Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„ Utrzymanie czystości w budynkach Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli przy ul. Podleśnej 15 i wokół budynków”
Zamawiający
Powiat Stalowowolski
Stalowa Wola, Podkarpackie
NIP: 8652565494
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| CSGroup Grzegorz Maj | Piotrków Trybunalski | REGON 590711422 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSGroup Grzegorz Maj (Piotrków Trybunalski) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 37 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90910000-9)
Najniższa cena
55 269 PLN
Średnia cena
297 095 PLN
Najwyższa cena
738 047 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AMB Usługi Utrzymania Czystości Andrzej Dryniak Łańcut | 3 | 290 260 PLN | 580 519 PLN |
| SOTER Sp. z o.o Kolbuszowa | 3 | 103 468 PLN | 310 403 PLN |
| Ylva Group Sp. z o.o. Katowice | 3 | 456 000 PLN | 494 000 PLN |
| „TIP-TOP” PIOTR SURA Lutowiska | 2 | - | - |
| „TIP-TOP” Piotr Sura Lutowiska | 2 | 244 862 PLN | 489 725 PLN |
| HOUSEKEEPER Sp. z o.o. Przemyśl | 2 | 397 782 PLN | 397 782 PLN |
| ARMA Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 95 073 PLN | 190 146 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Specjał Sp. z o. o. Warszawa | 1 | 512 496 PLN | 512 496 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Specjał Spółka z o.o. Warszawa | 1 | 484 680 PLN | 484 680 PLN |
| Garda sp. z o.o. sp. k. Rzeszów | 1 | 249 008 PLN | 249 008 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Utrzymanie czystości w budynkach Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli przy ul. Podleśnej 15 i wokół budynków
2026-07-28 08:00:43Z
Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do budynków stanowiących własność Powiatu Mieleckiego
2026-07-24 09:30:21Z
„Utrzymanie czystości w obiektach WZS przy ul. Warzywnej 3 oraz przy ul. Hetmańskiej 120”
2026-07-21 13:16:56Z
„ Utrzymanie czystości w budynkach Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli przy ul. Podleśnej 15 i wokół budynków”
2026-07-20 08:41:18Z
Usługa sprzątania i utrzymania porządku na stadionie miejskim "Stal" w Rzeszowie
2026-07-15 08:00:25Z
Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do budynków stanowiących własność Powiatu Mieleckiego
2026-07-14 06:57:06Z
Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń SPZOZ
2026-07-06 05:39:00Z
Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń SPZOZ
2026-07-03 05:36:37Z
Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania w czystosci pomieszczeń SPZOZ
2026-06-22 10:57:21Z
„Utrzymanie czystości w budynku WZS przy ul. Warzywnej 3”
2026-06-18 06:51:56Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350787 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„ Utrzymanie czystości w budynkach Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli
przy ul. Podleśnej 15 i wokół budynków”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Stalowowolski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409181
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Podleśna 15
1.4.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.7.) Numer telefonu: 156433709
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@stalowowolski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stalowowolski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abc6bae3-0b6e-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350787
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00262353
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„ Utrzymanie czystości w budynkach Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli
przy ul. Podleśnej 15 i wokół budynków”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest stałe utrzymanie czystości w budynkach Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli przy ulicy Podleśnej 15 tj.: budynek główny i budynek pomocniczy oraz wokół budynków przy ul. Podleśnej 15. A) Zakres prac objętych zamówieniem :
1. mycie stolarki okiennej i drzwiowej (ramy i szyby) w obiektach – 2 razy w roku,
(mycie stolarki okiennej tylko w soboty - 4 soboty w roku w terminie wcześniej uzgodnionym z Zamawiającym tzn. jedno mycie stolarki okiennej (cała stolarka okienna w ciągu dwóch sobót), pranie żaluzji pionowych – około 420 m2 - 1 raz w okresie trwania umowy
2. mycie stolarki aluminiowej wewnętrznej na korytarzach, czyszczenie szyb w drzwiach i osłon ochronnych na meblach (wiatrołap, drzwi pożarowe i klatki schodowe) – codziennie,
3. pranie na mokro wykładzin dywanowych w pomieszczeniach biurowych – 1 raz w roku,
4. utrzymanie czystości w pokojach biurowych: odkurzanie wykładzin dywanowych, mycie i konserwacja posadzek z płytek gres, z wykładziny PCV lub paneli, usuwanie kurzu z powierzchni mebli, krzeseł, parapetów, grzejników, sprzętu biurowego, czyszczenie mebli środkiem do konserwacji mebli, usuwanie pajęczyn, opróżnianie koszy na śmieci i koszy niszczarek wraz z wymianą worków na śmieci, opróżnianie pojemników na śmieci (stojących na korytarzach)
5. wynoszenie śmieci do miejsc wyznaczonych przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami w zakresie selektywnego zbierania odpadów komunalnych zawartymi w Uchwale Nr XX/229/2019 Rady Miejskiej w Stalowej Woli z dnia 23 grudnia 2019 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Stalowa Wola.
6. utrzymanie czystości na korytarzach, holach i klatce schodowej: zamiatanie, wycieranie na mokro, mechaniczne czyszczenie posadzki z płytek np. typu gres przy użyciu sprzętu mechanicznego (2 x w miesiącu, technologię czyszczenia oraz rodzaj zastosowanego sprzętu określi Wykonawca), wycieranie kurzu i mycie balustrady klatki schodowej, usuwanie kurzu z parapetów, grzejników, gablot i mebli, sprzętu biurowego, usuwanie pajęczyn,
7. utrzymanie czystości windy :
a) kabina windy: zamiatanie, wytarcie na mokro podłogi z gumy antypoślizgowej, czyszczenie odpowiednim środkiem elementów ze stali nierdzewnej kabiny windy i luster - codziennie,
b) czyszczenie prowadnic drzwi windy - 1 raz na tydzień,
c) mycie zewnętrznych szklanych ścian windy – 2 razy w roku tj. wiosna, jesień, (do mycia zewnętrznych ścian windy należy zastosować zwyżkę),
8. utrzymanie czystości w toaletach: mycie i dezynfekcja wszystkich urządzeń sanitarnych, usuwanie kamienia z urządzeń sanitarnych, zawieszanie kostek w muszlach, umieszczanie środków zapachowych, mycie glazury na ścianach i terakoty na posadzce, mycie luster, opróżnianie pojemników na śmieci wraz z wymianą worków na śmieci - codziennie,
9. utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych: mycie i dezynfekcja umywalek i zlewozmywaków, usuwanie kamienia z urządzeń sanitarnych, mycie glazury na ścianach i terakoty na posadzce, opróżnianie pojemników na śmieci wraz z wymianą worków na śmieci - codziennie,
10. utrzymanie czystości w archiwach: zamiatanie, zmywanie, czyszczenie urządzeń sanitarnych, odkurzanie posadzki - 1 raz w miesiącu,
11. utrzymanie czystości w serwerowniach: odkurzanie wykładziny dywanowej i posadzki, zmywanie - 1 raz w miesiącu,
12. utrzymanie czystości w sali narad: zamiatanie, odkurzanie, zmywanie posadzki, czyszczenie mechaniczne posadzki z płytek gres (2 x w miesiącu, technologię czyszczenia oraz rodzaj zastosowanego sprzętu określi Wykonawca), wycieranie kurzu z parapetów i mebli, czyszczenie mebli środkiem do konserwacji – codziennie,
13. utrzymanie czystości na schodach do piwnicy i w pomieszczeniu wymiennikowni: zamiatanie, odkurzanie, zmywanie posadzki - 1 raz w miesiącu,
14. utrzymanie czystości na balkonach: zamiatanie, zmywanie posadzki z płytek gres - 1 x w miesiącu,
15. czyszczenie tapicerki (około 30 szt., krzesła, fotele) zgodnie ze wskazaniem Zamawiającego – 1 raz w roku
16. usuwanie na bieżąco ewentualnych plam powstałych na wykładzinach dywanowych i tapicerce,
17. Wykonawca w czasie pełnienia swoich obowiązków zobowiązany jest zabezpieczyć mienie Starostwa przed kradzieżą (pozamykać drzwi), po zakończonej pracy włączyć system alarmowy oraz zamknąć budynki i bramy,
18. po zakończeniu pracy w danym pokoju, każda osoba sprzątająca zobowiązana jest do wyłączenia oświetlenia oraz sprawdzenia zamknięcia okien i drzwi,
19. Wykonawca musi poinformować Zamawiającego (co najmniej na jeden dzień przed) o zamianie pracowników świadczących usługę w budynkach Starostwa,
B) Utrzymanie porządku wokół budynków przy ul. Podleśnej 15 w granicach ogrodzenia:
1. w okresie od wiosny do jesieni koszenie trawy, w miarę potrzeby w zależności od warunków atmosferycznych, ale nie rzadziej niż co 2 tygodnie. Skoszoną trawę Wykonawca usuwa z terenu Starostwa Powiatowego we własnym zakresie, powierzchnia koszonej trawy przy budynku głównym i pomocniczym – około 950 m2 (w tym około 400 m2 płyt betonowych otworowych o wym. 0,60 x 0,60 m za budynkiem głównym)
2. utrzymanie czystości na rabatach z krzewami, dwa razy w sezonie zruszyć ziemię i wypielić miejsca obsadzone krzewami ozdobnymi, przycinać krzewy na rabatach zgodnie z wskazaniami Zamawiającego,
3. usuwanie śmieci z terenu wokół budynków ( liście, inne śmieci) – 1 x w tygodniu.
4. mycie daszków nad wejściem do budynku głównego i windy – 2 x w roku,
5. odśnieżenie przy użyciu sprzętu mechanicznego ciągów komunikacyjnych przed budynkiem głównym w okresie zimowym tj. niezwłoczne po opadach śniegu odśnieżanie terenu wokół budynku: wjazdy i wejścia, cały plac manewrowy z miejscami postojowymi przed budynkiem i garażami, ciągi piesze przed budynkiem oraz od bramy przy ulicy Podleśnej (wywóz nadmiaru śniegu poza teren Zamawiającego na koszt Wykonawcy). Odśnieżony teren posypywać piaskiem z solą lub samym piaskiem (piasek i sól w potrzebnych ilościach zabezpieczy na sezon zimowy Wykonawca). Odśnieżanie i posypywanie ciągów pieszych i parkingu przed budynkiem należy wykonać przed godz. 730. W czasie gołoledzi ciągi piesze i plac manewrowy posypywać piaskiem z solą na bieżąco również w godzinach pracy urzędu. Powierzchnia do odśnieżania przy ul. Podleśnej 15 wynosi około 1870 m2 (w tym chodnik wzdłuż budynku głównego około 150 m2, pozostała powierzchnia to droga dojazdowa i parkingi).
Zamawiający posiada wygrodzone miejsce na zapleczu budynku gdzie składowana może być niezbędna, niewielka ilość piasku i soli do zimowego utrzymania ciągów komunikacyjnych.
6. usuwanie śniegu i sopli z dachu budynków (głównego i pomocniczego) niezwłocznie (w razie potrzeby), w zależności od warunków atmosferycznych.
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2023-07-16 do 2026-07-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CSGroup Grzegorz Maj
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590711422
4.3.3.) Ulica: ul. Energetyków 22e
4.3.4.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-300
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 602604,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00306863/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 4
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana wynagrodzenia z powodu zmiany ustawowej wysokości minimalnego wynagrodzenia o pracę.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana wynagrodzenia wykonawcy : 19 051,17 zł miesięcznie,
5.4.6.) Wartość zmiany: 13873,02
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana wynagrodzenia z powodu zmiany ustawowej wysokości minimalnego wynagrodzenia o pracę.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana wynagrodzenia wykonawcy : 19 260,05 zł miesięcznie,
5.4.6.) Wartość zmiany: 15126,30
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana wynagrodzenia z powodu zmiany ustawowej wysokości minimalnego wynagrodzenia o pracę.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana wynagrodzenia wykonawcy : 20 581,22 zł miesięcznie,
5.4.6.) Wartość zmiany: 46106,64
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana wynagrodzenia z powodu zmiany ustawowej wysokości minimalnego wynagrodzenia o pracę.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana wynagrodzenia wykonawcy : 21 086,22 zł miesięcznie,
5.4.6.) Wartość zmiany: 28256,93
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 705966,89 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE