Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

świadczenie usług cateringowych w Olsztynie na potrzeby 12 spotkań w ramach projektu własnego inwestycji KPO A3.1.1.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00284314

Zamawiający

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

NIP: 7392965551

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

05-074 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Petropol Bartoszewscy Sp. z o. o. Halinów NIP: 8222385424

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Petropol Bartoszewscy Sp. z o. o. (Halinów) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Warmińsko-mazurskie — na podstawie 16 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55520000-1)

Najniższa cena

8 126 PLN

Średnia cena

593 992 PLN

Najwyższa cena

2 565 765 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Bank Żywności w Olsztynie Olsztyn 2 67 284 PLN 67 284 PLN
Petropol Bartoszewscy Sp. z o. o. Halinów 2 - -
Polski Związek Niewidomych Zakład Aktywności Zawodowej Olsztyn 1 - -
PYZA MAZURSKA Elżbieta Głąbińska Mrągowo 1 728 533 PLN 728 533 PLN
Alicja Stupienko GASTRONOMIA Górowo Iławeckie 1 185 706 PLN 185 706 PLN
ZAKŁAD GASTRONOMICZNO-HOTELARSKI JERZY DZIOKAN Węgorzewo 1 - -
Petropol Bartoszewscy Sp. z o.o. Wielbark 1 - -
ADK SERWIS Sp. z o.o. Warszawa 1 8 539 PLN 8 539 PLN
JOL-MARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gliwice 1 2 565 765 PLN 2 565 765 PLN
ZBIGNIEW OLENKOWICZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KUBA" Kętrzyn 1 8 126 PLN 8 126 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa żywienia pacjentów Giżyckiej Ochrony Zdrowia Sp. z o.o.

ZAKŁAD GASTRONOMICZNO-HOTELARSKI JERZY DZIOKAN -

2026-07-21 07:24:45Z

Usługa żywienia cudzoziemców przebywających na terenie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie

PYZA MAZURSKA Elżbieta Głąbińska 728 533 PLN

2026-06-25 11:51:14Z

Przygotowanie i dowóz posiłków do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych na terenie woj. warmińsko – mazurskiego i do Policyjnej Izby Dziecka w Olsztynie

ZBIGNIEW OLENKOWICZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KUBA" 8 126 PLN

2026-06-19 14:01:56Z

Przygotowanie i dowóz posiłków do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych na terenie woj. warmińsko – mazurskiego i do Policyjnej Izby Dziecka w Olsztynie

ADK SERWIS Sp. z o.o. 8 539 PLN

2026-06-19 14:01:56Z

świadczenie usług cateringowych w Olsztynie na potrzeby 12 spotkań w ramach projektu własnego inwestycji KPO A3.1.1.

Petropol Bartoszewscy Sp. z o. o. -

2026-06-11 05:42:13Z

Usługa cateringowa związaną z „Miasteczkiem zawodów 2026”

Bank Żywności w Olsztynie -

2026-06-09 07:06:56Z

Usługa cateringowa związaną z „Miasteczkiem zawodów 2026”

Bank Żywności w Olsztynie 67 284 PLN

2026-05-19 08:48:51Z

Świadczenie usługi cateringowej w pięciu miastach powiatowych województwa warmińsko-mazurskiego, na potrzeby spotkań organizowanych w ramach projektu własnego inwestycji KPO A 3.1.1.

Petropol Bartoszewscy Sp. z o. o. -

2026-04-17 11:34:46Z

Usługa żywienia pacjentów

JOL-MARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2 565 765 PLN

2026-04-16 06:11:05Z

Usługa cateringowa na potrzeby Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Polski Związek Niewidomych Zakład Aktywności Zawodowej -

2026-03-26 10:53:13Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 16 PLN Średnia: 339 575 PLN Max: 6 910 816 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
świadczenie usług cateringowych w Olsztynie na potrzeby 12 spotkań w ramach projektu własnego inwestycji KPO A3.1.1.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510750309

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Emilii Plater 1

1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 10-562

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.4.7.) Numer telefonu: 89 521 98 40

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@warmia.mazury.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.warmia.mazury.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb5c70e1-9d1e-489c-b55d-1ac900aca9a0

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284314

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-11

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00643275

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt własny inwestycji A3.1.1. Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie. Europejski Fundusz na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

świadczenie usług cateringowych w Olsztynie na potrzeby 12 spotkań w ramach projektu własnego inwestycji KPO A3.1.1.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych w Olsztynie na potrzeby 12 spotkań w ramach projektu własnego inwestycji KPO A3.1.1. Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie realizowanego przez Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie dla maksymalnie 40, a minimalnie 20 osób, w ramach każdego spotkania.

3.9.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-13

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

11 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Petropol Bartoszewscy Sp. z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8222385424

4.3.3.) Ulica: Pułaskiego 3

4.3.4.) Miejscowość: Halinów

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-074

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 70560 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00029674/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu wykonania usługi cateringowej związana jest z trudnościami na etapie rekrutacji uczestników na kolejne spotkania

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Termin wykonania przedmiotu umowy wydłużono do 31 maja 2026 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 51302,69 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
11.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55520000-1
55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków)