Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Wielkopolskie telecentrum opieki” Zadanie nr 3 Działanie 3.2. „Usługa rehabilitacja dla seniora”
Numer referencyjny: ZP.271.3.2026
Zamawiający
GMINA KOTLIN
ul. Powstańców Wielkopolskich 3
63-220 Kotlin, Wielkopolskie
NIP: 6172099275
REGON: 250855400
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Rehabilis mgr Marcin Lis | Czechowice-Dziedzice | 6521639825 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rehabilis mgr Marcin Lis (Czechowice-Dziedzice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85142100-7 - Usługi fizjoterapii)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Rehabilis mgr Marcin Lis Czechowice-Dziedzice | 1 | - | - |
| e. AkFiz Agnieszka Krawczyk-Wasielewska Mrowino | 1 | - | - |
| a. PHYSIO CARE CENTRUM FIZJOTERAPII MONIKA SZYMONIAK-PISZORA Rokietnica | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Wielkopolskie telecentrum opieki” Zadanie nr 3 Działanie 3.2. „Usługa rehabilitacja dla seniora”
2026-07-31 10:45:53Z
„Specjalistyczne usługi opiekuńcze fizjoterapii w miejscu zamieszkania na terenie Gminy Rokietnica”
2026-07-22 10:52:34Z
Specjalistyczna usługa opiekuńcza fizjoterapii w miejscu zamieszkania
2026-07-07 07:30:06Z
Cała Polska — 29 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315724 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
„Wielkopolskie telecentrum opieki”
Zadanie nr 3 Działanie 3.2. „Usługa rehabilitacja dla seniora”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOTLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855400
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców Wielkopolskich 3
1.5.2.) Miejscowość: Kotlin
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-220
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627405481 wew. 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kotlin.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kotlin.com
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wielkopolskie telecentrum opieki”
Zadanie nr 3 Działanie 3.2. „Usługa rehabilitacja dla seniora”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21eec2d6-1b8e-4c68-8ba2-3d79ad8bb70d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315724
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00062384/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 „Wielkopolskie telecentrum opieki” Zadanie nr 3 Działanie 3.2. „Usługa rehabilitacja dla seniora”
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Projekt „Wielkopolskie telecentrum Opieki” dofinansowany przez Unię Europejską w ramach programu "Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021–2027 "
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/kotlin3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: a)za pośrednictwem platformazakupowa.pl
pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kotlin
b) e-Doręczenia dostępnego pod adresem
AE:PL-39324-86565-IDBWS-16
nazwa adresata: Urząd Gminy Kotlin
c) poczty elektronicznej: ug@kotlin.com
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Opis dotyczący wymagań technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej został zawarty w rozdziale 11 SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula informacyjna została zawarta w Rozdziale 41 SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Klauzula informacyjna została zawarta w Rozdziale 41 SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 180000 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa pn.: „Rehabilitacja dla seniora” będzie realizowana w okresie od dnia podpisania umowy 2026 roku do dnia 30.09.2028 r. i będzie skierowana do mieszkańców Gminy Kotlin w wieku 60 +.
Na cenę usługi rehabilitacji mobilnej składa się pomoc osobom w wieku 60+ zamieszkującym na terenie gminy Kotlin. Poprzez usługę należy rozumieć: pomoc osobom po urazach, operacjach lub z przewlekłym bólem, a także fizjoterapia i terapia manualna oraz zabiegi, które należy wykonać w domu pacjenta bez konieczności wizyty w placówce medycznej. Usługa będzie rozliczana na podstawie faktury lub rachunku, wystawianych zgodnie z postanowieniami umowy (Załącznik nr 4 do SWZ), w zależności od wybranej oferty. Do usługi „Rehabilitacja dla seniora” został przygotowany regulamin będący integralną częścią umowy. Wsparcie będzie świadczone bezpośrednio w miejscu zamieszkania uczestników, co umożliwi seniorom korzystanie z rehabilitacji także osobom o ograniczonej mobilności.
Przedmiotem zamówienia są indywidualne usługi rehabilitacyjne dla osób 60+ zamieszkałych na terenie Gminy Kotlin po 8 godz. zabiegowych na 1 osobę.
W 2026 r. 256 usług = 32 osoby
W 2027 r. 360 usług = 45 osób
W 2028 r. 264 usług = 33 osoby
Minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w załączniku nr 12 do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia (OPZ)
4.2.6.) Główny kod CPV: 85142100-7 - Usługi fizjoterapii
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2028-09-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Opis kryteriów oceny ofert wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert zawarty został
w rozdziale 21 SWZ.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: „Doświadczenie”
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 6
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu opisano szczegółowo w rozdziale nr 24 SWZ.5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Opisano w rozdziale nr 24 SWZ.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Opisano w rozdziale nr 24 SWZ.
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą, jak również nie przewiduje wezwania do ich złożenia na dalszym etapie postępowania. Szczegółowy opis określono w rozdziale 25 SWZ5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
BrakSEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Określono w rozdziale 156.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Określono szczegółowo w załączniku nr 4 do SWZ Wzór Umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-08 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/kotlin
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-08 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 30.06.2026
- Termin składania ofert
- 08.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2028-09-30