Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

„Świadczenie specjalistycznego poradnictwa z zakresu profilaktyki i zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży realizowanego w formie indywidualnych konsultacji z psychiatrą”.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00369026

Zamawiający

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W DOPIEWIE

Konarzewska 12

62-070 Dopiewo, Wielkopolskie

NIP: 7772278911

REGON: 632003160

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Tomasz Nęcki ,60-338 Poznań 8513113305

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Tomasz Nęcki ,60-338 (Poznań) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85312320-8)

Najniższa cena

18 450 PLN

Średnia cena

35 154 PLN

Najwyższa cena

115 698 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Power Motive Sp. z o.o. Gdów 4 22 680 PLN 90 720 PLN
Doradztwo Biznesowe Horyzont spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Ostrów Wielkopolski 1 18 450 PLN 18 450 PLN
Fundacja STOP Wykluczeniu Piła 1 115 698 PLN 115 698 PLN
Krajowe Centrum Realizacji Sp. z o.o. Lublin 1 21 208 PLN 21 208 PLN
Tomasz Nęcki ,60-338 Poznań 1 - -
Praktyka Psychologiczna „SENS” Agnieszka Chwierot Zbrudzewo 1 - -
Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS Sp. z o.o. Przeźmierowo 1 - -
Fundacja AKME Poznań 1 - -
pomagamy24h.pl sp z o.o. Poznań 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wsparcie eksperckie doradcy zawodowego w punkcie informacyjnym w Centrum Integracji Cudzoziemców w Ostrowie Wielkopolskim

Krajowe Centrum Realizacji Sp. z o.o. 21 208 PLN

2026-08-20 09:07:57Z

„Indywidualne poradnictwo psychologiczne dla mieszkańców gminy Rokietnica”

Fundacja AKME -

2026-08-12 08:14:29Z

„Świadczenie specjalistycznego poradnictwa z zakresu profilaktyki i zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży realizowanego w formie indywidualnych konsultacji z psychiatrą”.

Tomasz Nęcki ,60-338 -

2026-07-29 20:05:46Z

Świadczenie specjalistycznego poradnictwa z zakresu profilaktyki i zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży realizowanego w formie indywidualnych konsultacji z psychologiem

pomagamy24h.pl sp z o.o. -

2026-07-07 07:33:45Z

Świadczenie Specjalistycznego poradnictwa z zakresu profilaktyki i zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży realizowanego w formie indywidualnych konsultacji z lekarzem psychiatrą.

Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS Sp. z o.o. -

2026-07-07 07:24:51Z

Psycholog dla dzieci i młodzieży

Fundacja STOP Wykluczeniu 115 698 PLN

2026-05-26 17:14:15Z

Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej na instrumenty zwrotne dla projektów realizujących cele LIFE AFTER COAL PL – Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040

Doradztwo Biznesowe Horyzont spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 18 450 PLN

2026-05-21 11:17:58Z

„Poradnictwo dla rodzin, par i małżeństw w kryzysie

Praktyka Psychologiczna „SENS” Agnieszka Chwierot -

2026-05-06 09:18:27Z

Wsparcie eksperckie doradcy zawodowego w punktach informacyjnych w Centrach Integracji Cudzoziemców w Poznaniu, Kaliszu, Koninie i Lesznie.

Power Motive Sp. z o.o. 22 680 PLN

2026-02-23 08:02:41Z

Wsparcie eksperckie doradcy zawodowego w punktach informacyjnych w Centrach Integracji Cudzoziemców w Poznaniu, Kaliszu, Koninie i Lesznie.

Power Motive Sp. z o.o. 22 680 PLN

2026-02-23 08:02:41Z

Cała Polska — 79 przetargów

Min: 70 PLN Średnia: 110 636 PLN Max: 1 186 250 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie specjalistycznego poradnictwa z zakresu profilaktyki i zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży realizowanego w formie indywidualnych konsultacji z psychiatrą”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W DOPIEWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 632003160

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konarzewska 12

1.5.2.) Miejscowość: Dopiewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-070

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.poplonska@cusdopiewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cusdopiewo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Świadczenie specjalistycznego poradnictwa z zakresu profilaktyki i zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży realizowanego w formie indywidualnych konsultacji z psychiatrą”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58bc7e76-3e61-4682-b619-37f8df84a70a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369026

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Rozwój Wielkopolskiej Sieci Centrów Usług Społecznych” na lata 2023-2026” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane jest w trybie art. 305 pkt 2 Pzp, ze względu na fakt że w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUS 221.03.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 43200 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

"Świadczenie specjalistycznego poradnictwa z zakresu profilaktyki i zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży realizowanego w formie indywidualnych konsultacji z psychiatrą”. Zamówienie udzielane jest w trybie art. 305 pkt 2 Pzp, ze względu na fakt że w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi opisane w specyfikacji warunków zamówienia dla postępowania nr CUS 221.03.2026 (załącznik nr 5 do zaproszenia) oraz w standardzie usługi społecznej (załącznik nr 6 do zaproszenia) .

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312320-8 - Usługi doradztwa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tomasz Nęcki ,60-338

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513113305

7.3.3) Ulica: ul. Poranek 17a/6

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-338

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-21
2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
29.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 85312320-8
85312320-8 (Usługi doradztwa)