Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 07:00 (5 dni)
Utworzenie miejsca aktywizacji społecznej w miejscowości Gorzędów w gminie Kamieńsk
Numer referencyjny: RIOŚZP.271.1.21.2026
Zamawiający
Gmina Kamieńsk
Wieluńska 50
97-360 Kamieńsk, Łódzkie
NIP: 7722260719
REGON: 590648280
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
61 500 PLN
Średnia cena
1 430 027 PLN
Najwyższa cena
9 151 200 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| USŁUGOWY ZAKŁAD KOMINIARSKI PIOTR ROJEK Konstantynów Łódzki | 5 | - | - |
| EL-MOT Józef Znojek Tuszyn | 2 | 5 300 000 PLN | 5 300 000 PLN |
| AP ELEKTRO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Piotrków Trybunalski | 2 | 135 450 PLN | 270 900 PLN |
| PHU LARIX Lubliniec | 2 | - | - |
| ŚLIW-BRUK Sebastian Śliwiński Sp. z o.o. Małecz | 2 | - | - |
| ''ANDROS'' Andrzej Adamek Barkowice | 2 | 194 494 PLN | 388 988 PLN |
| Usługi Remontowo-Budowlane NICIAK Mirosława Niciak Sięganów | 2 | 252 153 PLN | 504 307 PLN |
| NORM-HAUS Żółtaszek Olesik Spółka Jawna Kolonia Biskupska | 2 | 2 014 000 PLN | 4 028 000 PLN |
| BADURON Paweł Badura Studzianna | 2 | 366 990 PLN | 366 990 PLN |
| Zakład Robót Inżynieryjno-Drogowych Grażyna Buchalska Piotrków Trybunalski | 2 | 160 425 PLN | 320 851 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa części pomieszczeń szpitalnych na pracownię badań endoskopowych w „Kutnowskim Szpitalu Samorządowym” Sp. z o.o.
2026-09-03 07:17:10Z
„Przystosowanie pomieszczeń Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu w celu zorganizowania w obiekcie miejsca doraźnego schronienia”
2026-09-03 07:00:36Z
Przebudowa gminnej drogi wewnętrznej w Lubiankowie (działka nr 59, obręb Lubianków)
2026-09-03 06:33:04Z
Adaptacja pracowni szkolnych w ramach realizacji projektu pn.: „Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowe umiejętności w transformacji”,
2026-09-02 19:27:07Z
Modernizację kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” Edycja 2025 przy ul. A. Mackiewicza 9 – Szkoła Podstawowa nr 55 w systemie zaprojektuj i wybuduj
2026-09-02 12:43:33Z
„Modernizacja nawierzchni dwóch odcinków dróg gminnych w Zgierzu, stanowiących ciąg ul. Dubois oraz połączenie ul. Dubois I ul. Zegrzanki, przebiegających w części przez teren PKP” w (...)
2026-09-02 09:13:06Z
„Remont istniejącego boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Trębaczew”
2026-09-02 05:53:54Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Litewskiej w Aleksandrowie Łódzkim
2026-09-01 14:22:28Z
„Przebudowa drogi powiatowej Nr 1134E”
2026-09-01 10:56:53Z
"Modernizacja dachu budynku DPS w Ozorkowie"
2026-09-01 10:54:05Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406831 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Utworzenie miejsca aktywizacji społecznej w miejscowości Gorzędów w gminie Kamieńsk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamieńsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wieluńska 50
1.5.2.) Miejscowość: Kamieńsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-360
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@kamiensk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kamiensk.com.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie miejsca aktywizacji społecznej w miejscowości Gorzędów w gminie Kamieńsk
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb480ed7-607a-44ec-a691-af7964c55066
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406831
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043542/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Utworzenie miejsca aktywizacji społecznej w m. Gorzędów
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Zadanie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://kamiensk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym, a wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną tj. poprzez Platformę przetargową pod adresem:
https://kamiensk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html (zwaną dalej zamiennie Platformą przetargową), w wierszu oznaczonym tytułem oraz znakiem niniejszego postępowania.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Ofertę, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 pzp, pełnomocnictwa sporządza się w postaci elektronicznej, w ogólnie dostępnych formatach danych opisanych w załączniku nr 2 do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych. Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt., jpg. Ofertę, a także oświadczenia o jakich mowa w rozdziale 7 SWZ składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej (opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym) wyłącznie poprzez Platformę przetargową.
Szczegółowe informacje dot. wymagań technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej opisano w rozdziale 8 SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: RIOŚZP.271.1.21.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Utworzenie miejsca aktywizacji społecznej w miejscowości Gorzędów w gminie Kamieńsk” wraz z obsługą geodezyjną.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji projektowej (projekty pierwotne oraz zamienne obejmujące wszystkie branże oraz projekt monitoringu) oraz STWiOR stanowiących załącznik do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
W projekcie techniczno-wykonawczym wymienione jest także wyposażenie, które będzie przedmiotem odrębnego zamówienia (dostawy). W celu uniknięcia wątpliwości, Zamawiający załącza listę wyposażenia, które nie jest objęte niniejszym postępowaniem. Całe pozostałe wyposażenie, wymienione w projekcie, winno być wykonane w ramach niniejszego postępowania.
Uwaga:
Z uwagi na przyjęty charakter wynagrodzenia Wykonawcy (ryczałt) załączone przedmiary robót pełnią wyłącznie funkcję informacyjną i nie stanowią podstawy do obliczenia ceny przez Wykonawcę.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: 14.2. Sposób oceny ofert
14.2.1) Kryterium „Cena oferty”
W kryterium cena oferty (C), w którym zamawiającemu zależy, aby wykonawca przedstawił jak najniższą wartość (cenę), zostanie zastosowany następujący wzór:
Liczba Cn
zdobytych (C) = ----------- x 60 pkt
punktów Cb
Gdzie:
Cn – cena najniższa wśród ofert nieodrzuconych
Cb – cena oferty badanej
60 – waga kryterium „cena oferty” wyrażona w punktach – 60 pkt
Liczba punktów, którą można uzyskać w ramach kryterium „cena oferty” obliczona zostanie przez podzielenie ceny najniższej wśród ofert nieodrzuconych przez cenę badanej oferty i pomnożenie tak otrzymanej liczby przez wagę kryterium, którą ustalono na 60 pkt.
14.2.2) Kryterium „Okres gwarancji”
Zamawiający przyzna punkty w tym kryterium w następujący sposób.
Każdy z Wykonawców w ww. kryterium otrzyma odpowiednią ilość punktów, która zostanie przyznana w następujący sposób:
- 36 miesięcy – 0 pkt
- 48 miesięcy – 15 pkt
- 60 miesięcy – 30 pkt
Zamawiający przyzna punkty w tym kryterium w oparciu o informacje podane w Formularzu ofertowym (Załącznik Nr 1 do SWZ).
Zamawiający ustala minimalny wymagany termin udzielonej przez Wykonawcę gwarancji na roboty budowlane oraz wbudowane materiały i urządzenia na okres 36 miesięcy. Wykonawca może przedłużyć termin gwarancji na roboty budowlane oraz wbudowane materiały i urządzenia na okres maksymalnie 60 miesięcy.
W przypadku, gdy Wykonawca nie poda żadnego okresu gwarancji w Formularzu oferty, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca udziela gwarancji na okres 36 miesięcy.”
14.2.3) Kryterium „Aspekty środowiskowe realizacji zamówienia”
W ramach kryterium Zamawiający oceni zobowiązanie Wykonawcy do prowadzenia podczas realizacji zamówienia miesięcznej Karty działań środowiskowych.
Wykonawca otrzyma:
• 10 pkt – jeżeli zobowiąże się do prowadzenia i przekazywania Zamawiającemu miesięcznej Karty działań środowiskowych;
• 0 pkt – jeżeli nie podejmie takiego zobowiązania.
Karta działań środowiskowych będzie obejmowała co najmniej:
1. informację o ilości i sposobie zagospodarowania odpadów powstałych podczas realizacji robót,
2. wskazanie dokumentów potwierdzających przekazanie odpadów uprawnionym podmiotom,
3. informację o zużyciu energii elektrycznej na potrzeby realizacji robót – jeżeli istnieje techniczna możliwość jego odrębnego pomiaru,
4. informację o zużyciu wody na potrzeby realizacji robót – jeżeli istnieje techniczna możliwość jego odrębnego pomiaru,
5. informację o wystąpieniu lub niewystąpieniu w danym miesiącu zdarzeń mogących mieć negatywny wpływ na środowisko, w szczególności wycieków, awarii lub nieprawidłowości w gospodarowaniu odpadami.
Deklaracja złożona w formularzu ofertowym będzie stanowiła zobowiązanie Wykonawcy i zostanie wprowadzona do umowy.
14.3. Za najkorzystniejszą ofertę zostanie uznana oferta, która otrzyma największą ilość punktów (O) stanowiących sumę przyznanych w ramach każdego z podanych kryteriów, wyliczoną zgodnie z poniższym wzorem:
O = C + G + Ś
gdzie:
O – łączna liczba punktów oferty ocenianej,
C – liczba punktów uzyskanych w kryterium „cena oferty”,
G – liczba punktów uzyskanych w kryterium „okres gwarancji”,
Ś – liczba punktów uzyskanych w kryterium „aspekty środowiskowe realizacji zamówienia”.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 30
Kryterium 3
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
aspekty środowiskowe, w tym efektywność energetyczna przedmiotu zamówienia4.3.5.) Nazwa kryterium: Aspekty środowiskowe realizacji zamówienia
4.3.6.) Waga: 10
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak
4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:6.1. Spełniają następujące warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
6.1.1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie stawia warunków w powyższym zakresie.
6.1.2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej o ile wynika to z odrębnych przepisów
Zamawiający nie stawia warunków w powyższym zakresie.
6.1.3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej
Zamawiający nie stawia warunków w powyższym zakresie.
6.1.4) Zdolności technicznej lub zawodowej
Zamawiający stawia szczegółowe wymagania w zakresie oceny tych zdolności tj. o udzielenie zamówienia może ubiegać się wykonawca, który wykaże minimalne poziomy zdolności w zakresie osób, które zostaną skierowane przez wykonawcę do realizacji zamówienia tj. który wykaże, iż:
a) dysponuje osobą, która pełnić będzie funkcję kierownika budowy posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń określone przepisami ustawy Prawo budowlane,
b) dysponuje osobą, która pełnić będzie funkcję kierownika robót branży architektonicznej posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności architektonicznej bez ograniczeń określone przepisami ustawy Prawo budowlane,
c) dysponuje osobą, która pełnić będzie funkcję kierownika robót branży sanitarnej posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń określone przepisami ustawy Prawo budowlane,
d) dysponuje osobą, która pełnić będzie funkcję kierownika robót branży elektrycznej posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń określone przepisami ustawy Prawo budowlane,
e) dysponuje osobą, która pełnić będzie funkcję kierownika robót branży drogowej posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń określone przepisami ustawy Prawo budowlane.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Podmiotowe środki dowodowe potwierdzające brak podstaw wykluczenia – nie wymagane.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Podmiotowe środki dowodowe potwierdzające spełnianie warunków udziału w postępowaniu:
a) wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
Zamawiający wymaga zabezpieczenia oferty wadium. Zamawiający określa kwotę wadium w wysokości 33.000,00 zł (słownie: trzydzieści trzy tysiące złotych 00/100).Szczegółowe informacje dot. wadium opisano w rozdziale 9 SWZ.
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia o którym mowa w pkt. 7.1. SWZ składa każdy z wykonawców.2. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3. W przypadku gdy wykonawcę reprezentuje pełnomocnik wraz z ofertą winno być złożone pełnomocnictwo dla tej osoby określające jego zakres. Pełnomocnictwo winno być podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy.
4. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być sporządzone i przekazane Zamawiającemu zgodnie z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie.
5. Jeżeli zostanie wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zamawiający będzie żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w Projektowanych postanowieniach Umowy.Zmiana umowy wymaga dla swej ważności, pod rygorem nieważności, zachowania formy pisemnej.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Oferta wraz z załącznikami musi być złożna za pośrednictwem platformy przetargowej
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-08
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.08.2026
- Termin składania ofert
- 09.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
9 miesiące