Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Usługi społeczne w Gminie Kłoczew

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00320164

Numer referencyjny: ZP.271.1.5.2026

Zamawiający

GMINA KŁOCZEW

ul. Długa 67

08-550 Kłoczew, Lubelskie

NIP: 5060026477

REGON: 711582240

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych dla osób wymagających wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, które ze względu na wiek, stan zdrowia lub sytuację życiową, w tym brak wsparcia ze strony rodziny lub osób bliskich, nie są w stanie samodzielnie zaspokajać podstawowych potrzeb życiowych. Usługi będą realizowane w miejscu zamieszkania uczestników projektu, z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb, stanu zdrowia oraz sytuacji życiowej. Celem realizacji usług jest poprawa jakości życia osób niesamodzielnych, zwiększenie dostępności usług społecznych na poziomie lokalnym oraz rozwój środowiskowych form wsparcia. Organizacja i sposób realizacji usług 1. Usługi będą świadczone średnio 7 dni w tygodniu a) 7 dni w tygodniu przez 104 tygodnie b) Średnio 10 godzin w tygodniu dla uczestnika, z możliwością elastycznego dostosowania harmonogramu do bieżących potrzeb uczestników projektu. c) łącznie 1040 godz. wsparcia/uczestnika 2. Wykonawca zobowiązany będzie do zaangażowania co najmniej 10 opiekunów realizujących usługi na podstawie umów cywilnoprawnych lub innych dopuszczalnych form zatrudnienia. 3. Liczba osób objętych wsparciem - 15 osób (oraz ich rodzin) potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 90%
Aspekty społeczne - Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art. 96 ust.2 ustawy Pzp 10%

Część 2

Cena 90%
Aspekty społeczne - Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art. 96 ust.2 ustawy Pzp 10%

Dokumenty zamówienia

Specyfikacja warunków zamówienia

SWZ_.pdf

Załącznik Nr 5 do SWZ -Wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.

Załącznik Nr 5 do SWZ -Wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx

Załącznik Nr 7 do SWZ - oświadczenie dotyczące udostępnienia zasobów

Załącznik Nr 7 do SWZ - oświadczenie dotyczące udostępnienia zasobów.docx

Załącznik Nr 2.1 do SWZ - projekt umowy UO

Załącznik Nr 2.1 do SWZ - projekt umowy UO.docx

Załącznik Nr 4 do SWZ- Wzór oświadczenia wykonawcy, wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp

Załącznik Nr 4 do SWZ- Wzór oświadczenia wykonawcy, wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp .docx

Załącznik Nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.do cx

Załącznik Nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.do cx.docx

Załącznik Nr 2.2 do SWZ - projekt umowy UA

Załącznik Nr 2.2 do SWZ - projekt umowy UA.docx

Załącznik Nr 3 do SWZ - Formularz oferty

Załącznik Nr 3 do SWZ - Formularz oferty.docx

Załącznik Nr 6 do SWZ - Wzór wykazu osób

Załącznik Nr 6 do SWZ - Wzór wykazu osób.docx

Załącznik Nr 4a do SWZ – Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Zamówienia

Załącznik Nr 4a do SWZ – Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Zamówienia.docx

ZMIANA TREŚCI ogłoszenia i SWZ z dnia 06.07.2026

ZMIANA TREŚCI ogłoszenia i SWZ z dnia 06.07.2026.doc

Informacja o kwocie jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieni

Informacja o kwocie jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia .doc

Informacja z sesji otwarcia ofert

informacja z sesji otwarcia ofert.docx

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - strona postępowania

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - strona postępowania .docx

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
CE Lingua Sp.z o.o. Kraków 6783144332
CE LINGUA Sp. zo.o. Kraków 6783144332

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 CE Lingua Sp.z o.o. (Kraków) Umowa podpisana 1 631 360 PLN -
2 CE LINGUA Sp. zo.o. (Kraków) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych)

Najniższa cena

10 800 PLN

Średnia cena

327 809 PLN

Najwyższa cena

1 631 360 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Fundacja Stop Wykluczeniu Piła 1 11 759 PLN 11 759 PLN
Medis24 Sp. k. Warszawa 1 260 870 PLN 280 870 PLN
Iwona Boniszewska Lubartów 1 10 800 PLN 10 800 PLN
CE LINGUA Sp. zo.o. Kraków 1 - -
CE Lingua Sp.z o.o. Kraków 1 1 631 360 PLN -
PRM STOWARZYSZENIE Warszawa 1 282 701 PLN 282 701 PLN
Agnieszka Wasak Jawidz 1 10 800 PLN 10 800 PLN
Anna Oświecińska Firlej 1 10 800 PLN 10 800 PLN
Katarzyna Kołodziejczyk Serniki 1 10 800 PLN 10 800 PLN
Alina Yarchuk Lubartów 1 10 800 PLN 10 800 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługi społeczne w Gminie Kłoczew

