Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
USŁUGI OPIEKUŃCZE U PODOPIECZNYCH OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W DOBIEGNIEWIE W MIEJSCU ZAMIESZKANIA W ROKU 2025.
Zamawiający
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
Dobiegniew, Lubuskie
NIP: 5941266394
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Centrum Intrgracji Społecznej | Dobiegniew | NIP: 2810079721 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Centrum Intrgracji Społecznej (Dobiegniew) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubuskie — na podstawie 9 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85000000-9)
Najniższa cena
39 600 PLN
Średnia cena
335 672 PLN
Najwyższa cena
913 415 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Stowarzyszenie Lokalny Ośrodek Rozwoju Doradztwa i Szkoleń Wolsztyn | 2 | 46 800 PLN | 93 600 PLN |
| Gwarant - Tomczyk sp.j. Głogów | 1 | - | - |
| Pracownia Psychologiczna Barbara Ronowicz-Woźna Zielona Góra | 1 | - | 566 800 PLN |
| Kulczewska Izabela Gabinet Nadzieja Sulechów | 1 | - | - |
| SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA TLEN & TERAPIA Zielona Góra | 1 | - | - |
| SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA “TLEN & TERAPIA” ZIELONA GÓRA | 1 | 913 415 PLN | - |
| Centrum Intrgracji Społecznej Dobiegniew | 1 | - | - |
| Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Motylkowe Wzgórze Starachowice | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usług szkoleniowych i warsztatowych dla uczestników projektu realizowanego przez Gminę Kargowa / Centrum Usług Społecznych w Kargowej „Gmina bez wykluczeń” II
2026-08-11 07:44:25Z
Świadczenie usług szkoleniowych i warsztatowych dla uczestników projektu realizowanego przez Gminę Kargowa / Centrum Usług Społecznych w Kargowej „Gmina bez wykluczeń” II
2026-08-11 07:44:25Z
ŚWIADCZENIE USŁUG Z ZAKRESU PSYCHOLOGII DLA STUDENTÓW I PRACOWNIKÓW UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO
2026-05-26 10:21:51Z
usługi terapeuty środowiskowego
2026-05-21 12:53:18Z
Świadczenie rozszerzonych usług opiekuńczych dla mieszkańców Gminy Dobiegniew w ramach projektu pn. „Blisko Ludzi – Centrum Usług Społecznych w Dobiegniewie”.
2026-05-18 13:04:35Z
SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI W ICH MIEJSCU ZAMIESZKANIA W 2026 ROKU
2026-04-24 21:20:31Z
Świadczenie usługi opieki wytchnieniowej w ramach programu „Opieka wytchnieniowa” - edycja 2026
2026-04-23 05:50:00Z
USŁUGI OPIEKUŃCZE U PODOPIECZNYCH OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W DOBIEGNIEWIE W MIEJSCU ZAMIESZKANIA W ROKU 2025.
2026-03-30 13:00:51Z
SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI W ICH MIEJSCU ZAMIESZKANIA W 2025 ROKU
2026-02-24 10:46:19Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00177558 z dnia 2026-03-30 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
USŁUGI OPIEKUŃCZE U PODOPIECZNYCH OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W DOBIEGNIEWIE W MIEJSCU ZAMIESZKANIA
W ROKU 2025.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210501797
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Dembowskiego 3
1.4.2.) Miejscowość: Dobiegniew
1.4.3.) Kod pocztowy: 66-520
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.4.7.) Numer telefonu: 95 7611900
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ops@dobiegniew.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dobiegniew.naszops.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c677454-1e17-4b15-96a8-1208074a6fbb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177558
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-03-30
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00641420
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
USŁUGI OPIEKUŃCZE U PODOPIECZNYCH OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W DOBIEGNIEWIE W MIEJSCU ZAMIESZKANIA
W ROKU 2025.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobiegniewie w miejscu ich zamieszkania
w przewidywanej ilości godzin (1 godz. -60 min): 700 x 12 m = 8400 godzin zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności art. 50 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t.j. Dz. U. z 2024r., poz. 1283 z późn. zm.) oraz przepisami wykonawczymi i wymaganiami określonymi w niniejszym rozdziale SWZ.
Zamawiający zastrzega, iż jest uprawniony do zlecenia usługi opiekuńczej poza miejscem zamieszkania podopiecznych , ale tylko w przypadku , jeżeli ta usługa będzie wynikała ze szczególnych potrzeb zdrowotnych podopiecznych . Jej zakresem będzie objęte zapewnienie asysty przez opiekunkę i pomocy w dotarciu podopiecznego do placówek medycznych poza terenem gminy Dobiegniew. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych
85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-01-01 do 2025-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Centrum Intrgracji Społecznej
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 2810079721
4.3.3.) Ulica: Dembowskiego 1
4.3.4.) Miejscowość: Dobiegniew
4.3.5.) Kod pocztowy: 66-520
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 294000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00018772/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 294000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 30.03.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE