Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 259 200 PLN

Usługa zakwaterowania i wyżywienia policjantów – umowa ramowa

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00202795

Numer referencyjny: ZP-2380-109/2026

Zamawiający

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

ul. Lompy 19

40-038 Katowice, Śląskie

NIP: 6340137913

REGON: 270208292

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zakwaterowania oraz wyżywienia policjantów kierowanych do realizacji zadań związanych z zabezpieczeniem porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie garnizonu śląskiego w ramach umowy ramowej z podziałem na zadania

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
AUTO GRILL Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9372293032

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 AUTO GRILL Sp. z o.o. (Bielsko-Biała) Umowa podpisana 30 211 PLN 259 200 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe)

Najniższa cena

14 539 PLN

Średnia cena

168 298 PLN

Najwyższa cena

825 630 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Andrzej Dłubak FPHU ENIGMA NWZOZ Zabrzańskie Centrum Opieki Medycznej SALUBRIS Ustroń 5 14 539 PLN 14 539 PLN
F.H.U. THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel Żywiec 3 398 142 PLN 2 596 852 PLN
1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. HOTEL SKALITE - SŁAWOMIR GÓRNY Buczkowice 2 34 525 PLN 69 050 PLN
INWEST HOTEL SP.ZO.O Zawiercie 2 14 539 PLN 14 539 PLN
META INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Szczyrk 2 371 052 PLN 371 052 PLN
F.H.U.THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel Żywiec 1 104 000 PLN 1 298 426 PLN
DRAGA Marcin Nadolski Jastarnia 1 50 400 PLN 50 400 PLN
Gastronom-Mikuła s.j. KRUKLANKI 1 171 360 PLN 171 360 PLN
AUTO GRILL Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1 30 211 PLN 259 200 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wykonanie usługi hotelowo – gastronomicznej na szkolenie teoretyczno-praktyczne w hotelu i terenie przyległym do hotelu w ramach projektu pt. „Strefa Schengen – nowe wyzwania dla Polski i Słowacji”

META INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-15 07:16:16Z

Usługa zakwaterowania i wyżywienia policjantów – umowa ramowa

AUTO GRILL Sp. z o.o. 30 211 PLN

2026-06-24 09:48:36Z

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych

F.H.U.THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel 104 000 PLN

2026-06-03 08:02:19Z

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych

F.H.U. THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel 825 630 PLN

2026-06-03 08:02:19Z

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych

F.H.U. THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel 134 904 PLN

2026-06-03 08:02:19Z

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych

F.H.U. THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel 233 892 PLN

2026-06-03 08:02:19Z

ROPS.PZP.332.9.2026 - Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych w ramach projektu pn.: Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL

1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. HOTEL SKALITE - SŁAWOMIR GÓRNY 36 850 PLN

2026-05-21 15:04:27Z

ROPS.PZP.332.9.2026 - Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych w ramach projektu pn.: Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL

1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. HOTEL SKALITE - SŁAWOMIR GÓRNY 32 200 PLN

2026-05-21 15:04:27Z

Wykonanie usługi hotelowo – gastronomicznej na szkolenie teoretyczno-praktyczne w hotelu i terenie przyległym do hotelu w ramach projektu pt. „Strefa Schengen – nowe wyzwania dla Polski i Słowacji”

META INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 371 052 PLN

2026-05-20 05:43:22Z

Usługi związane z realizacją obozów szkoleniowych letnich dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – 2 części

DRAGA Marcin Nadolski 50 400 PLN

2026-05-08 05:04:16Z

Cała Polska — 55 przetargów

Min: 177 PLN Średnia: 83 874 PLN Max: 825 630 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa zakwaterowania i wyżywienia policjantów – umowa ramowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Umowy ramowej

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa zakwaterowania i wyżywienia policjantów – umowa ramowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f31c83d7-7412-436c-ac8d-274a901b92f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202795

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00180811/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.15 Usługa zakwaterowania i wyżywienia policjantów

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.17.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://slaska-policja.eb2b.com.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://slaska-policja.eb2b.com.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z Rozp. Prezesa RM w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.: Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; b) Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów Operacyjnych – MS Windows 7, Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje; Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0; d) Włączona obsługa JavaScript; Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. Dopuszczalny format przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 50 MB w formatach: .pdf g) Plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, jest w Systemie zaszyfrowany. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu składania ofert. Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi przypiętą do dokumentu elektronicznego datę oraz dokładny czas , znajdującą się po lewej stronie dokumentu w kolumnie „Data przesłania”. Poniżej została określona instrukcja korzystania z Platformy, tj.: zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu. Po wprowadzeniu danych użytkownika tj. adresu email oraz hasła zgłoszenie jest automatycznie akceptowane przez system. b) w zakładce „Postępowania”, „Lista postępowań otwartych” należy wybrać niniejsze postępowanie oraz korzystając z polecenia „zgłoś się do udziału w postępowaniu” przejść do Formularza rejestracyjnego – w przypadku, gdy Wykonawca nie posiada konta na Platformie lub panelu logowania użytkownika do Systemu. c) po wypełnieniu Formularza rejestracyjnego Wykonawca otrzyma e-maila informującego, że może dokonać pierwszego logowania do Platformy. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie oferty w sposób niezgodny z zasadami korzystania z https://slaskapolicja. eb2b.com.pl, w szczególności za sytuację, gdy Zamawiający zapozna się z treścią oferty przed upływem terminu składania ofert (np. złożenie oferty w zakładce „Pytania/Informacje”). Taka oferta zostanie uznana przez Zamawiającego za ofertę handlową i
nie będzie brana pod uwagę w przedmiotowym postępowaniu ponieważ nie został spełniony obowiązek narzucony w art. 221 ustawy. Formaty plików wykorzystywanych przez Wykonawców powinny być zgodne z Obwieszczeniem Prezesa RM z w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych. a) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg). b) W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów: .zip i .7Z Zaleca się, aby komunikacja z Wykonawcami odbywała się tylko na Platformie za pośrednictwem formularza “Pytania/Informacje”, nie za pośrednictwem adresu e-mail.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.13. Zamawiający przewiduje pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych danych potrzebnych do sporządzenia ofert dostosowanych do wymagań danego zamówienia: Nie

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP-2380-109/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zakwaterowania oraz wyżywienia policjantów kierowanych do realizacji zadań związanych z zabezpieczeniem porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie garnizonu śląskiego w ramach umowy ramowej z podziałem na zadania

4.2.6.) Główny kod CPV: 55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1.1. Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie stawia w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnianie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny.
1.2. Uprawnień do wykonywania określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wnika to
z odrębnych przepisów
Zamawiający nie stawia w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnianie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny.
1.3. Sytuacji ekonomicznej lub finansowej
Zamawiający nie stawia w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnianie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny.
1.4. Zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował hote-lem/obiektem hotelarskim wraz z restauracją, na minimum:
1) w zadaniu nr 1: 50 miejsc,
2) w zadaniu nr 2: 100 miejsc,
3) w zadaniu nr 3: 150 miejsc,
4) w zadaniu nr 4: 200 miejsc,
5) w zadaniu nr 5: 300 miejsc
usytuowanym na terenie Katowic i okolic (do 80 km po najkrótszej trasie zgodnie z GoogleMaps od budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przy ul. Lompy 19, 40-038 Katowice.
Pod pojęciem hotel/obiekt hotelarski należy rozumieć budynek lub budynki znajdujące się na terenie jednej nieruchomości gruntowej.
Zamawiający dokona sprawdzenia odległości, w jakiej znajduje się wskazany hotel/obiekt hotelarski od budynku KWP na podstawie danych ze strony internetowej pod adresem: https://www.google.pl/maps. Odległość będzie mierzona „po najkrótszej trasie” pomiędzy budynkiem KWP a hotelem/obiektem hotelarskim
 Wykonawca może złożyć ofertę na kilka zadań dla danego obiektu z zastrzeżeniem, że suma zaoferowanych miejsc noclegowych musi być zgodna z sumą miejsc dla zdań na które Wykonawca złoży ofertę (np. jeśli Wykonawca złoży ofertę dla zadania 1, 2 oraz 3 suma miejsc noclegowych
w obiekcie hotelarskim musi wynosić 300)

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie z zapisami zawartymi w art. 455 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r., zwana dalej „Pzp” tj.: po spełnieniu przesłanek zawartych w tym przepisie.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-27 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://slaska-policja.eb2b.com.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-27 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-05-26

8.19.) Umowa ramowa:

Umowa ramowa zawarta zostanie z kilkoma wykonawcami

8.20.) Przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej: Tak

8.21.) Maksymalna liczba wykonawców, z którymi zamawiający zawrze umowę ramową: 8

8.22.) Zamawiający udziela zamówień na podstawie art. 314 ust. 1 pkt 1, 2 albo 3 ustawy: Zamawiający udziela zamówień na podstawie art. 314 ust. 1 pkt 1 ustawy

2026-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
17.04.2026
Termin składania ofert
27.04.2026 07:00
Wartość umowy
259 200 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe
55270000-3 (Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe)

Okres realizacji

18 miesiące