Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wdrożenie systemu nagłośnienia immersyjnego w ramach modernizacji systemu nagłośnienia Dużej Sceny Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni
Zamawiający
Teatr Muzyczny im.Danuty Baduszkowej w Gdyni
Gdynia, Pomorskie
NIP: 5860024250
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Konsbud Audio Sp. z o.o. | Warszawa | 5260202855 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Konsbud Audio Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 32342410-9)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Konsbud Audio Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Cała Polska — 17 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388066 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Wdrożenie systemu nagłośnienia immersyjnego w ramach modernizacji systemu nagłośnienia Dużej Sceny Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Teatr Muzyczny im.Danuty Baduszkowej w Gdyni
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000283386
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Grunwaldzki 1
1.4.2.) Miejscowość: Gdynia
1.4.3.) Kod pocztowy: 81-372
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gramatowscy.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.muzyczny.org/pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35e64fcf-db91-4789-9a0d-929284d69da8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388066
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 163/2025 559427-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wdrożenie systemu nagłośnienia immersyjnego w ramach modernizacji systemu nagłośnienia Dużej Sceny Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu nagłośnienia Dużej Sceny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni mająca na celu uzyskanie możliwości realizacji spektakli w technice immersyjnej. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Dostawę urządzeń głośnikowych, wzmacniaczy mocy oraz interfejsu sieci cyfrowej audio 2) Wykonanie niezbędnych instalacji, tj.: tras kablowych, linii kablowych oraz przyłączy sygnałowych w zakresie zapewniającym działanie systemu zgodnie z wymaganiami zawartymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Sposób prowadzenia instalacji wymaga uzyskania akceptacji Zamawiającego 3) Wykonanie ruchomego mostu nad proscenium na potrzeby montażu urządzeń głośnikowych nagłośnienia frontalnego widowni 4) Dostawę i montaż wszystkich urządzeń niezbędnych do uruchomienia systemu, w tym urządzeń wskazanych w ofercie Wykonawcy i Opisie Przedmiotu Zamówienia. Wszystkie urządzenia powinny posiadać aktualne (ostatnie, stabilne) wersje oprogramowania (firmware i software).
5) Integrację dostarczanych urządzeń z istniejącym wyposażeniem
elektroakustycznym i infrastrukturą techniczną Teatru Muzycznego w Gdyni 6) Uruchomienie systemów wraz z programowaniem poszczególnych urządzeń i przygotowanie wraz z Zamawiającym presetów (konfiguracji) systemu pod różne
tryby działania systemu (stereo, LCR, immersyjny) 7) Przeszkolenie wskazanych pracowników Zamawiającego w zakresie użytkowania systemu (minimum 18 godzin szkolenia) 8) Opracowanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej, instrukcji obsługi urządzeń i innych dokumentów prawnie wymaganych w zakresie zastosowanych materiałów i urządzeń, 9) Wsparcie techniczne w wymiarze nie mniejszym niż 2 próby i 2 koncerty/spektakle po zakończeniu realizacji 10) Wykonawca w terminie do 45 dni od podpisania umowy opracuje i przekaże do akceptacji Zamawiającego szczegółowe założenia realizacyjne dla zakresu prac związanych z wykonaniem instalacji oraz z mostem głośnikowym które będą precyzowały zakres czynności Wykonawcy do przeprowadzenia od czasu dostawy urządzeń do Teatru do czasu wdrożenia systemu.
3.9.) Główny kod CPV: 32342410-9 - Sprzęt dźwiękowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-144.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsbud Audio Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260202855
4.3.3.) Ulica: ul. Gajdy 24
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-878
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4887417,3 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 227/2025 781985-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
1) Na etapie realizacji przedmiotu umowy stwierdzono następujące okoliczności: a) Konstruktor wydał zalecenia, aby ze względu na zbyt duże punktowe obciążenia zmienić rozwiązanie, z dwoma miejscami mocowania wciągarek. Rozwiązaniem tej kwestii była zamiana wciągarek łańcuchowych na wielolinowy układ, który pozwala rozłożyć ciężar na większą powierzchnię konstrukcji nośnej; b) Ustalono, że do prawidłowej instalacji i eksploatacji wzmacniaczy mocy wystarczająca jest 1 sztuka szafy rack 19’ 45U zainstalowana w amplifikatorni na poziomie -1, ponieważ pomieści ona wszystkie wzmacniacze dostarczone przez Wykonawcę. Dodatkowo producent procesora dźwięku immersyjnego PROC01 w najnowszej wersji oprogramowania dokonał aktualizacji jego możliwości technologicznych poprzez umożliwienie jego sterowania z dwóch osobnych komputerów sterujących. ; 2) 3) Możliwość wprowadzenia zmian w powyższym zakresie została przewidziana w §10 ust. 2 pkt 2 i 3 Umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wykaz oferowanych urządzeń zostaje zmieniony w zakresie określonym w Kosztorysie różnicowym nr 1 (Załącznik nr 3 do Aneksu). Zaktualizowany Wykaz oferowanych urządzeń stanowi Załącznik nr 4 do Aneksu
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4887417,3 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.15
- Próg unijny
- Powyżej progów UE