Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 335 527 PLN
Utworzenie stołówki szkolnej i gabinetów edukacyjnych w SP w Stróżewie
Numer referencyjny: WIR.271.11.2026
Zamawiający
Gmina Załuski
ul. Gminna 17
09-142 Załuski, Mazowieckie
NIP: 5671783457
REGON: 130378545
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| LUX-BUD Piekutowski Piotr | Żeromin Drugi | 5681595651 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LUX-BUD Piekutowski Piotr (Żeromin Drugi) | Umowa podpisana | 335 527 PLN | 335 527 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 115 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych)
Najniższa cena
12 301 PLN
Średnia cena
552 791 PLN
Najwyższa cena
4 894 900 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Nico Development Poland Sp. z o. o. Olkusz | 6 | 82 381 PLN | 427 057 PLN |
| MK-BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Zielona Góra | 5 | 89 359 PLN | 446 796 PLN |
| FORWARD Krzysztof Ludwiniak Warszawa | 4 | 65 435 PLN | 65 435 PLN |
| Firma Handlowa Usługowa GAMA Dariusz Grzegorzewski Radom | 4 | 211 571 PLN | 846 284 PLN |
| P.P.H.U. Elektromechanika-Hydraulika Adaszewski Artur Karczew | 3 | 146 865 PLN | 146 865 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe OK-BUD Piotr Morawski Nasielsk | 3 | 471 232 PLN | 471 232 PLN |
| ACERBUD Krzysztof Kawiński Warszawa | 3 | 206 880 PLN | 620 639 PLN |
| INSTALBOX Maciej Boksa Warszawa | 3 | 79 668 PLN | 239 004 PLN |
| AK CORP Sp z o.o. Warszawa | 3 | 423 333 PLN | 1 270 000 PLN |
| ADAM NADOLNY RZEMIEŚLNICZY ZAKŁAD BUDOWLANY Warszawa | 2 | 110 000 PLN | 110 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wymiana drzwi wejściowych z naświetlami bocznymi w 13 klatkach schodowych budynków w Lublińcu
2026-08-31 12:34:45Z
Modernizacja budynku w Maciejowicach przy ul. Lubelskiej 40 z przeznaczeniem na magazyn OLiOC.
2026-08-27 08:08:18Z
Wykonywanie prac remontowych w zakresie robót sanitarnych na terenie AN1- podobne nr 2 do umowy GN/PS/24/NZ
2026-08-24 12:31:20Z
Remont trzech lokali mieszkalnych
2026-08-23 19:37:23Z
Remont trzech lokali mieszkalnych
2026-08-23 19:37:23Z
Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania sali gimnastycznej na przedszkole w Zespole Oświatowym w Grochowie
2026-08-21 08:01:35Z
396/2026 Remont pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Króla Maciusia 7A m 82, Króla Maciusia 11A m 8, Uroczej 20 m 1 w Warszawie.
2026-08-21 06:51:15Z
Remont i modernizacja świetlicy wiejskiej w Orłowie
2026-08-18 13:57:20Z
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie lokali mieszkalnych i kwater (...), zlokalizowanych w Gliwicach, Tarnowskich Górach, Lublińcu, Sandomierzu, Krakowie, Węgrzcach i Kłaju, 5 części
2026-08-17 09:33:57Z
Utworzenie stołówki szkolnej i gabinetów edukacyjnych w SP w Stróżewie
2026-08-12 09:21:00Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312304 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Utworzenie stołówki szkolnej i gabinetów edukacyjnych w SP w Stróżewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Załuski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378545
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gminna 17
1.5.2.) Miejscowość: Załuski
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-142
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaluski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaluski.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie stołówki szkolnej i gabinetów edukacyjnych w SP w Stróżewie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ed803af-7fe4-4243-bb56-6039408c4c64
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312304
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011582/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Utworzenie stołówki szkolnej i gabinetów edukacyjnych w SP w Stróżewie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://zaluski.ezamawiajacy.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zaluski.ezamawiajacy.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://zaluski.ezamawiajacy.pl
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z zapisami w SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zgodnie z zapisami w SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: WIR.271.11.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest "Utworzenie stołówki szkolnej i gabinetów edukacyjnych w SP w Stróżewie". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót, STWIoRB i inne dokumenty dołączone do postępowania. .
2. Zadanie współfinansowano z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.
3. Wykonawca zobowiązany jest do dołączyć do oferty kosztorys ofertowy. Nie dołączenie go do oferty spowoduje odrzucenie oferty Wykonawcy.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: punktowo
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja
4.3.6.) Waga: 20
Kryterium 3
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: termin realizacji zamówienia
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
zdolności technicznej lub zawodowej:a. Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 1 świadczenie polegające na budowie, przebudowie, remoncie budynku użyteczności publicznej o wartości min. 150 000,00 zł brutto.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
zgodnie ze wzorem umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-14 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://zaluski.ezamawiajacy.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-14 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-12
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.06.2026
- Termin składania ofert
- 14.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 335 527 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
3 miesiące