Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

„Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla potrzeb Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach”.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00406460

Zamawiający

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

Katowice, Śląskie

NIP: 9542239831

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

97-300 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Speedmail Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 771-286-76-44

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Speedmail Sp. z o.o. (Piotrków Trybunalski) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 33 rozstrzygniętych przetargów (CPV 64110000-0)

Najniższa cena

2 381 PLN

Średnia cena

390 201 PLN

Najwyższa cena

1 612 694 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Poczta Polska S.A. Warszawa 5 187 649 PLN 375 298 PLN
Poczta Polska Spółka Akcyjna Warszawa 3 365 412 PLN 580 576 PLN
POCZTA POLSKA S.A. Warszawa 2 329 549 PLN 329 549 PLN
"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA" Warszawa 2 310 994 PLN 310 994 PLN
Poczta Polska Spółka Akcyjna Warszawa 1 287 893 PLN 287 893 PLN
Poczta Polska S.A. Warszawa 1 - -
POCZTA POLSKA S.A Warszawa 1 - -
POCZTA POLSKA S. A. Warszawa 1 389 173 PLN -
POCZTA POLSKA S.A. Warszawa 1 549 584 PLN 549 584 PLN
POCZTA POLSKA S.A WARSZAWA 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla potrzeb Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach”.

Speedmail Sp. z o.o. -

2026-08-25 12:06:10Z

Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Starostwa Powiatowego w Zawierciu

Poczta Polska SA 167 898 PLN

2026-08-12 12:53:57Z

„ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM NA POTRZEBY MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W MYSŁOWICACH W 2026 ROKU (pierwsze półrocze)”

POCZTA POLSKA S.A. -

2026-07-17 09:15:01Z

Świadczenie usług pocztowych na rzecz Starostwa Powiatowego w Lublińcu

Poczta Polska Spółka Akcyjna -

2026-07-16 08:55:23Z

Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych dla Politechniki Częstochowskiej

POCZTA POLSKA S.A -

2026-07-08 10:19:57Z

Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych dla Politechniki Częstochowskiej

Poczta Polska Spółka Akcyjna 215 164 PLN

2026-07-08 10:05:30Z

2025 - (3) Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach

POCZTA POLSKA S.A -

2026-07-02 07:15:40Z

Sukcesywne świadczenie usług pocztowych dla Politechniki Śląskiej. Znak sprawy: IA1.283.21.2024.EO

Poczta Polska Spółka Akcyjna -

2026-06-30 11:42:02Z

ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM NA POTRZEBY MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W MYSŁOWICACH W 2026 ROKU (drugie półrocze)”

POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA 86 534 PLN

2026-06-30 08:31:27Z

Świadczenie na rzecz Urzędu Miasta Rybnika usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym, z podziałem na dwa zadania

Poczta Polska S.A. 372 918 PLN

2026-06-26 06:14:01Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 2 381 PLN Średnia: 551 141 PLN Max: 2 985 070 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla potrzeb Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271806983

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Plebiscytowa 19

1.4.2.) Miejscowość: Katowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 40-035

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.4.7.) Numer telefonu: 326032200

1.4.8.) Numer faksu: 326032201

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wfosigw.katowice.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wfosigw.katowice.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f51bec6-c0f6-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406460

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00086354

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla potrzeb Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach”.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla potrzeb Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

3.9.) Główny kod CPV: 64110000-0 - Usługi pocztowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Speedmail Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 771-286-76-44

4.3.3.) Ulica: ul. Belzacka 176/178, 97-300 Piotrków Trybunalski

4.3.4.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

4.3.5.) Kod pocztowy: 97-300

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 525709,20 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00277629/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-11

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 360213,20 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 64110000-0
64110000-0 (Usługi pocztowe)