CE Lingua Sp.z o.o. 1 631 360 PLN

2026-08-28 10:34:52Z

Usługi społeczne w Gminie Kłoczew

CE LINGUA Sp. zo.o. -

2026-08-28 10:34:52Z

Świadczenie usług asystenckich w miejscu zamieszkania dla osób niepełnosprawnych, zamieszkujących teren m. Lubartowa, gminy Lubartów oraz gminy Kamionka

Fundacja Stop Wykluczeniu 11 759 PLN

2026-05-22 09:15:25Z

Usługi społeczne w ramach Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” - edycja 2026 r.

Medis24 Sp. k. 260 870 PLN

2026-05-11 09:33:46Z

Świadczenie usług asystenckich w miejscu zamieszkania dla osób niepełnosprawnych, zamieszkujących teren m. Lubartowa, gminy Lubartów oraz gminy Kamionka - postępowanie Nr 2

Iwona Boniszewska 10 800 PLN

2026-05-04 05:48:02Z

Świadczenie usług asystenckich w miejscu zamieszkania dla osób niepełnosprawnych, zamieszkujących teren m. Lubartowa, gminy Lubartów oraz gminy Kamionka - postępowanie Nr 2

Agnieszka Wasak 10 800 PLN

2026-05-04 05:48:02Z

Świadczenie usług asystenckich w miejscu zamieszkania dla osób niepełnosprawnych, zamieszkujących teren m. Lubartowa, gminy Lubartów oraz gminy Kamionka - postępowanie Nr 2

Alina Yarchuk 10 800 PLN

2026-05-04 05:48:02Z

Świadczenie usług opieki wytchnieniowej dla uczestników resortowego Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego - edycja 2026.

Annopolska Spółdzielnia Socjalna „Perspektywa” -

2026-04-27 08:36:42Z

Świadczenie usług asystenckich dla uczestników resortowego Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością dla jednostek samorządu terytorialnego”

Annopolska Spółdzielnia Socjalna „Perspektywa” -

2026-04-27 08:26:24Z

Świadczenie usług asystenckich w miejscu zamieszkania dla osób niepełnosprawnych, zamieszkujących teren m. Lubartowa, gminy Lubartów oraz gminy Kamionka

Katarzyna Kołodziejczyk 10 800 PLN

2026-04-21 13:04:26Z

Cała Polska — 85 przetargów

Min: 48 PLN Średnia: 236 739 PLN Max: 2 932 468 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługi społeczne w Gminie Kłoczew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁOCZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582240

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Długa 67

1.5.2.) Miejscowość: Kłoczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-550

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kloczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kloczew.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi społeczne w Gminie Kłoczew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad8401af-9475-4c54-93b3-89795282c365

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320164

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest dofinansowane w ramach realizacji projektu pn. Usługi społeczne w Gminie Kłoczew współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.5 Usługi społeczne Priorytetu VIII Zwiększanie Spójności Społecznej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad8401af-9475-4c54-93b3-89795282c365

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, w szczególności:
1) W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC:
• parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HDD,
• zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy OSX/Mac OS 10.10,. Ubuntu 14.04
• Zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek:
Chrome 66.0 lub nowsza
Firefox 59.0 lub nowszy
Safari 11.1 lub nowsza
Edge 14.0nowsze albo
b) Tablet/Telefon:
Parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, Przeglądarka Chrome 61 lub nowa.
2) Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script, oraz cookies;
3) Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych:
a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2,
b) 1.2 format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8,
c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.1.5.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający żąda określonej etykiety lub wskazuje mające zastosowanie wymagania określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustaw - etykiety społecznej

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych dla osób wymagających wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, które ze względu na wiek, stan zdrowia lub sytuację życiową, w tym brak wsparcia ze strony rodziny lub osób bliskich, nie są w stanie samodzielnie zaspokajać podstawowych potrzeb życiowych.
Usługi będą realizowane w miejscu zamieszkania uczestników projektu, z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb, stanu zdrowia oraz sytuacji życiowej.
Celem realizacji usług jest poprawa jakości życia osób niesamodzielnych, zwiększenie dostępności usług społecznych na poziomie lokalnym oraz rozwój środowiskowych form wsparcia.
Organizacja i sposób realizacji usług
1. Usługi będą świadczone średnio 7 dni w tygodniu
a) 7 dni w tygodniu przez 104 tygodnie
b) Średnio 10 godzin w tygodniu dla uczestnika, z możliwością elastycznego dostosowania harmonogramu do bieżących potrzeb uczestników projektu.
c) łącznie 1040 godz. wsparcia/uczestnika
2. Wykonawca zobowiązany będzie do zaangażowania co najmniej 10 opiekunów realizujących usługi na podstawie umów cywilnoprawnych lub innych dopuszczalnych form zatrudnienia.
3. Liczba osób objętych wsparciem - 15 osób (oraz ich rodzin) potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu

4.2.6.) Główny kod CPV: 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2028-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: Aspekty społeczne - Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art. 96 ust.2 ustawy Pzp

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług asystenckich dla osób z niepełnosprawnościami (OzN), mających na celu zapewnienie stałego lub okresowego wsparcia uczestników projektu w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego, zwiększenie ich samodzielności, aktywności społecznej oraz poprawę jakości życia.
Usługi będą realizowane w miejscu zamieszkania uczestników oraz – w zależności od indywidualnych potrzeb – również poza miejscem zamieszkania, w zakresie niezbędnym do aktywnego funkcjonowania społecznego, zawodowego lub edukacyjnego uczestników.
Wsparcie musi być świadczone z poszanowaniem godności, autonomii, prywatności oraz prawa uczestników do samostanowienia i podejmowania decyzji dotyczących własnego życia.
Organizacja i sposób realizacji usług:
1. Usługi będą świadczone przez osoby posiadające kwalifikacje, doświadczenie lub przygotowanie odpowiednie do realizacji usług asystenckich.
2. Wykonawca zobowiązany będzie do zaangażowania co najmniej 10 asystentów realizujących usługi na rzecz uczestników projektu.
3. Usługi planuje się realizować przeciętnie:
a) 5 dni w tygodniu przez 104 tygodnie
b) Średnio 2 godziny dziennie dla uczestnika, z możliwością elastycznego dostosowania harmonogramu do bieżących potrzeb uczestników projektu.
c) łącznie 1040 godz. wsparcia/uczestnika
4. Liczba osób objętych wsparciem - 35 osób z niepełnosprawnością (oraz ich rodzin) potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu

4.2.6.) Główny kod CPV: 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2028-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: Aspekty społeczne - Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art. 96 ust.2 ustawy Pzp

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

CZĘŚĆ 1:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują lub będą dysponować w okresie wykonywania zamówienia i skierują do jego realizacji minimum 5 osób posiadających niżej wymienione kwalifikacje:
a) posiadającymi kwalifikacje do wykonywania co najmniej jednego z następujących zawodów:
 opiekun środowiskowy,
 asystent osoby z niepełnosprawnością,
 pielęgniarz/pielęgniarka,
 opiekun osoby starszej,
 opiekun medyczny,
 opiekun kwalifikowany w domu pomocy społecznej;
lub
b) posiadającymi doświadczenie w realizacji usług opiekuńczych, w tym doświadczenie:
 zawodowe,
 wolontariackie,
 lub osobiste wynikające z pełnienia roli opiekuna faktycznego,
oraz które ukończyły minimum 80-godzinne szkolenie z zakresu świadczenia usług opiekuńczych, obejmujące w szczególności zagadnienia dotyczące opieki nad osobami niesamodzielnymi oraz udzielania pierwszej pomocy lub pomocy przedmedycznej.

CZĘŚĆ 2:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują lub będą dysponować w okresie wykonywania zamówienia i skierują do jego realizacji minimum 10 osób posiadających niżej wymienione kwalifikacje:
a) posiada ukończone kształcenie w zawodzie asystenta osoby niepełnosprawnej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 lutego 2012 r. w sprawie podstawy programowej kształcenia w zawodach (Dz. U. z 2012r poz. 184, z późn. zm.)
lub
b) posiada pozytywną opinię psychologa na podstawie weryfikacji predyspozycji osobowościowych oraz kompetencji społecznych. Po uzyskaniu pozytywnej opinii psychologa, usługę świadczyć mogą osoby:
- posiadające doświadczenie w realizacji usług asystenckich, w tym zawodowe, wolontariackie lub osobiste, wynikające z pełnienia roli opiekuna faktycznego lub
- bez adekwatnego doświadczenia, którzy odbyli minimum 60-godzinne szkolenie asystenckie. Szkolenie składające się z minimum 20 godzin części teoretycznej z zakresu wiedzy ogólnej dotyczącej niepełnosprawności, udzielania pierwszej pomocy, pielęgnacji i obsługi sprzętu pomocniczego oraz z minimum 40 godzin części praktycznej w formie przyuczenia do pracy np. praktyka, wolontariat.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie ze wzorami umów

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl.

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-10 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-08

2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.07.2026
Termin składania ofert
10.07.2026 08:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
85311200-4 (Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych)

Okres realizacji

do 2028-06-30