Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 08:00 (4 dni)

Świadczenie usług fizjoterapeutycznych

Aktywny Usługi 2026/BZP 00418409

Numer referencyjny: ZPGP.271.20.2026

Zamawiający

Gmina Władysławów

Rynek

62-710 Władysławów, Wielkopolskie

NIP: 6681857643

REGON: 311019585

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie specjalistycznych usług fizjoterapeuty (zajęcia aktywizujące – ruchowe i ogólnousprawniające). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ - plik o nazwie „Zał 2 - OPZ”.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85142100-7 - Usługi fizjoterapii)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Rehabilis mgr Marcin Lis Czechowice-Dziedzice 1 - -
e. AkFiz Agnieszka Krawczyk-Wasielewska Mrowino 1 - -
a. PHYSIO CARE CENTRUM FIZJOTERAPII MONIKA SZYMONIAK-PISZORA Rokietnica 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 29 przetargów

Min: 100 PLN Średnia: 51 013 PLN Max: 657 720 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usług fizjoterapeutycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Władysławów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019585

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek

1.5.2.) Miejscowość: Władysławów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-710

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wladyslawow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wladyslawow.bip.net.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług fizjoterapeutycznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66172256-90f7-46d7-85ac-42e3898d129a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418409

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074271/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Świadczenie usług fizjoterapeutycznych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowane ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji (FST)

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66172256-90f7-46d7-85ac-42e3898d129a

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl, poprzez „Formularze do komunikacji” dostępne w zakładce „Formularze”.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej zostały wskazane w rozdziale 4. SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje dotyczące obowiązku informacyjnego zostały wskazane w załączniku do SWZ o nazwie "Klauzula RODO"

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZPGP.271.20.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie specjalistycznych usług fizjoterapeuty (zajęcia aktywizujące – ruchowe i ogólnousprawniające). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ - plik o nazwie „Zał 2 - OPZ”.

4.2.6.) Główny kod CPV: 85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2028-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Cena

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował co najmniej jedną osobą skierowaną do realizacji zamówienia, posiadającą kwalifikacje do wykonywania zawodu fizjoterapeuty zgodnie z ustawą z dnia 25 września 2015 r. o zawodzie fizjoterapeuty (Dz. U. z 2025, poz. 637, z późn. zm.) oraz posiadającą prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty, w liczbie niezbędnej do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia:
- posiadającymi kwalifikacje do wykonywania zawodu fizjoterapeuty oraz uprawnienia do udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie fizjoterapii zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował personelem, a w przypadku gdy Wykonawcą jest osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej – że spełnia warunek osobiście składając: oświadczenie o posiadanych kwalifikacjach, stażu i przeszkoleniu wymaganych rozporządzeniem – sporządzonego zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ – wykaz osób.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Oświadczenie wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegających się, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, obowiązek złożenia ww. oświadczenia występuje w sytuacji, gdy w postępowaniu ofertę złożyło co najmniej dwóch wykonawców – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 8 do SWZ pod nazwą „oświadczenie o grupie kapitałowej”.
Oświadczenie wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegających się/podmiotu udostępniającego zasoby o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego w SWZ – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 9 do SWZ pod nazwą „oświadczenie o aktualności”.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

- pełnomocnictwo, jeżeli w imieniu Wykonawcy/PUZ w postępowaniu występuje osoba, której umocowanie do działania nie wynika bezpośrednio z dokumentów rejestrowych - np. CEIDG, KRS (o ile dotyczy),
- pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie dla pełnomocnika – Lidera ustanowionego dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, do ich reprezentowania w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (o ile dotyczy),
- oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się, z którego wynika, jaki zakres przedmiotu zamówienia wykonają poszczególni wykonawcy według wzoru stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ o nazwie „oświadczenie z art. 117 ust. 4 Pzp” (o ile dotyczy),
- uzasadnienie tajemnicy przedsiębiorstwa (o ile dotyczy),
- zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów (o ile dotyczy), niezobowiązujący wzór tego dokumentu stanowi załącznik nr 7 do SWZ pod nazwą „zobowiązanie PUZ”,
- oryginalny dokument elektroniczny gwarancji lub poręczenia wadialnego (o ile wymagano wadium)

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia pod warunkiem, że ustanowią oni pełnomocnika – Lidera określając, zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy Pzp, zakres jego uprawnień wobec Zamawiającego, a złożona przez nich oferta spełniać będzie następujące wymagania:
- wraz z ofertą wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie przedłożą dokument (np. pełnomocnictwo), określający co najmniej: strony występujące wspólnie oraz wskazujący pełnomocnika wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia,
- z treści formularza ofertowego wynikać będzie, że oferta składana jest w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
- brak podstaw wykluczenia wskazanych w SWZ oraz warunek udziału dotyczący zdolności do występowania w obrocie gospodarczym (jeżeli zamawiający go przewidział) musi wykazać/ spełniać każdy Wykonawca z osobna,
- warunek udziału dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej (jeżeli zamawiający go przewidział) musi spełniać co najmniej jeden Wykonawca - ten, który zrealizuje zamówienie (jego część) do realizacji którego uprawnienia te są wymagane,
- warunek udziału dotyczący sytuacji ekonomicznej lub finansowej (jeżeli zamawiający go przewidział) musi spełniać co najmniej jeden Wykonawca lub wszyscy Wykonawcy łącznie,
- warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej w zakresie doświadczenia (jeżeli zamawiający go przewidział) musi spełnić w całości co najmniej jeden z Wykonawców,
- warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej w zakresie potencjału technicznego (jeżeli zamawiający go przewidział) musi spełniać co najmniej jeden Wykonawca lub wszyscy Wykonawcy łącznie,
- warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej w zakresie potencjału osobowego (jeżeli zamawiający go przewidział) musi spełniać co najmniej jeden Wykonawca lub wszyscy Wykonawcy łącznie.
Wszelka korespondencja dokonywana będzie wyłącznie z pełnomocnikiem.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowią załącznik nr 3 do SWZ o nazwie „PPU”.
Umowa zostanie zawarta na podstawie złożonej oferty Wykonawcy. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w przypadku wystąpienia co najmniej jednej z okoliczności w niej wymienionych z uwzględnieniem podanych warunków ich wprowadzenia.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma e-zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-08

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.09.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 85142100-7 - Usługi fizjoterapii
85142100-7 (Usługi fizjoterapii)

Okres realizacji

do 2028-12-31