Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
wiadczenie usług nadzoru autorskiego oraz serwis modułów oprogramowania aplikacyjnego AMMS oraz InfoMedica Plus wraz z monitoringiem dla potrzeb WSSP ZOZ
Zamawiający
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Nowa Sól, Lubuskie
NIP: 9251723350
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Asseco Poland SA | Rzeszów | 5220003782 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Asseco Poland SA (Rzeszów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubuskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72000000-5)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Asseco Poland SA Rzeszów | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Cała Polska — 37 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413007 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
wiadczenie usług nadzoru autorskiego oraz serwis modułów oprogramowania aplikacyjnego AMMS oraz InfoMedica Plus wraz z monitoringiem dla potrzeb WSSP ZOZ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970774733
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Chałubińskiego 7
1.4.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.4.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: a.flis@szpital-nowasol.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-nowasol.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0822d8a5-627c-4da7-a96b-bc997d45928f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413007
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 332171-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zakup finansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, komponent D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”- dot umowy DZP-DIN-280-1/19-207-2025
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
wiadczenie usług nadzoru autorskiego oraz serwis modułów oprogramowania aplikacyjnego AMMS oraz InfoMedica Plus wraz z monitoringiem dla potrzeb WSSP ZOZ
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
wiadczenie usług nadzoru autorskiego oraz serwis modułów oprogramowania aplikacyjnego AMMS oraz InfoMedica Plus wraz z monitoringiem dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli
3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Asseco Poland SA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220003782
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1101683,94 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 77659-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
poprawienie omyłek pisarskich
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
dokonano zmiany w ilościach licencji (omyłka pisarska) oraz błędnym zsumowaniu pozycji
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1101683,94 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE