Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych – logopedycznych dla rodzin w ramach projektu „Silna rodzina, siłą społeczeństwa”

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00328380

Zamawiający

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ANNOPOLU

ul. Leśna 2

23-235 Annopol, Lubelskie

NIP: 8641033629

REGON: 830243533

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Katarzyna Naborczyk Annopol 91091903026

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Katarzyna Naborczyk (Annopol) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 80340000-9)

Najniższa cena

319 800 PLN

Średnia cena

319 800 PLN

Najwyższa cena

319 800 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ISKRA-EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA Sp. z o.o. ul.Tomasza Zana 43 lok. 2.1, 20-601 Lublin Lublin 1 319 800 PLN 319 800 PLN
Krajowe Centrum Realizacji sp. z o.o. Lublin 1 - -
Katarzyna Naborczyk Annopol 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 84 przetargów

Min: 100 PLN Średnia: 38 137 PLN Max: 449 400 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych –
logopedycznych dla rodzin w ramach projektu „Silna rodzina, siłą społeczeństwa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ANNOPOLU

1.3.) Oddział zamawiającego: OPS Annopol

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830243533

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Leśna 2

1.5.2.) Miejscowość: Annopol

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-235

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@annopolops.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.annopolops.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b776eabf-bd65-4324-82ce-9ab5cda9ec6e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych –
logopedycznych dla rodzin w ramach projektu „Silna rodzina, siłą społeczeństwa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b776eabf-bd65-4324-82ce-9ab5cda9ec6e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328380

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00153332/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Usługi opiekuńcze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytet V Innowacje społeczne, Działanie 5.1 Innowacja społeczna (innowacyjne działania społeczne) współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226
ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5/2026/PZP/OPS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych – logopedycznych dla rodzin uczestniczących w projekcie „Silna rodzina, siłą społeczeństwa”, w których dzieci – z uwagi na obserwowane zaburzenia rozwojowe, wymagają specjalistycznych konsultacji i terapii logopedycznej głównie w miejscu zamieszkania dziecka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katarzyna Naborczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 91091903026

7.3.3) Ulica: Nowy Rachów 51P

7.3.4) Miejscowość: Annopol

7.3.5) Kod pocztowy: 23-235

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-25 do 2027-04-30
2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
07.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 80340000-9
80340000-9 (Usługi edukacji specjalnej)