Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługi utrzymania oraz rozwoju systemu Open Care – ANTREZ Medical Software
Zamawiający
SZPITAL DZIECIĘCY POLANKI IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO W GDAŃSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5842728762
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| "ANTREZ" GRZEGORZ BRZEZIŃSKI | Gdańsk | NIP 7411130104 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | "ANTREZ" GRZEGORZ BRZEZIŃSKI (Gdańsk) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72300000-8)
Najniższa cena
167 526 PLN
Średnia cena
167 957 PLN
Najwyższa cena
168 387 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| GEOPARTNER GEOMATICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdańsk | 2 | 167 957 PLN | 335 913 PLN |
| "ANTREZ" GRZEGORZ BRZEZIŃSKI Gdańsk | 1 | - | - |
| "ANTREZ" GRZEGORZ BRZEZIŃSKI Gdańsk | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługi opieki serwisowej oraz administrowania infrastrukturą informatyczną Zamawiającego
2026-07-09 09:26:26Z
Usługi utrzymania oraz rozwoju systemu Open Care – ANTREZ Medical Software
2026-07-09 07:12:21Z
Aktualizacja atrybutów punktów granicznych w bazie danych PZGiK.
2026-07-06 12:36:28Z
Aktualizacja atrybutów punktów granicznych w bazie danych PZGiK.
2026-07-06 12:36:28Z
Cała Polska — 22 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332102 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi utrzymania oraz rozwoju systemu Open Care – ANTREZ Medical Software
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL DZIECIĘCY POLANKI IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO W GDAŃSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.2.) Oddział zamawiającego: Szpital Polanki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294208
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Polanki 119
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-308
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.7.) Numer telefonu: 58 520 93 00
1.4.8.) Numer faksu: 58 552 47 41
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitalpolanki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalpolanki.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d39d30c7-0c6b-4e6b-9d32-747973847d78
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332102
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00450829
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługi utrzymania oraz rozwoju systemu Open Care – ANTREZ Medical Software
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi nadzoru autorskiego i serwisu oprogramowania Open Care – ANTREZ Medical So-ftware oraz świadczenie rzez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi nadzoru i wspar-cia dotyczącego oprogramowania CliniNET – CompuGroup.
2. Szczegółowy opis zamówienia określono w OPZ (załącznik nr 4 do SWZ) i we wzorze umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
3.9.) Główny kod CPV: 72300000-8 - Usługi w zakresie danych
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 72200000-7 - Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
80533000-9 - Usługi zapoznawania użytkownika z obsługa komputera i usługi szkoleniowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
22 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "ANTREZ" GRZEGORZ BRZEZIŃSKI
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7411130104
4.3.3.) Ulica: Aleja Rzeczypospolitej
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-369
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1015232,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00488479/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 924000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 09.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE