Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usług opiekuńczych dla rodzin w ramach projektu „Silna rodzina, siłą społeczeństwa”
Zamawiający
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ANNOPOLU
ul. Leśna 2
23-235 Annopol, Lubelskie
NIP: 8641033629
REGON: 830243533
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Sylwia Jedlińska | Annopol | 85032909086 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sylwia Jedlińska (Annopol) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85311300-5)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Sylwia Jedlińska Annopol | 1 | - | - |
| Iwona Gładkowska-Skrobas Trzydnik Duży | 1 | - | - |
| Agnieszka Drzewiej Kraśnik | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usług opiekuńczych dla rodzin w ramach projektu „Silna rodzina, siłą społeczeństwa”
2026-07-07 13:18:48Z
Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych dla rodzin w ramach projektu „Silna rodzina, siłą społeczeństwa” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
2026-06-15 07:12:30Z
Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych dla rodzin w ramach projektu „Silna rodzina, siłą społeczeństwa” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
2026-06-15 07:12:30Z
Cała Polska — 14 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328439 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług opiekuńczych dla rodzin w ramach projektu „Silna rodzina, siłą społeczeństwa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ANNOPOLU
1.3.) Oddział zamawiającego: OPS Annopol
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830243533
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Leśna 2
1.5.2.) Miejscowość: Annopol
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-235
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@annopolops.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.annopolops.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fca14086-5ee1-4f8d-9023-f26fa68afdf21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług opiekuńczych dla rodzin w ramach projektu „Silna rodzina, siłą społeczeństwa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fca14086-5ee1-4f8d-9023-f26fa68afdf2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328439
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00153332/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Usługi opiekuńcze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytet V Innowacje społeczne, Działanie 5.1 Innowacja społeczna (innowacyjne działania społeczne) współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226
ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/2026/PZP/OPS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych dla rodzin uczestniczących w projekcie „Silna rodzina, siłą społeczeństwa”, w których dzieci z uwagi na obserwowane zaburzenia rozwojowe, wymagają wsparcia w zakresie kształtowania umiejętności lub pomocy w życiu w rodzinie (np. pomoc w odrabianiu lekcji) głównie w miejscu zamieszkania dziecka.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sylwia Jedlińska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 85032909086
7.3.3) Ulica: Osiedle Słoneczne 46
7.3.4) Miejscowość: Annopol
7.3.5) Kod pocztowy: 23-235
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-29 do 2027-04-30Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE