SWZ_1261196.pdf
zał.9 wykaz osób
zał.9 wykaz osób.docx
zał.6 oświadczenie grupa kapitałowa
zał.6 oświadczenie grupa kapitałowa.docx
zał. 1 Formularz ofertowy
zał. 1 Formularz ofertowy.doc
zał.8 wykaz usług
zał.8 wykaz usług.docx
zał. 3 wzór umowy
zał. 3 wzór umowy z Wykonawcą.docx
zał.5 OPZ.przedsiębiorczość dla OzN
zał.5 OPZ.przedsiębiorczość dla OzN.doc
zał. 2 ośw. art. 125
zał. 2 ośw. art. 125.docx
zał. 7 Oświadczenie o agresji na Ukrainę
zał. 7 Oświadczenie agresją na Ukrainę.docx
zał.4 OPZ.od pomysłu do działania
zał.4 OPZ.od pomysłu do działania.doc
Informacja z otwarcia ofert
Informacja_z_otwarcia_ofert_2025_1267450.pdf
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja_o_wyborze_najkorzystnie_1268741.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| EUROPEJSKIE CENTRUM EKONOMICZNE PRESTIŻ SP. Z O O. | LUBLIN | 7123148502 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EUROPEJSKIE CENTRUM EKONOMICZNE PRESTIŻ SP. Z O O. (LUBLIN) | Umowa podpisana | 33 600 PLN | 33 600 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 97 rozstrzygniętych przetargów (CPV 80500000-9 - Usługi szkoleniowe)
Najniższa cena
2 700 PLN
Średnia cena
42 325 PLN
Najwyższa cena
330 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| TAKEUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław | 3 | 7 952 PLN | 23 855 PLN |
| Labolatoryjnie.pl Krzysztof Wołowiec Kielce | 3 | - | - |
| Towarzystwo Altum Programy Społeczno - Gospodarcze Rzeszów | 3 | 71 936 PLN | 71 936 PLN |
| SZCZOTKOWSKI & LEWICKI SP. Z O.O. PIASKI | 3 | 31 127 PLN | 93 380 PLN |
| UCZELNIA KORCZAKA - AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH WARSZAWA | 3 | 25 733 PLN | 77 200 PLN |
| Stowarzyszenia Forum Współpracy i Rozwoju Rzeszów | 2 | 13 545 PLN | 27 090 PLN |
| EUROPEJSKIE CENTRUM EKONOMICZNE PRESTIŻ SP. Z O. O. LUBLIN | 2 | 7 560 PLN | 7 560 PLN |
| ITRUST Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 5 625 PLN | 11 250 PLN |
| ŁUKASZ ŻMUDA INSTYTUT DOSTĘPNOŚCI I TRANSFORMACJI SPOŁECZNEJ OPOLE | 2 | 11 816 PLN | 23 632 PLN |
| EDU - IT AUGUSTYN, PIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA RZESZÓW | 2 | 32 224 PLN | 32 224 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa szkoleniowa nt. "Nieprawidłowości i nadużycia finansowe w projektach EFS+"
2026-09-02 11:16:58Z
USŁUGA PRZEPROWADZENIA SZKOLENIA PN.: „PRACA SOCJALNA Z OSOBAMI UZALEŻNIONYMI”
2026-09-02 08:07:18Z
Usługa szkoleniowa polegająca na przeprowadzeniu dwóch szkoleń z zakresu zachowań przedsiębiorczych
2026-08-10 07:49:09Z
Usługa organizacji i przeprowadzenia "Warsztatów adaptacyjnych" - dla uczestników projektu "Podkarpackie Centrum Integracji Cudzoziemców II"
2026-07-23 10:29:13Z
„Powiatowa Rada Rynku Pracy: organ opiniodawczo – doradczy Starosty w kształtowaniu polityki rynku pracy – prawne aspekty działania PRRP w myśl ustawy o rynku pracy i służbach zatrudnienia”
2026-07-16 07:50:10Z
Postępowanie administracyjne na tle ustawy z dnia 20 marca 2025r. o rynku pracy i służbach zatrudnienia, ze szczególnym uwzględnieniem doręczeń w zakresie dokumentów elektronicznych
2026-07-16 07:22:48Z
Usługa szkoleniowa nt. "Wskaźniki EFS+ 2021-2027 interpretacja, dokumentowanie i weryfikacja w praktyce"
2026-07-01 11:37:33Z
USŁUGA PRZEPROWADZENIA SZKOLENIA PN.: „PRACA SOCJALNA Z OSOBAMI UZALEŻNIONYMI”
2026-06-25 08:13:33Z
Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników UM Lubaczów w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-06-23 07:24:44Z
Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników UM Lubaczów w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-06-23 07:24:44Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00324564 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa szkoleniowa polegająca na przeprowadzeniu dwóch szkoleń z zakresu zachowań przedsiębiorczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY URZĄD PRACY W RZESZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690692621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PARTYZANTÓW
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-242
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172500100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pup@pup. rzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: rzeszow.praca.gov.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa szkoleniowa polegająca na przeprowadzeniu dwóch szkoleń z zakresu zachowań przedsiębiorczych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5dbf86bc-41fd-4204-ac62-1cc415cfe1a2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324564
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00067799/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Szkolenia dotyczące zachowań przedsiębiorczych
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Projekt pn.: „Kompetencje na czasie” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu 7, Działania FEPK.07.06 Wsparcie Publicznych Służb Zatrudnienia oraz innych Instytucji rynku pracy programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 Numer Umowy: FEPK.07.06-IP.01-0003/24-00 z dnia 09.01.2025 r.
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5dbf86bc-41fd-4204-ac62-1cc415cfe1a23.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: e-zamówienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem zamawiający i wykonawcy posługują się numerem postępowania OR.261.1.5.2026/MW
2. Komunikacja, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, między Zamawiającym a Wykonawcą odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem: ezamowienia.gov.pl.
3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu, musi złożyć ofertę zgodnie z instrukcją platformy e-zamówienia (https://media.ezamowienia.gov.pl/pod/2021/10/Oferty-5.2.pdf)
4. Za datę przekazania oferty, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, podmiotowych środków dowodowych oraz innych informacji, dokumentów lub oświadczeń, przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na portal e-zamówienia.
5. Przekazywanie oświadczeń, zawiadomień oraz informacji, innych niż oferta i załączniki do oferty, odbywa się elektronicznie za pośrednictwem dedykowanego formularza „Formularz do komunikacji”. Dokumenty te nie mogą być szyfrowane.
6. Dokumenty elektroniczne składane są przez wykonawcę za pośrednictwem formularza „Formularz do komunikacji”
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny w rozdziale II SWZ- Ochrona danych osobowych
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny w rozdziale II SWZ- Ochrona danych osobowych
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: OR.261.1.7.2026/MW
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 35200,00 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń na temat:
1. Wsparcie przedsiębiorczości osób z niepełnosprawnością – zadania urzędu pracy dla 8 osób, w wymiarze 16 godzin. Załącznik nr 5
2. Od pomysłu do działania – proaktywność w przedsiębiorczości ze wsparciem urzędu pracy, dla 8 osób, w wymiarze 16 godzin. Załącznik nr 4
Wspólny Słownik Zamówień CPV:
80500000-9 Usługi szkoleniowe
1. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
3. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załącznikach:
Nr 4 – Opis przedmiotu zamówienia na szkolenie pt. Od pomysłu do działania – proaktywność w przedsiębiorczości ze wsparciem urzędu pracy
Nr 5 - Opis przedmiotu zamówienia na szkolenie pt. Wsparcie przedsiębiorczości osób z niepełnosprawnością – zadania urzędu pracy
Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 3.
4.2.6.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy ocenie ofert i wyborze najkorzystniejszej oferty, Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami:
Koszty szkolenia
Kryterium podlega ocenie w skali 0 pkt - 100 pkt
Instytucja szkoleniowa zobowiązana jest przedstawić ogólne koszty szkolenia .
Koszt szkolenia liczony wg wzoru:
P = Cn
Cx P - ilość otrzymanych punktów
Cn - cena oferty najtańszej
Cx – cena oferty badanej
W – waga kryterium (100 pkt)
Maksymalna liczba punktów jaką może uzyskać oferta w wyniku oceny oferty wynosi 100 pkt
1. Punkty przyznane przez członków komisji przetargowej będą zaokrąglane do dwóch miejsce po przecinku i sumowane.
2. Jeżeli nie będzie można dokonać wyboru oferty najkorzystniejszej ze względu na to, że zostały złożone oferty przedstawiające taki sam bilans ceny, Zamawiający spośród tych ofert wybierze ofertę z najniższą ceną, a jeżeli zostały złożone oferty o takiej samej cenie, Zamawiający wzywa Wykonawców, którzy złożyli te oferty, do złożenia w terminie określonym przez Zamawiającego ofert dodatkowych.
3. Jeżeli złożono ofertę, której wybór prowadziłby do powstania obowiązku podatkowego Zamawiającego, zgodnie z przepisami o podatku od towarów i usług w zakresie dotyczącym wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów, Zamawiający w celu oceny takiej oferty doliczy
do przedstawionej w niej ceny podatek od towarów i usług, który miałby obowiązek wpłacić zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Wykonawcy wyjaśnień dotyczących treści złożonej oferty, w tym zaoferowanej ceny.
5. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VII SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy którzy, posiadają aktualny wpis do Bazy Usług Rozwojowych.
Zamawiający zweryfikuje spełnianie warunku na podstawie danych dostępnych w publicznych rejestrach.
2) Zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że:
a) zorganizował i przeprowadził z należytą starannością w okresie ostatnich trzech lat (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie), przed terminem składania ofert, co najmniej po trzy szkolenia grupowe w każdym z podanych tematów dla minimum 5 osób w wymiarze nie mniej niż 8 godzin zajęć szkolenia, z obszaru zlecanego, z podaniem nazwy przedmiotu zamówienia (szkolenia), nazwy odbiorcy zamówienia, terminu realizacji, liczby uczestników, oraz ilości godzin a także załączeniem dokumentów potwierdzających, że szkolenia te zostały przeprowadzone należycie.
W celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej zamawiający żąda:
- wykazu dostaw lub usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy;
b) Dysponuje co najmniej 2 osobami, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia,
- 1 osoba - doświadczony ekspert i wykładowca z zakresu przedsiębiorczości, kompetencji miękkich, proaktywności, motywacji, samodzielności, komunikacji i pracy nad postawą, doświadczenie w pracy z osobami bezrobotnymi, zagrożonymi wykluczeniem lub uczestnikami projektów aktywizacyjnych, Wykładowca z wykształceniem wyższym (preferowane kierunki: psychologia, przedsiębiorczość, coaching, doradztwo zawodowe, socjologia).
Mile widziane studia podyplomowe z zakresu: coachingu, psychologii biznesu, doradztwa zawodowego
do prowadzenia szkolenia z zakresu Od pomysłu do działania – proaktywność w przedsiębiorczości ze wsparciem urzędu pracy
oraz
- 1 osoba - doświadczony pracownik urzędu pracy; posiadający wyższe wykształcenie socjologiczne, mile widziane studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa pracy, doradztwa zawodowego oraz coachingu; od co najmniej trzech lat prowadzący szkolenia dla pracowników PSZ z zakresu objętego tematyką szkolenia do prowadzenia szkolenia z zakresu Wsparcie przedsiębiorczości osób z niepełnosprawnością – zadania urzędu pracy.
Doświadczenie prowadzących: wykładowca, który przeprowadził co najmniej 3 szkolenia z w/w zakresu dla Powiatowych Urzędów Pracy w ostatnich trzech latach
W celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej zamawiający żąda:
wykazu osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z zakresu, którego dotyczy niniejsze zamówienie i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;
3. Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej – dopuszcza łączne spełnianie warunku przez Wykonawców.
4. Zamawiający może na każdym etapie postępowania, uznać, że wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu opisany został w VIII rozdziale SWZ
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu opisany został w VIII rozdziale SWZ
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Wykaz przedmiotowych środków dowodowych opisany został w VIII rozdziale SWZ5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
Zgodne z SWZ5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
zgodnie z SWZSEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albodo reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IX SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia
te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie,
w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które elementy wykonają poszczególni wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z załącznikiem nr 3- wzór umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-14 11:00
8.2.) Miejsce składania ofert: platforma e-zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-14 12:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 06.07.2026
- Termin składania ofert
- 14.07.2026 09:00
- Wartość umowy
- 33 600 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-09-30