Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usług przez asystenta osoby starszej dla uczestników projektu pn.: „wielkopolskie telecentrum opieki”.
Zamawiający
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ,KOŚCIAN
Kościan, Wielkopolskie
NIP: 6981390014
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Pomagamy24h.pl Sp. z o. o. | Poznań | 7842508369 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pomagamy24h.pl Sp. z o. o. (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 52 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85000000-9)
Najniższa cena
49 PLN
Średnia cena
136 865 PLN
Najwyższa cena
1 429 006 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| LogopedIS Anna Skulimowska Rogoźno | 4 | 250 PLN | - |
| Empatia Michał Kajewski Ostrów Wielkopolski | 4 | - | - |
| PodoMed Dominika Błajek Oborniki | 3 | 160 PLN | 225 000 PLN |
| Fundacja Początek Świata Swarzędz | 2 | - | - |
| KATOLICKIE STOWARZYSZENIE NIEPEŁNOSPRAWNYCH ŚWIETLICA MOTYLKOWE WZGÓRZE. Starachowice | 2 | 50 PLN | 360 000 PLN |
| Spółdzielnia Socjalna „Chodzieżanka” Chodzież | 2 | 49 PLN | 724 763 PLN |
| OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH z siedzibą w Kaliszu Kalisz | 2 | - | - |
| Rehabilitacja w domu Tomasz Waszyński Wronki | 1 | - | - |
| Optima Care Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Ewa Skibińska Kotlin | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla klientów MOPS w Chodzieży”
2026-08-21 14:12:23Z
„Świadczenie usług podologicznych dla uczestników projektów realizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Obornikach”
2026-08-20 00:50:53Z
„Świadczenie usług podologicznych dla uczestników projektów realizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Obornikach”
2026-08-20 00:50:53Z
„Świadczenie usług podologicznych dla uczestników projektów realizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Obornikach”
2026-08-20 00:50:53Z
Świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych oraz asystencji osobistej dla osób z niepełnosprawnościami – klientów MOPS w Chodzieży, w tym uczestników projektu EFS+
2026-08-17 19:04:22Z
Świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych oraz asystencji osobistej dla osób z niepełnosprawnościami – klientów MOPS w Chodzieży, w tym uczestników projektu EFS+
2026-08-17 19:04:22Z
Świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych oraz asystencji osobistej dla osób z niepełnosprawnościami – klientów MOPS w Chodzieży, w tym uczestników projektu EFS+
2026-08-17 19:04:22Z
Świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych oraz asystencji osobistej dla osób z niepełnosprawnościami – klientów MOPS w Chodzieży, w tym uczestników projektu EFS+
2026-08-17 19:04:22Z
Asystent osoby starszej 75+
2026-08-04 16:37:25Z
Świadczenie usług przez asystenta osoby starszej dla uczestników projektu pn.: „wielkopolskie telecentrum opieki”.
2026-07-30 11:49:04Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00370707 z dnia 2026-07-30 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług przez asystenta osoby starszej dla uczestników projektu pn.: „wielkopolskie telecentrum opieki”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ,KOŚCIAN
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 410198022
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Stanisława Szczepanowskiego 1
1.4.2.) Miejscowość: Kościan
1.4.3.) Kod pocztowy: 64-000
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.4.7.) Numer telefonu: 655120622
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@ops.koscian.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ops.koscian.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a92ddc6-932e-4e09-8f96-18aeaf62bba7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370707
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-30
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00653088
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Wielkopolskie telecentrum opieki
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług przez asystenta osoby starszej dla uczestników projektu pn.: „wielkopolskie telecentrum opieki”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania świadczenie usług przez asystenta osoby starszej dla uczestników projektu pn.: „Wielkopolskie telecentrum opieki” w miejscu ich zamieszkania w wymiarze 200 godzin miesięcznie. Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z 10 godzin wsparcia miesięcznie.
2. Przez uczestników Projektu, o których mowa w ust. 1, należy rozumieć 20 osób starszych powyżej 60 roku życia z terenu miasta Kościana, które ze względu na wiek, stan zdrowia lub niepełnosprawność wymagają opieki lub wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, zwanych w dalszej części „Uczestnikami” lub „Uczestnikiem”.
3. Rozliczanie zadania następować będzie na podstawie karty czasu pracy. Asystent osoby starszej będzie dostępny we wszystkie dni tygodnia, w godzinach od 8:00 do 20:00.
4. Zakres obowiązków asystenta osoby starszej obejmuje m .in.:
a. Opracowanie i realizacja planu pracy z osobą starszą w konsultacji z koordynatorem i pracownikiem socjalnym.
b. Dokonywanie okresowej oceny sytuacji osoby starszej, nie rzadziej niż co pół roku, i przekazanie tej oceny koordynatorowi.
c. Podtrzymywanie indywidualnych zainteresowań oraz pomoc w zaspokajaniu potrzeb duchowych (np. dostarczanie prasy, książek, czytanie, zawożenie na cmentarz, do kościoła, organizowanie kontaktów sąsiedzkich, zachęcanie do uczestnictwa w klubie seniora, Uniwersytecie III wieku, podtrzymywanie kontaktów z otoczeniem i rodziną)
d. Asystowanie osobie starszej przy wybranych czynnościach dnia codziennego, wsparcie w pełnieniu ról społecznych.
e. Poprawa mobilności osoby starszej (włączenie społeczne poprzez wspólne wyjazdy do miasta na zakupy, do lekarza, na cmentarz do rodziny w celu załatwiania spraw bieżących)
f. Wsparcie emocjonalne (wspólna organizacja i spędzanie czasu wolnego, rozmowa)
g. Powiadomienie koordynatora o ewentualnych potrzebach osoby pozostającej pod opieką.
h. Bieżąca aktualizacja wiedzy, zaznajamianie się z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi czynności wykonywanych na stanowisku pracy.
i. Wykonywanie innych poleceń służbowych zleconych przez Koordynatora i Dyrektora Ośrodka.
3.9.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych
85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-02-04 do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pomagamy24h.pl Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7842508369
4.3.3.) Ulica: os. Powstańców Wielkopolskich 6m lok1
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 64-656
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 174564,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00126138/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Rozliczenie i dokumentowanie przeprowadzonych czynności
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Rozliczanie zadania następować będzie na podstawie karty realizacji usług asystencji osoby starszej.
Zakres obowiązków asystenta osoby starszej obejmuje m .in.:
a. Opracowanie i realizacja planu pracy z osobą starszą w konsultacji z koordynatorem usług.
b. Podtrzymywanie indywidualnych zainteresowań oraz pomoc w zaspokajaniu potrzeb duchowych (np. dostarczanie prasy, książek, czytanie, zawożenie na cmentarz, do kościoła, organizowanie kontaktów sąsiedzkich, zachęcanie do uczestnictwa w klubie seniora, Uniwersytecie III wieku, podtrzymywanie kontaktów z otoczeniem i rodziną).
c. Asystowanie osobie starszej przy wybranych czynnościach dnia codziennego, wsparcie w pełnieniu ról społecznych.
d. Poprawa mobilności osoby starszej (włączenie społeczne poprzez wspólne wyjazdy do miasta na zakupy, do lekarza, na cmentarz do rodziny w celu załatwiania spraw bieżących).
e. Wsparcie emocjonalne (wspólna organizacja i spędzanie czasu wolnego, rozmowa).
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 155168,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 30.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE