Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usuwanie awarii instalacji elektrycznych w placówkach Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
Zamawiający
Zespół Żłobków m.st W-wy
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5213598403
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ZIMB-AD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Warszawa | 1251643090 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ZIMB-AD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50710000-5)
Najniższa cena
170 429 PLN
Średnia cena
322 565 PLN
Najwyższa cena
502 434 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ZIMB-AD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | - | - |
| ST&T Kądziela, Zawadzki Spółka Jawna Warszawa | 1 | 409 585 PLN | 409 585 PLN |
| ST&T Kądziela, Zawadzki, Żelisko Spółka Jawna Warszawa | 1 | - | - |
| KLM FUSE SP.ZO.O WARSZAWA | 1 | 207 811 PLN | 207 811 PLN |
| ELMARK MAREK POPŁAWSKI Białystok | 1 | - | - |
| Mera Technik Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 170 429 PLN | 170 429 PLN |
| Firma Handlowa Usługowa GAMA Dariusz Grzegorzewski Radom | 1 | 502 434 PLN | 502 434 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usuwanie awarii instalacji elektrycznych w placówkach Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
2026-09-02 14:00:04Z
Świadczenie usługi konserwacji instalacji oraz urządzeń klimatyzacji, wentylacji i oddymienia, znajdujących się w obiektach i lokalach Sądu Okręgowego w Warszawie.
2026-06-29 08:12:08Z
Świadczenie usług serwisowych w zakresie urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych oraz instalacji piorunochronnej w Oddziale Okręgowym NBP w Białymstoku
2026-06-11 14:17:29Z
Usługi konserwacji i usuwania awarii w zakresie robót elektrycznych w nieruchomościach powierzonych w zarząd MZL w Radomiu
2026-04-17 12:00:24Z
Usługa wykonywania okresowej konserwacji urządzeń i instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń w obiektach Straży Granicznej
2026-03-27 07:59:19Z
Usługa wykonywania okresowej konserwacji urządzeń i instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń w obiektach Straży Granicznej
2026-03-17 12:36:56Z
Usuwanie awarii instalacji elektrycznych w placówkach Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.
2026-02-26 13:59:45Z
Cała Polska — 48 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419255 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usuwanie awarii instalacji elektrycznych w placówkach Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Żłobków m.st W-wy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142864986
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Belgijska 4
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-511
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zzl.zamowienia@um.warszawa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b10caf7a-d924-4690-8a84-9ee7e17d9291
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419255
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/S 230-719726
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usuwanie awarii instalacji elektrycznych w placówkach Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usuwanie awarii instalacji elektrycznych w placówkach Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.1 do SWZ (OPZ) oraz kosztorys zerowy szczegółowy stanowiący załącznik nr 3.2 do SWZ
3. Wspólny Słownik Zamówień: 50710000-5 Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych.
3.9.) Główny kod CPV: 50710000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZIMB-AD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1251643090
4.3.3.) Ulica: ul. Zygmunta Modzelewskiego 46/50 lok. 652P
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-679
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 716100 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 58-187485
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 699999,19 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE