Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 50 000 PLN

Usługa związana z zarzadzaniem projektem pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00374095

Zamawiający

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy

Ogrodowa 20

39-200 Dębica, Podkarpackie

NIP: 8721252954

REGON: 000229808

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego Warszawa 7010033996

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (Warszawa) Umowa podpisana 500 000 PLN 50 000 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79421000-1)

Najniższa cena

6 396 PLN

Średnia cena

235 057 PLN

Najwyższa cena

500 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MJC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rzeszów 3 14 514 PLN 43 542 PLN
Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego Warszawa 2 500 000 PLN 50 000 PLN
PRYZMAT Edyta Uchman Przemyśl 1 422 800 PLN 442 800 PLN
„ETOS” Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Muranowska 1, 00-209 Warszawa Warszawa 1 - -
Sylwia Fudali Studzian 1 444 000 PLN 444 000 PLN
Projectiff Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
EFEKT Daniel Malinowski Przemyśl 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Koordynacja projektu pn. „Dostępność plus w AOS w Przemyślu”

MJC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 17 220 PLN

2026-08-13 11:39:50Z

Usługa związana z zarzadzaniem projektem pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego -

2026-08-03 08:45:07Z

Usługa związana z zarzadzaniem projektem pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego 500 000 PLN

2026-08-03 08:09:16Z

Zarządzanie projektem oraz wsparcie merytoryczne Projektu pod nazwą: "Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim - w dziedzinie Energetyka", w ramach Krajowego ..

EFEKT Daniel Malinowski -

2026-07-28 12:52:42Z

Świadczenie usługi Inżyniera Kontraktu w projekcie pn.: „Rozwój usług cyfrowych w Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.

„ETOS” Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Muranowska 1, 00-209 Warszawa -

2026-07-24 10:51:13Z

Zewnętrzne wsparcie w zakresie zarządzania projektem Central Mountains

Projectiff Sp. z o.o. -

2026-07-10 12:15:14Z

Koordynacja projektu pn. „Poprawa jakości świadczeń opieki psychiatrycznej CZP w Żurawicy” oraz Koordynacja projektu pn. „Poprawa jakości świadczeń opieki psychiatrycznej CZP w Przemyślu”.

MJC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 19 926 PLN

2026-07-09 09:42:29Z

Koordynacja projektu pn. „Poprawa jakości świadczeń opieki psychiatrycznej CZP w Żurawicy” oraz Koordynacja projektu pn. „Poprawa jakości świadczeń opieki psychiatrycznej CZP w Przemyślu”.

MJC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 6 396 PLN

2026-07-09 09:42:29Z

Zarządzanie zadaniami z zakresu scaleń gruntów oraz zagospodarowania poscaleniowego, w tym obsługa finansowo–księgowa zadania pn. „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka”

Sylwia Fudali 444 000 PLN

2026-04-24 07:09:44Z

„Usługa zarządzania przedsięwzięciem pn. Wdrożenie e-usług w "Centrum Medycznym w Łańcucie" Sp. z o.o.”.

PRYZMAT Edyta Uchman 422 800 PLN

2026-02-27 08:20:39Z

Cała Polska — 21 przetargów

Min: 6 396 PLN Średnia: 247 073 PLN Max: 500 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa związana z zarzadzaniem projektem pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000229808

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 20

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 670 25 74

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ekonomik@zsedebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsedebica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-86e3d86d-91f7-463e-8237-1fd546997fd8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa związana z zarzadzaniem projektem pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86e3d86d-91f7-463e-8237-1fd546997fd8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374095

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00641573/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa związana z zarzadzaniem projektem pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641784

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSE.26.16.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 412395,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wybór wykonawcy, który zapewni zespół odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie projektem współfinansowanym ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”. Projekt jest skierowany do 486 uczniów i uczennic oraz do 21 nauczycieli i nauczycielek Zespołu Szkół Ekonomicznych. Dodatkowo projekt zakład realizację staży uczniowskich dla 486 uczniów i uczennic, doposażenie 6 pracowni zawodowych. Zgodnie z obowiązującym wnioskiem o dofinansowanie okres realizacji projektu jest ustalony od 01.05.2024 do 31.08.2026 r. Łączna kwota wydatków kwalifikowalnych to 5 557 716,12 zł.
2. Zarządzanie projektem obejmuje zapewnienie Zespołu Zarządzającego oraz zapewnienie materiałów biurowych niezbędnych do obsługi zespołu. Zespół zarządzający projektem odpowiedzialny będzie za realizację projektu zgodnie obowiązującą umową o dofinansowanie z założeniami merytorycznymi, z harmonogramem oraz z budżetem projektu określonymi we wniosku o dofinansowanie. Zespół docelowo mają stanowić osoby w ramach niżej wskazanych stanowisk oraz z niżej określonym zakresem obowiązków i zadań:
a) KIEROWNIK PROJEKTU:
 Przygotowanie postępowań na wybór wykonawców usług oraz dostawców
 Planowanie i organizowanie zajęć dodatkowych, kursów i szkoleń dla uczniów/uczennic oraz nauczycieli.
 Koordynacja organizacji staży zawodowych dla uczniów/uczennic.
 Współpraca z podwykonawcami i personelem realizującym poszczególne działania.
 Gromadzenie i archiwizacja dokumentacji związanej z realizacją zadań projektowych (np. listy obecności, umowy, protokoły odbioru).
 Przygotowywanie dokumentów potwierdzających realizację wskaźników.
 Wsparcie monitoringu i ewaluacji projektu:
 Przygotowywanie bieżących zestawień dotyczących realizacji działań i osiągania wskaźników.
 Kontakt z uczniami, nauczycielami i pracodawcami w sprawach organizacyjnych.
 Rozwiązywanie bieżących problemów uczestników projektu.
 Identyfikowanie i zarządzanie ryzykami związanymi z realizacją projektu.
 Wdrażanie działań naprawczych w przypadku niezgodności lub problemów.
 Nadzór nad budżetem:
 Kontrola wydatkowania środków finansowych w zgodzie z budżetem projektu.
 Współprzygotowanie wniosków o płatność w zakresie postępu rzeczowego i finansowego oraz ostateczna weryfikacja pod względem formalnym zapisów wniosku o płatność.
 Prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych projektu, zgodnie z umową o dofinansowanie e e i właściwymi wytycznymi.
b) KOORDYNATOR MERYTORYCZNY PROJEKTU:
 Opracowanie harmonogramu zajęć dodatkowych, kursów i szkoleń dla uczniów/uczennic oraz nauczycieli w porozumieniu z Dyrektorem szkoły oraz z wykonawcami i prowadzącymi zajęcia i inne formy wsparcia.
 Nadzór nad prawidłowym przebiegiem zajęć (frekwencja uczestników, dostępność materiałów, zgodność z planem).
 Zapewnienie wsparcia organizacyjnego dla trenerów i prowadzących szkolenia/kursy.
 Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z pracodawcami oferującymi miejsca stażowe dla uczniów/uczennic.
 Opracowywanie i monitorowanie umów stażowych oraz dokumentacji związanej z realizacją staży.
 Kontrola przebiegu staży i kontakt z uczniami/uczennicami w celu rozwiązywania problemów.
 Gromadzenie list obecności, protokołów odbioru, harmonogramów oraz innych dokumentów potwierdzających realizację zadań projektowych.
 Weryfikacja zgodności dokumentacji z wytycznymi oraz jej archiwizacja.
 Raportowanie i współpraca z Kierownikiem projektu:
 Przygotowywanie raportów okresowych dotyczących przebiegu zajęć i osiągnięcia wskaźników.
 Przekazywanie Kierownikowi projektu informacji o potencjalnych opóźnieniach lub trudnościach w realizacji zadań.
 Współprzygotowanie wniosków o płatność w zakresie postępu rzeczowego.
 Wprowadzanie danych uczestników oraz personelu projektu do właściwych systemów
c) SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ:
 Prowadzenie ewidencji finansowej projektu.
 Przygotowywanie zestawień wydatków projektu zgodnie z budżetem i kategoriami kosztów.
 Weryfikacja faktur, umów, rachunków oraz innych dokumentów finansowych pod kątem poprawności i zgodności z wytycznymi.
 Zapewnienie kompletności i poprawności dokumentacji finansowej przesyłanej do instytucji zarządzającej.
 Udział w audytach oraz przygotowywanie dokumentacji finansowej na potrzeby kontroli zewnętrznych.
 Wyjaśnianie niezgodności i wdrażanie zaleceń pokontrolnych.
 Analiza zgodności działań projektowych z przepisami prawa oraz interpretacja wytycznych EFS+.
 Sporządzanie okresowych raportów finansowych na potrzeby Kierownika projektu
 Informowanie Kierownika projektu o bieżącym stanie realizacji budżetu i ewentualnych zagrożeniach finansowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 500000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 500000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 500000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010033996

7.3.3) Ulica: ul. Ujazdowskie 18 lok. 16

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-478

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

brak
2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
03.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość szacunkowa
412 396 PLN
Wartość umowy
50 000 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79421000-1
79421000-1 (Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych)